Ker sem strašno nezadovoljna z letošnjim rezultatom mature in s tem,da sem sprejeta na 3. mesto,bi si rada zviševala maturo,ker s temi doseženimi točkami ne bom nikoli prišla na željeno mesto. Pa me zanima nekaj:se lahko kljub temu,da sem sprejeta na faks,vpišem na šoli,da bi ponavljala en predmet ali pa dva? To mislim,da gre,vendar kaj pol naredim,ko dobim vabilo s faksa za vpis? Če hočem izboljševati pa vpišem ta jesenski rok za maturo in potem poiščem prosta mesta za faks v drugem roku (pač če želim imeti status vsaj) ali se mi ohrani to mesto na katerega sem sprejeta zdaj in se z izboljšano maturo spet lahko ponovno vpišem drugo leto na željeni faks?
Vsakega nasveta bom zelo vesela,se pa bom seveda še obrnila na našo svetovalno delavko,vendar kje je še ponedeljek
.Lp!




































. Mi je všeč drugi scenarij
. Tudi tvoja kolegica bo v jesenskem roku opravljala zviševanje? Imam potem ziher status maturanta (dijaka torej),štipendije pa verjetno ne dobivam,ne? Vem,veliko vprašanj
. Ker nočem brez statusa in še štipendije ostati in celo leto biti na grbi staršev,vsaj neki status rabim,da bom lahko delala.
.

. Na RIC pa ni skoraj nič uporabnih podatkov,bom probala jim še mail poslati.
. To,da imam status maturanta do drugega leta,če zvišujem maturo zdaj v jeseni,se mi niti pomotoma sanjalo ni. Bila sem prepričana,da zvišam maturo in če se zdaj ne vpišem,da moram nujno vpisati 2.rok,če ne,izvisim na zavodu za zaposlovanje do drugega leta. Se pa ne sekiram za to eno leto,bolj mi je važno,da bom delala faks,ki me bo zares veselil. Sem sicer premišljeno napisala želje,vendar se je toliko v moji glavi spremenilo od takrat pa do zdaj,da ne morem verjeti.



), ampak sem se po prvem letu prepisala. 