Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

IPL laser za domačo uporabo

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
tina*
Starost: n/aPridružen: 2. jun 2005Prispevkov: 66Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. jun 2011 10:16
Povezava do prispevka
Nikjer nisem zasledila, da bi govorile o IPL laserjih za domačo uporabo. Gledala sem od Remingtona, sicer je kar draga zadeva in lepo piše, da se od dlačic posloviš "le" za 12 tednov, pa vseeno...bolje to kot pa vsak dan britvica ; ).

Zanima me ali je katera že preizkusila, če lahko pove kaj več.
Hvala.
0
Nazaj na vrh
leak
Starost: 44Pridružen: 25. maj 2009Prispevkov: 7Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. avg 2011 10:06
Povezava do prispevka
A katera pozna IPL laser za domačo uporabo, ki ga prodaja art kozmetika? Razmišljm, da bi ga kupila za darilo...
Lep dan vsem,
Lea
0
Nazaj na vrh
barbyk
Starost: 53Pridružen: 2. feb 2009Prispevkov: 219Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. avg 2011 12:16
Povezava do prispevka
Ga imam od Remingtona. sem ga dobila lani za božička.
Na začetku sem ga uporabljala redno vsaka dva tedna, pa ni bilo nekih učinkov in potem sem malo opustila in sem ga začela uporabljati 1x na mesec, itak da ni bilo učinkov. Pred dvemi meseci pa sem ga spet začela uporabljati vsaj 1x na dva tedna in morem povedat, da je situacija kar dobra. Kjer sem ga uporabljala skoraj nimam več dlačic. Bom še vztrajala in da vidimo kaj bo.
0
Nazaj na vrh
veronica307
Starost: 48Pridružen: 8. sep 2011Prispevkov: 277Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 10. dec 2011 11:33
Povezava do prispevka
Pred kratkim sem si ogledovala IPL laserje za domačo uporabo na netu. Cene se gibljejo med 600-800 USD (so tudi dražji od 2000 - 8000 USD sam to je preveč za moj žep). Moč imajo do 25J/cm2 pa me zanima če katera ve kaj več lastnosti ter o delovanju le teh. Sicer sem brskala po netu samo mene zanima njihova moč v J/cm2 ter koliko je dovolj za trajno odstranjevanje tako, kot delajo to v salonih ?!?
 
Hvala in pozdravček
"She smelled the way the Taj Mahal looks by moonlight." Raymond Chandler
0
Nazaj na vrh
veronica307
Starost: 48Pridružen: 8. sep 2011Prispevkov: 277Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 5. jan 2012 15:46
Povezava do prispevka
Nekaj o Remingtonu,
prijazna gospa iz dotičnega podjetja mi je odgovorila po mailu, da ima tale napravica, ki jo prodajajo tudi pri nas moč 6J/cm2 kar mislim, da je precej premalo glede na laserje v kozmetičnih salonih. Za primer meni kozmetičarka dela z močjo 25J/cm2 ,zadnji tretma mi je naredila z 22J/cm2 na porjaveli koži pa ni imelo učinka.
No upam, da sem kateri pomagala z info.
 
 
Čau
"She smelled the way the Taj Mahal looks by moonlight." Raymond Chandler
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jan 2012 0:01
Povezava do prispevka
Hvala za tole info veronica! Sigurno bo marsikateri punci koristila! Smile
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
AngelEye
Starost: 38Pridružen: 28. apr 2006Prispevkov: 3479Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 1. jul 2012 13:10
Povezava do prispevka
Aha, bom js vprašala kako močno pa meni dela. Smile
All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. (W. D.)
0
Nazaj na vrh
Ronya
Starost: 37Pridružen: 3. jul 2012Prispevkov: 60Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. jul 2012 11:33
Povezava do prispevka
No tole glede IPL laserja za doma me je že dolgo zanimalo. Koristna informacija. Sem jih pa gledala tudi na ebayu - potem dejansko ni noben uporaben, ker so prešibki?
0
Nazaj na vrh
sanyaa
Starost: 32Pridružen: 14. jul 2009Prispevkov: 23Kraj: mariborStatus:Offline
Objavljeno: 11. jul 2012 11:18
Povezava do prispevka
jaz sem na enem forumu zasledila, da so uporabnice kr zadovoljne. so pa uporabljale remington ipl 5000 na najmočnejši stopnji in so se dlake počasi redčile. je pa res da moreš met svetlo kožo in temne dlake, da je učinek tako kot treba. tudi jaz razmišljam o nakupu tega laserja, ker imam zelo goste in temne dlake skoraj po vsem telesu in bi me malo predrago prišlo, da bi hodla k kozmetičarki na laserja. depilacija pa odpade zaradi vraščanja. 
0
Nazaj na vrh
Suzek
Starost: 43Pridružen: 10. apr 2005Prispevkov: 1960Kraj: Breg pri PolzeliStatus:Offline
Objavljeno: 11. jul 2012 15:45
Povezava do prispevka
Samo v vednost vsem, ki razmišljate o nakupu tega domačega laserja. Najnovejši remingtonov model ima moč 7-8 J/cm2, žarnica pa zdrži 1500 impulzov. Salonski IPL dosega moč tudi do 45 J/cm2. V salonih se za obdelavo celih nog, bikini predela in pazduh porabi cca. 2000 impulzov.
Če zaslediš kje kako akcijo (jih kar mrgoli, sploh po portalih za ugodnejše nakupe), se vsekakor bolj splača v salon.
0
Nazaj na vrh
Cheeks
Starost: 36Pridružen: 22. feb 2010Prispevkov: 935Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 11. jul 2012 16:22
Povezava do prispevka
Meni se zdi, da so tele naprave za doma bolj namenjene vzdrževanju stanja po salonski obdelavi. Če kje ostane kaj bolj vztrajnih dlačic, zaradi katerih pa se ne splača nazaj v salon. V nasprotnem primeru je lahko zadeva precej potratna, saj je treba dokupovati lučke, ko enkrat dosežete število impulzov.
0
Nazaj na vrh
Anja Belina
Starost: n/aPridružen: 3. apr 2013Prispevkov: 1Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. apr 2013 12:17
Povezava do prispevka

