Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Odstranjevanje znamenj - poročilo

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 29. sep 2004 21:08
Povezava do prispevka

No, včeraj sem končno šla na odstranjevanje znamenj. Bila so sicer povsem nedolžna, ampak, ker so nastala v zadnjih nekaj letih in sem navajena imeti popolnoma gladko kožo, brez kakršnihkoli izrastkov, so me motila.


Šla sem k Bartenjevu - najprej je zadeve pogledal in potrdil, da so povsem nenevarne. Nato sem mu seveda povedala, da ne prenesem igel in da bi brez ter koliko boli, oz. če približno tako, kot ko ti z dušikom zamrznejo bradavico. Rekel je, da nekaj takega, potem me je zanimalo še, če se ne bo res popolnoma nič poznalo in mi je zatrdil, da ne.


Tako sem šla v sobo, kjer se uležeš in primeš en železen valj (ne vem najbolj, zakaj...?). Imela sem 2 na hrbtu, enega pod prsmi ter 3 na obrazu. Vsi pa so bili zelo majhni (cca 1mm). No, potem je začel, res fuuuuull zapeče, ampak je hitro mimo. Tako sem bila v kakih 3 min gotova. Zdaj imam neke jame po obrazu in na hrbtu, ampak je zagotovil, da bodo izginile. Upam, da res, sicer me bo kap.


Te hrastice naj bi izginile v 7 dneh na obrazu, 10 po telesu. Bom še poročala, če bo res vse ok.


Plačala sem 14.000.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
candy
Starost: 42Pridružen: 27. avg 2004Prispevkov: 11856Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 29. sep 2004 21:20
Povezava do prispevka
Jaz sem tudi pred leti odstranila znamenje n obrazu in so mi pol dali eno mazilo za mazat, da se brazgotine lepše celi.... samo se žal imena ne spomnem
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 29. sep 2004 21:22
Povezava do prispevka

Contractubex? Sem vprašala, če naj se mažem s tem, pa je rekel, da ni potrebno.


Ti je z laserjem ali odrezal? Se ti kaj pozna?

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
darja.
Starost: 42Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 2705Kraj: V ekonomiji...Status:Offline
Objavljeno: 29. sep 2004 21:34
Povezava do prispevka
to so ful smotani glede tega men so tudi rekli da ni potrebno da si mazem, sam sem si kasneje vseeno in je boljse. So mi pa rezali in sicer 5 mm veliko znamenje. Po moje on recejo tistim naj si mazejo kjer se res fuuul pozna. Mazem pa se z Contragel ali nekaj podobnega, ker je cenejsi. (tam nekje okoli 1.000 stane)

želva, je ukinjena, je šla prepočasi ;)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 29. sep 2004 21:37
Povezava do prispevka
OK, si že mažem.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Saša
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1763Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. sep 2004 22:21
Povezava do prispevka

Meni je dal pa neko kremo na D..., se ne spomnim imena in se mi je res lepo zacelilo, sploh se ne vidi da je bilo tam kdaj znamenje. Borisu je moral pa enega izrezat, ker je bil gromozanski in si je moral po odstranitvi šivov mazat z neko antibiotično kremo.


Zelo dobra za take zadeve pa je baje tudi Bepanthen plus.

0
Nazaj na vrh
Katja
Starost: n/aPridružen: 20. okt 2003Prispevkov: 18114Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 29. sep 2004 22:34
Povezava do prispevka
Zdaj se bom pa tudi jaz opogumla, samo da plačo dobim, pa grem.
0
Nazaj na vrh
Oliven
Starost: n/aPridružen: 13. sep 2004Prispevkov: 188Kraj: TaborStatus:Offline
Objavljeno: 29. sep 2004 23:09
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/a

potem me je zanimalo še, èe se ne bo res popolnoma niè poznalo in mi je zatrdil, da ne.


Zdaj imam neke jame po obrazu in na hrbtu, ampak je zagotovil, da bodo izginile. Upam, da res, sicer me bo kap.



