Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kaj ON naredi zase?

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Cokoladna
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 1919Kraj: VrhnikaStatus:Offline
Objavljeno: 28. dec 2003 19:34
Povezava do prispevka

Kako kej vasi tipcki skrbijo zase? Jaz osebno sem prepricana,da so casi,ko so se moski samo obrili & umili z milom ze davno minili


moj takole skrbi zase:


-vedno obvezno naredi frizurco


-s tonikom ocisti obraz & s korektorjem prekrije nepravilnosti


-naparfumira se


-zna skombinirat oblacila


..ker pa nima veliko casa,gre samo obcasno malo na fitnessdrugace se pa dokaj zdravo prehranjuje in pazi na prehrano

življenje je cukrček!
0
Nazaj na vrh
nina
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 2384Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. dec 2003 20:24
Povezava do prispevka

No moj ima definitivno manj problemov kot jaz


Sicer pa poleg tusiranja si vcasih naredi peeling in meni ukrade kaksen obliz za ogrce. Dokaj redno se brije po obrazu,doda lepo diseco toaletno vodico (trenutno ima Jil Sander-Sun),vedno si uredi nohte na rokah...


Poleti gre pa tudi na pedikuro.


Seveda tudi z mojo pomocjo skombinira oblacila.

0
Nazaj na vrh
Lenči
Starost: 42Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 5979Kraj: ..........Status:Offline
Objavljeno: 28. dec 2003 21:06
Povezava do prispevka

Povejte mi, a je pri vašem dragem tudi tako. moj je namreč obseden s higieno, kozmetiko,...Ko gre v kopalnico ga ni ven URO IN POL.Se ne hecam, tako da se tega še po 5 letih ne morem navadit.


Tuširanje, zobe si umiva 10 minut+nitka (brez heca) potem pa britje, pa kremica!, najhuje pa je ko se loti frizure- najprej vsak lasek, da prav stoji pa vosek, ...Potem se pa še na hodniku celo večnost okoli ogledala vrti, pa: a sem v redu, kakšne je frizura, ...Moji živci paFire Eyes


Da o parfumih sploh ne govorim. Po moje bi moral že kakšne delinice v Limoniju in Mullerju imet.


Nina,


moj pa ima definitivno VEČ problemov kot jaz.


Imam pa vsekakor rajši takega kot je, kot pa kakšnega packa.


 

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 28. dec 2003 21:34
Povezava do prispevka

@alenka


 To je pa že res malo hudo...


Moj si redno umiva obraz, uporablja tonik, kremo za obraz in oči, pilig in maske, pa seveda tuširanje, parfumčki, gel za lase...

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Cokoladna
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 1919Kraj: VrhnikaStatus:Offline
Objavljeno: 28. dec 2003 21:36
Povezava do prispevka

Ko gre v kopalnico ga ni ven URO IN POL.Se ne hecam, tako da se tega še po 5 letih ne morem navadit.


 


hehemoj je cisto isti!!!! tudi okoli ogledala non stop,ali je frizurca ok,kako se mi zdijo cevlji itd....vcasih sem ful zivcna zaradi tega,ampak ponavadi pa niti ne (vec).Vcasih mi je to veliko bolj najedalo,zdaj sem se pa sprijaznila pa se vsec mi je,da je tako!


V bistvu mi je ful vsec to,da rad skrbi zase in se mu to ne zdi odvec

življenje je cukrček!
0
Nazaj na vrh
Lenči
Starost: 42Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 5979Kraj: ..........Status:Offline
Objavljeno: 29. dec 2003 8:30
Povezava do prispevka

Cokoladna,


Potem pa ni samo moj tak "obseden higiena fan".

0
Nazaj na vrh
Zvezdica
Starost: 44Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1115Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 29. dec 2003 9:28
Povezava do prispevka
Moj uporablja tonik, pa piling si dela, puli si odvečne obrvi, občasno mu dam kakšno svojo masko, pa tuširanje in parfumi. Glede las pa ni pedanten; raje je skuštran kot počesan, sploh pa ne kakšni geli in podobno.
0
Nazaj na vrh
Senka
Starost: n/aPridružen: 15. dec 2003Prispevkov: 3246Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. dec 2003 11:03
Povezava do prispevka
0
Nazaj na vrh
Saša
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1763Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. dec 2003 11:34
Povezava do prispevka

Urejevalne navade moje slabše polovice so


-tuširanje, rad ima tudi kopeli ampak jih jaz ne maram tako da se velikokrat namaka sam,


-včasih mi ukrade piling,


-urejanje nogic in rokic (poleti greva skupaj na pedikuro),


-britje, afetr shave, parfum


-krema za obraz, krema za roke, mleko za telo.

0
Nazaj na vrh
mojca
Starost: 42Pridružen: 25. okt 2003Prispevkov: 4866Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. dec 2003 0:07
Povezava do prispevka
Alenka, naj te še jaz malo potolažim. Mojega tudi ni iz kopalnice več kot uro in 15min, včasih še dlje. To je vsekakor več časa kot ga jaz porabim z make-upom vred. Sem pa vesela da tako skrbi zase ker ne prenesem neurejenih ljudi. Meni je največja mora če nekdo v bližini smrdi. bljek
0
Nazaj na vrh
Lenči
Starost: 42Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 5979Kraj: ..........Status:Offline
Objavljeno: 30. dec 2003 9:14
Povezava do prispevka

Mojca, jaz sem ista- najhuje mi je če kdo v moji bližini zaudarja, kot da danes ne bi bilo že dovolj vseh mogočih zadev, ki preprečujejo smrad.


Zdaj sem pa res že potolažena, .

0
Nazaj na vrh
mamy
Starost: -14Pridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 3274Kraj: v raju na zemljiStatus:Offline
Objavljeno: 30. dec 2003 11:44
Povezava do prispevka

Moj možek s pridom uporablja vse, kar mu znosim domov. Najraje se tušira, mislim, da je to celo njegov hobi. Včasih mi sune kakšno kremico, mleko za telo, kaj drugega pa ne. Ima pa tako voljno kožo, kot bi se kopal v olju. Najbolj odveč mu je britje, ker to počne samo enkrat na teden. Vedno najde koga na TV, da mi lahko pokaže, da ni sveže obrit, pa je na TV...


Deodorantov in parfumov pa porabi daleč največ pri hiši.


LP mamy

mamy od sina
0
Nazaj na vrh
Lenči
Starost: 42Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 5979Kraj: ..........Status:Offline
Objavljeno: 31. dec 2003 17:09
Povezava do prispevka

mamy,


...Najraje se tušira, mislim, da je to celo njegov hobi.....Moj je tudi.

0
Nazaj na vrh
Tinkara
Starost: 53Pridružen: 12. feb 2004Prispevkov: 1165Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 3. maj 2004 16:43
Povezava do prispevka
alenka je napisal/a

Mojca, jaz sem ista- najhuje mi je če kdo v moji bližini zaudarja, kot da danes ne bi bilo že dovolj vseh mogočih zadev, ki preprečujejo smrad.



Moj šef sodi med take pujse... Joj, kakšna muka je priti k njemu v pisarno. Da o kakšnem bližnjem kontaktu sploh ne govorim!

Pozdravček, Tinkara
0
Nazaj na vrh
Andy
Starost: n/aPridružen: 27. okt 2003Prispevkov: 9911Kraj: in paradiseStatus:Offline
Objavljeno: 3. maj 2004 16:46
Povezava do prispevka
To pa mora biti res grozno, da nima osnovne kulture.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kaj ON naredi zase?
Stran 1 od 6
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.