Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Prenova PL 2012 - napake

Pojdi na stran 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31
Katrin
Starost: 47Pridružen: 21. jul 2004Prispevkov: 1762Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. dec 2012 23:28
Povezava do prispevka

Verjetno je že kdo povedal, pri naknadnem urejanju ocene na Kozmetometru noče spravit popravkov.

Napiše tole:

Fatal error: Call to a member function isValid() on a non-object in /var/www/ats/planet-lepote.com/application/modules/default/controllers/ProductsController.php on line 137

0
Nazaj na vrh
natasa2
Starost: 41Pridružen: 3. feb 2012Prispevkov: 178Kraj: vsepovsod :DStatus:Offline
Objavljeno: 26. dec 2012 7:16
Povezava do prispevka

Meni je predvčerajšnjim,ko sem hotela poslati zahtevek za KMM,tudi napisalo error pa še nekaj( ne vem točno). Celo uro sem se matrala,da sm prepisala tiste setavine iz škatlice,potem ko sem hotla poslat,mi vrže vn.smiley

0
Nazaj na vrh
Travica
Starost: 12Pridružen: 19. mar 2006Prispevkov: 7403Kraj: NeverlandStatus:Offline
Objavljeno: 26. dec 2012 8:20
Povezava do prispevka

Poleg tega, da me neprestano odjavlja, me moti še nekaj.

Ko označim, da so prebrane vse teme, mi zbriše znakce (zelene križce), ko pa se naslednjič prijavim, imam spet  vse označeno kot neprebrano.

Tudi pot, dolga tisoč kilometrov, se začne z enim korakom.
0
Nazaj na vrh
neleja
Starost: 36Pridružen: 28. jul 2004Prispevkov: 2678Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 26. dec 2012 18:54
Povezava do prispevka
Travica je napisal/a

Poleg tega, da me neprestano odjavlja, me moti še nekaj.

 

Tudi mene nonstop odjavlja.

In pa, kje bi lahko bila napaka da določenih slik ne vidim (ne v Chrom-u, ne v Explorerju) - npr. Kokolinih slikic Guess torbic v malih oglasih?

Ko hodiš pojdi zmeraj do konca... (T.Pavček)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 26. dec 2012 19:04
Povezava do prispevka
Lubenica je napisal/a

Meni je sredi pisanja dolgega posta brez razloga osvežilo stran, me izpisalo in seveda ves tekst je bil izgubljen. Yay. smiley

Ojej.smiley V petek so nekaj popravljali, ker je upočasnjevalo delovanje portala, zdaj je pa še več napak. Računamo na to, da jutri pospešeno popravljajo.

Katrin, hvala za info.

Dajte prosim do nadaljnjega vse, kar napišete, za vsak slučaj preden pošljete shraniti v notepad/beležko. Hvala za razumevanje. *smajli z rožico*

Travica, ja, to še ne deluje ok.

Neleja, ne vem, kaj je s Kokolinimi slikami, tudi jaz jih veliko ne vidim.smiley Pred časom so fantje rekli, da so bile naknadno izbrisane iz galerije (kokola naj bi jih potem, ko jih je naložila, izbrisala), zato jih ni bilo za videti, naj bi pa to uredili. Bom vprašala, kaj je zdaj s tem.

Vse, ki vas odjavlja; dajte prosim izbrisati predpomnilnik in piškotke.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
sneguljcica2002
Starost: 51Pridružen: 24. dec 2005Prispevkov: 86Kraj: ŠenčurStatus:Offline
Objavljeno: 26. dec 2012 19:16
Povezava do prispevka

Oj ne vem če je že bilo kaj govora o tem, ampak jaz sem opazila da npr, ko oddaš oglas ni več predogleda ampak samo možnost prekliči ali potrdi, prej mi je blo bl všeč, ko je bil še predogled Smile

sneguljcica
0
Nazaj na vrh
saraH...
Starost: 34Pridružen: 23. dec 2012Prispevkov: 40Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. dec 2012 20:03
Povezava do prispevka

Punce, ima še katera težave z opcijo IŠČI zgoraj desno? Jaz vtipkam eno besedo pa mi napiše ''napaka v sistemu'' in sploh noče iskat tem smiley