Jaz se pa za milimetrsko znamenje ne bi upal tvegati - sicer ne poznam postopka, vem pa, da je vsaka koža zgodba zase in da še tak ekspert ne more oceniti, ali se bodo brazgotine poznale ali ne.


Sicer pa upam, da bo kul.

0
Nazaj na vrh
Jenny
Starost: 41Pridružen: 29. maj 2004Prispevkov: 2693Kraj: lJUBLJANAStatus:Offline
Objavljeno: 30. sep 2004 0:16
Povezava do prispevka
ja......IN???!!!!......KAKO JE Z BRAZGOTINAMI???a se vam kej pozna ali ne???
0
Nazaj na vrh
Sydney
Starost: 41Pridružen: 14. maj 2004Prispevkov: 6530Kraj: CeStatus:Offline
Objavljeno: 30. sep 2004 0:22
Povezava do prispevka
Meni so pa rezali dva na (skoraj) zadnjici, bolj na boku in so mi full
grdo naredili imam za vsakega cca 2 cm brazgotinico, pac tisto od siva
se pozna. Znamenja nista bila tako velika, ne vem zakaj so mi toliko
rezali. I guess, da mi je kak zacetnik to delal  Hvala bogu, da ni na kakem bolj vidnem mestu
0
Nazaj na vrh
Andreja
Starost: 51Pridružen: 5. nov 2003Prispevkov: 931Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 30. sep 2004 10:39
Povezava do prispevka

Sydney pri izrezovanju znamenj, ki bi lahko bila vsaj malo problematična, zmeraj izrežejo z varnostnim robom. To naredijo tudi če jih ne pošljejo na histološko analizo.


Kar se tiče brazgotinjenja (imam veliko izkuženj saj sem bila že 3x na odstranitvi znamenj, zadnjič pred tremi tedni) je pa tako, da ni toliko bistveno s čem mažete brazgotino, pač pa sama masaža oziroma pritisk. Za najboljše rezultate je potrebno vsako brazgotino večkrat na dan masirati po nekaj minut. Začneš po odstranitvi šivov, oziroma ko je rana popolnoma zaprta. Razen čisto na začetku ko je potrebno biti nežen, mora biti ta masaža takšna da brazgotina pobledi in da jo premikaš nad spodnjim tkivom. Masirati je potrebno v vse smeri. Pomagajo tudi silikonski obliži, ki se nosijo po več mesecev in delujejo tudi pri starejših brazgotinah. Sicer pa pri izrezovanju, oziroma po operacijah, ni za pričakovati, da bo brazgotina popolnoma nevidna (no razen mogoče na obrazu).


Lep pozdrav


Andreja

0
Nazaj na vrh
yogini
Starost: n/aPridružen: 2. jul 2004Prispevkov: 564Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 30. sep 2004 11:03
Povezava do prispevka
Tanja, očitno je odvisno od vsakega posameznika, ker meni se na hrbtu še vedno pozna jama, mo malo pretiravam  in koža je še vedno svetlo roza. Ni še takšna kot je vsa ostala. Zgleda pa, da bo popolnoma izginilo. Hvala bogu, da si ga več ne bom ribala, ker je bil točno na predelu pasu.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 30. sep 2004 11:04
Povezava do prispevka
Andreja, jaz nimam šivov, mi je z laserjem - potem verjetno nič ne masiram?
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Andreja
Starost: 51Pridružen: 5. nov 2003Prispevkov: 931Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 30. sep 2004 11:23
Povezava do prispevka

Z laserjem je sigurno boljše, saj se koža ne prereže. Če pa opaziš, da se nivo kože dviga in da nastaja brazgotina, potem pa masaža sigurno pomaga.


Morda bo ti znal kdo kaj več povedati iz lasntih izkušenj.


Lep pozdrav


Andreja

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 30. sep 2004 11:31
Povezava do prispevka
Joj, zdaj me je pa full strah, da bodo pa jame ostale. Kaj mi pomaga zamenjat bule za jame...?
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Odstranjevanje znamenj - poročilo
Stran 1 od 12
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Usnjena krila obožujejo tudi zvezdnice – od Meghan Markle do Olivie Palermo.