Kako lepi nohti in barva. Res spravljaš v skušnjavo. Ravno danes sem prejela še 3 opije in od zdaj sploh ne mislim več gledati te teme, da si ne bom še česa zaželela.- Nega obraza &
telesa - Make up &
ličenje - Moda &
stilZadnje novice
Najbolj brano

- Rekreacija &
hujšanje - Zdravje &
odnosiZadnje novice
Najbolj brano

- Nosečnost &
starševstvoZadnje novice
Najbolj brano


































3 sloji (dovolj bi bila tudi 2 konkretna) + plast G2G:

















Lepi nohtki, lep nanos, vse popolno - z barvo vred 


, ampak zgolj da pokažem odtenek...