.... I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, than you sure as hell, don't deserve me at my best...
-Marilyn Monroe
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 26. dec 2012 20:07
Povezava do prispevka

Iskalnik zaradi napake v sistemu od nedelje ne dela - jutri ga bodo spet usposobili.smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
saraH...
Starost: 34Pridružen: 23. dec 2012Prispevkov: 40Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. dec 2012 20:24
Povezava do prispevka

Super! Hvala Tanja smiley

.... I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, than you sure as hell, don't deserve me at my best...
-Marilyn Monroe
0
Nazaj na vrh
Pika Nogavička
Starost: -14Pridružen: 10. feb 2006Prispevkov: 1162Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 27. dec 2012 11:30
Povezava do prispevka

Ko sem želela dodati izdelek v KMM, in vpisala že vse potrebno, mi je ven vrglo tole napako:

Fatal error: Call to a member function fetchOne() on a non-object in /var/www/ats/planet-lepote.com/library/Application/Validate/ProductDuplicate.php on line 60

Če prav razumem, sporoča, da izdelek že obstaja? Sama ga nisem našla, gre pa za Bübchen Wind & Wetter Creme.

Težava s prijavo pa dejansko izgine, ko pobrišeš piškotke in zgodovino, hvala, Tanja smiley

"Drage kroglice pregelk, nikdar nočem biti vel'k."
0
Nazaj na vrh
neleja
Starost: 36Pridružen: 28. jul 2004Prispevkov: 2678Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 27. dec 2012 11:35
Povezava do prispevka

Tanja, hvala za info & pomočsmiley.

Sem te piškotke že enkrat brisala, ampak jih očitno nisem oksmiley, ker po zdajšnjem brisanju je bolje.

Ko hodiš pojdi zmeraj do konca... (T.Pavček)
0
Nazaj na vrh
MitjaP
Starost: 37Pridružen: 12. nov 2012Prispevkov: 30Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. dec 2012 14:14
Povezava do prispevka

Iskalnik spet normalno deluje. Če vas nenehno odjavlja si morate pobrisati v brskalniku cookie-je(piškotke) in cache(predpomnilnik), ker smo posodobili funkcionalnost "Zapomni se". Osvežite si še s tipko f5 in mora delat. Če slučajno uporabljate 2 brskalnika hkrati pazite, da zapise oddate v tistem brskalniku s katerim ste se nazadnje prijavili, ker vas v prvem odjavi.

0
Nazaj na vrh
nuuush
Starost: 29Pridružen: 17. avg 2009Prispevkov: 982Kraj: Sevnica/LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. dec 2012 15:43
Povezava do prispevka

Kot test sem objavila en video, ki zdaj v stranski vrstivi precej moti dobačo stran:

A se da objavo izbrisati?

moonchild
0
Nazaj na vrh
sladkor
Starost: 37Pridružen: 26. nov 2012Prispevkov: 31Kraj: LjStatus:Offline
Objavljeno: 27. dec 2012 17:27
Povezava do prispevka

Hi

Mene pa zanima, če želiš na kozmetometer dodati izdelek katerega proizvajalec še ni na spisku, kako to storiš?

Probala sem že dodati brez izbranega izdelovalca vendar mi ni hotelo sprejeti.

pozdravček
0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. dec 2012 21:44
Povezava do prispevka

Komentarji slik mi kar izginjajo. Eni Planetki sem komentirala sliko (Stephanie), pa zdaj tega ne prikaže, Minta mi je pa ravnokar komentirala sliko, zdaj pa vidim samo moj odgovor na njen komentar. smiley  Zdaj sem šla čez cel svoj NOTD album in se mi je še pri eni sliki ponovila situacija, samo moj odgovor je še gor, prvega komentarja pa ni. Bizarno. smiley

 

Ko že ravno raziskujem slike zaradi očitnega. Big smile Opis slik ne deluje, javi napako skripte in mi opisa niti shrani ne (če mi kje drugje javi napako skripte, mi navadno vseeno shrani napisano).

Nazadnje urejal/a Aralyn 6. jan 2013 15:52; skupaj popravljeno 1 krat
People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Prenova PL 2012 - napake
Stran 26 od 52
Pojdi na stran 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo