Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

KOZMETOMETER

Seznam proizvajalcev (905)

AvonNaturals Blackberry & Vanilla Renewing Shower Gel

2.5
Izdelek: Naturals Blackberry & Vanilla Renewing Shower Gel Proizvajalec: Avon
Succulent fresh blackberries warmed by fragrant vanilla. Gently cleanses skin.

INCI: aqua, sodium laureth sulfate, glycerin, lauryl glucoside, cocamidopropyl betaine, polysorbate 20, parfum, sodium chloride, phosphoric acid, disodium edta, rubus fruticosus (blackberry) fruit extract, vanilla planifolia fruit extract, alcohol denat, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, helianthus annuus seed extract, melia azadirachta seed extract, vitis vinifera seed extract, ci 60730, ci 14700, ci 42090, butylphenyl methylpropional, citronellol, hexyl cinnamal, limonene.
Ocena: 2.5 (na podlagi 3 glasov)
2.3
Cena izdelka
3.7
Embalaža izdelka
3
Splošna ocena izdelka
1
Bi ponovno kupili ta izdelek?

Ocene in komentarji

mimika

27. feb 2008 12:44

Moja ocena izdelka je:
2.75

Preveč umeten vonj

Tale gel za tuširanje mi je sicer všeč, ima pa eno pomanjkljivost, katere mu ne morem oprostiti, in sicer gre za vonj. Le-ta je namreč sintetičen, umeten, komaj še spominja na robide. Ko sem ga prvič uporabila, sem bila kar razočarana. Tudi vijolična obarvanost se mi zdi pretirana, kar se mene tiče, bi lahko barvila mirno spustili.

Drugače pa je gel zelo dober: nežen, lepo se speni in natančno spere, brez ostankov na koži. Dobro očisti, nič ne izsuši, kožo pusti mehko. Tudi sestavinsko je kar v redu.

Kupila sem ga v paketku petih mini Naturals izdelkov za 6,50 € + popust. Embalaža je simpatična mala prozorna plastenka, le pokrovček (na navoj) bi bil bolj praktičen na poklop. Če bi imel vsaj malo bolj naraven vonj, bi bil super, tako pa se za nakup velike plastenke ne bom odločila.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0
Pegasus

8. okt 2007 17:01

Moja ocena izdelka je:
2.5

Razočarana...

...nad vonjem, enako kot predhodnico. Tudi mene je namreč navdušila odišavljena stran v katalogu in pa vonj v plastenki, ki je še identičen tistemu v katalogu. Na koži pa se spremeni v nekaj hudo povprečnega, slabše zaznavnega, prav nič slastnega, kar sem pričakovala. Sicer vonj ni takšen, da ga ne bi prenesla, ampak ni pa saden in svež, je zame celo slabo opazen. Koža še diši nekaj časa, ampak spet slabo in niti ne po robidah, česar sem se nadejala. Zelo slabo, sploh v primerjavi z ostalimi naturals geli za tuširanje, ki jih odlikuje konkreten sadni vonj, kar pravzaprav v prvi vrsti tudi pričakujem od gela.

Peni se dobro, ni preveč gost, zlahka se tudi spere. Kože mi niti najmanj ne izsuši, ampak s tem imam težave le pri redkih gelih. Kožo dobro očisti. Plastenka je preprosta, še kar simpatična, pokrovček se odpira brez težav. Cena: okrog 4€, bi bila upravičena, če bi gel dišal tako kot bi moral, a temu ni tako. Žal ga moram odsvetovati, raje poskusite katerega drugega iz naturals linije.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0
Alena

24. sep 2007 12:04

Moja ocena izdelka je:
2.25

Vredu

Odišavljena stran v katalogu je dišala res lepo, zato sem se tudi odločila za nakup.

Najprej me je razočaral vonj, ki ni tako lep kot v katalogu. Sicer ni slab, ampak ni primerjave z odišavljeno stranjo. Je bolj medel, na koži se ne obdrži dolgo. Gel je drugače bledo vijolične barve, še kar gost, peni se vredu. Kožo vredu očisti, spira se tudi vredu, kože ne izsuši pretirano. Jaz po tuširanju uporabim še losjon, v istem vonju ali kakšnega podobnega.

Embalaža je klasična za Naturals, še kar trdo se odpira, je treba pazit na nohte.

Ne vem, če ga bom še kupila, nisem ravno navdušena nad vonjem, mnogi geli iz te linije dišijo lepše.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0

Preberi še


Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Majska polna Luna bo vstopila v intenzivni, transformativni znak Škorpijona in nam prinesla močno energijo "spusti".