Jaz pa se ne strinjam z vami, ker sem prebrala neki drug forum kjer so zelo pozitivni komentarji

 

http://www.xxxx.xxx/forum/?topic_id=56514&page=

0
Nazaj na vrh
Eja
Starost: n/aPridružen: 5. maj 2012Prispevkov: 46Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. apr 2013 22:22
Povezava do prispevka

Sama sem si pred kakšnimi 3 meseci kupila Philipsovo Lumeo in moram reči, da sem z njo zelo zadovoljna. Na nogah je šlo zelo hitro, trenutno jih imam še kakih 20%, pa še te so svetle in tanke (prej so bile goste in temne), na bikini predelu in pod pazduho gre pa bolj počasi. Sigurno traja dalj časa, kot če bi hodila v salon, ker predvidevam, da te domače zadevice niso tako močne, kot tiste ki se uporabljajo pri kozmetičarkah ali dermatologih, ampak vseeno imam do poletja še dovolj časa, da porihtam zadevo smiley.

V prid mu štejem tudi ceno (takrat je bila 450€). Za ta denar bi imela v salonu le nekaj obravnav, doma pa sem jih opravila že več, pa še potem bo zadevica uporabna za vzdrževanje "brezdlačnosti" smiley. Tudi na koži nisem opazila nobenih sprememb, poškodb, res pa je, da laser uporabljam po navodilih.

0
Nazaj na vrh
sanyaa
Starost: 32Pridružen: 14. jul 2009Prispevkov: 23Kraj: mariborStatus:Offline
Objavljeno: 30. avg 2013 14:07
Povezava do prispevka

3 tedne nazaj sem kupila remington ipl 6000 laser, uporabljam ga 1x na teden na najmočnejši jakosti. zelo se mi že pozna, dlake rastejo počasneje, prej sem se vsakodnevno brila s tem da sem zvečer že imela kaktuse na nogah, sedaj po treh terapijah imam noge gladke 2 dni. poznajo se že tudi polja brez dlak. jaz vsekakor priporočam nakup tega laserja za domačo uporabo, meni se je stanje že zelo izboljšalo, redki mozolčki in tu pa tam kaka vraščena dlaka, prej je to bla vsaka druga. tiste ki si ga želite nabavit vam priporočam nemški amazon, dobiš isto kot tu s tem da sem tam dala samo 270€ zanj, tukaj pa se cene dvignejo tudi do 400€. 

0
Nazaj na vrh
laly
Starost: 35Pridružen: 8. maj 2014Prispevkov: 6Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. nov 2014 21:29
Povezava do prispevka

Pozdravljene,

morda bo kateri naslednja informacija koristila. Kupila sem si laserski odstranjevalec dlak od remingtona in moram reči, da stvar deluje. Sicer še tretmaja nisem zaključila (v navodilih piše, da bodo nekatere dlake izginile šele po 12ih tednih, če tretma izvajamo tedensko), ampak že zdaj so razultati odlični... cca 80% manj dlak. Upam, da do konca tretmaja odstranim vse.

 

Toliko za info, če morda katera razmišlja o nakupu. Je pa res, da sem svetle polti in imam temne dlake, kar me nekako uvršča na lestvico idealnih kandidatov za res dobre končne rezultate odstranjevanja dlak.

 

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
IPL laser za domačo uporabo
Stran 1 od 4
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo