- Nega obraza &
telesaZadnje novice
Najbolj brano
- Make up &
ličenje - Moda &
stil - Rekreacija &
hujšanjeZadnje novice
Najbolj brano
- Zdravje &
odnosiZadnje novice
Najbolj brano
- Nosečnost &
starševstvo
4. maj 2009 18:07
Tale HB sem kupila enkrat čisto slučajno, ko mi je v službi zmanjkalo kreme za roke. Delovala mi je vredu in je šla z mano.
Krema je zelene barve, srednje gosta, zelo mazljiva. Za en nanos se je porabi zelo malo. Ob normalnem nanosu se krema vredu vpije v kožo, koža je negovana, ni pa mastna. Super je tudi za suho kožo. Vonj je kar močan, a meni je prijeten. Sestavine so hranljive.Embalaža 150 ml lonček s pokrovom na navoj. En lonček imam jaz za dolgo, sem pa sedaj že pri 2. lončku (pa nakup ponovim le pri izdelkih, ki me zares impresionirajo). Cena okoli 2 € ali manj se mi zdi smešno nizka za kvalitetno kremo.Priporočam!30. apr 2009 20:42
Roke imam povečini precej suhe, ker jih zelo pogosto umivam, tako v službi, kot doma, zato zanje najraje uporabljam hranljive maže. Balein body butter se je izkazal za idealnega. Vpije se mi zelo hitro, pa ga naenkrat veliko nanesem (to je verjetno predvsem odraz suhosti mojih rok), tudi jaz sem opazila izboljšanje stanja obnohtne kožice, pa tudi roke so v celoti precej manj suhe po enotedenski redni uporabi body butterja. Vonj je zelo prijeten, svež, jaz take vonje uvrščam v kategorijo 'zelen'. Embalaža je priročen lonček (običajen za body butterje), cena je izredno ugodna, med enim in dvema evroma. Jaz ga bom še kupila.
28. feb 2009 21:51
Tole kremo za roke uporabljam že kar nekaj časa in je moja prvo krema z maslom. Glede na to, da je z maslom se mi zdi da se kar hitro vpije. Uporabljam jo čez dan, vendar se namažem bolj tanko in nahrani bolj ubogo. Zvečer pa si namažem roke res na debelo in počasi vtiram v kožo, še posebej okrog obnohtne kožice. Zjutraj je koža mehka.
Na splošno sem z nakupom zadovoljna in jo bom v prihodnosti verjetno še kupila.16. feb 2009 14:19
Ker ni bilo na policah DM več za kupit BB Olive in ker sem želela vedeti vsaj približno kak vonj je bil, sem za poskušino kupila tale buter za roke.
Jaz ga uporabljam zvečer pred spanjem. Roke si kar na debelo namažam in kar nekaj časa masiram v kožo. Imam zelo suhe roke in mi hiter nanos kreme za roke ne pomaga niti malo, moram kar konkretno namazati.Roke zato ostanejo še vedno malo mastne, ampak nilč motečega, saj potem zaspim. Zjutaj so roke nahranjene, ampak samo do naslednjega umivanja rok.Vonj mi ima zelo prijeten, načeloma prej nisem marala vonja oliv. Plastičen nizek lonček, meni je všeč, lepo se zapira s pokrovčkom na navoj.Cena je ugodna cca 2 eur. Kupila ga bom verjetno še kdaj, vmes pa probala kako drugo kremico za roke.Priporočam.15. feb 2009 20:02
Tole zadevščino sem kupila predvsem zato, ker sem upala na enak vonj kot pri Baleinem olivnem body buttru, ki mi je zelo dišal, a se ga ne dobi več. Vonj je res enak - meni se zdi breskvast, svež, super prijeten. Po teksturi je pa krema drugačna od BB, butter je bil namreč bolj kremasto-maslen, tale krema je pa taka pudingasta, malo gelasta, zelo mazljiva in tudi poraba je temu primerno majhna, moja (normalna do suha) koža na rokah pa je ustrezno negovana - navlažena in malenkost nahranjena ter zelooo gladka in mehka, prav žametna, za božanje. Sicer se hitro vpije, a imam še nekaj časa po nanosu občutek, kot da je med kožo rok in okolico zelo tanek zaščitni film - nemoteč in v teh mrzlih dneh prav prijeten.
Cena je ugodna, manj kot 2 evra, embalaža pa podobna kot pri BB (plitva posodica s pokrovčkom na navoj), le malo manjša. Za tiste z zelo suho kožo dvomim, da bo dovolj, drugim pa priporočam.Krema za roke za zelo obremenjene in suhe dlani. 100-odstotno certificirana naravna ...
Krema za roke z izvlečki bio fige in bio bezga. INCI: Aqua, Helianthus Annuus Hybrid Oil, ...
Bogata zaščitna krema za roke z negovalnim oljem mareličnih pečk, pšeničnih kalčkov ter ...
Balea BEAUTY EXPERT kremni gel za telo vsebuje 5 ...
Šampon za lase Elseve Extraordinary Clay je ...
Intenzivno vlažilna in hranilna krema z ureo, ...
S 5 % UREA regeneratorja in učinkovine proti ...
Lahkoten gel serum za prefinjeno polt Z ...