Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Porumeneli nohti

Zvezdica
Starost: 44Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1115Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2003 15:18
Povezava do prispevka

Kako naj se znebim grde rumene barve? Naj povem, da:


-ne kadim,


-uporabljam podlake,


-imam pri gospodinjskih opravilih rokavice,


-mi limonina tekočina ne pomaga.


 


Mi zna katera pomagati????

0
Nazaj na vrh
nina
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 2384Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2003 15:27
Povezava do prispevka
Ja to je pa res bedno   Jst imam tudi rumene nohte in ne kadim in tudi uporabljam podlak samo meni na sreco najbolj pomaga prav limona! Vsake toliko casa si zdrgnem nohte z limono in so potem prav lepi    Povprasaj v drogeriji,ce imajo kaj za rumene nohte,mogoce bo pa katera tukaj vedla
0
Nazaj na vrh
Ester
Starost: 43Pridružen: 20. okt 2003Prispevkov: 607Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. nov 2003 10:35
Povezava do prispevka

Jaz sem si pa kupila Night Repair Serum od Alessandra. Namaže se ga enkrat na teden. Mislim, da moji nohti niso več tako rumeni, pa sem ga uporabila šele dvakrat. Za ceno pa žal ne vem, ker se mi v drogeriji čisto utrga in stvari kar mečem v košaro... Ta serum pa je v obliki svinčnika, jaz imam belega za normalne nohte, obstajata pa še roza in moder. Upam, da ti bo nasvet pomagal.


lp

lp Ester
0
Nazaj na vrh
Zvezdica
Starost: 44Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1115Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. nov 2003 10:37
Povezava do prispevka
Kaj pa kakšen drug proizvajalec, ker sem Alessandra uporabljala že prej (podlake in nadlake ) in se mi zdi zelo nekvaliteten? Poznate še kakšne stvari proti rumenim nohtom ali sem res jaz edina s tem problemom?
0
Nazaj na vrh
Ester
Starost: 43Pridružen: 20. okt 2003Prispevkov: 607Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. nov 2003 10:42
Povezava do prispevka
Imela sem tudi podoben proizvod od ArtDeco-ja.Mogoče bi poizkusila s tem?
lp Ester
0
Nazaj na vrh
Zvezdica
Starost: 44Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1115Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. nov 2003 11:13
Povezava do prispevka
Bom, hvala!!!
0
Nazaj na vrh
tete
Starost: n/aPridružen: 3. feb 2008Prispevkov: 23Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2008 21:04
Povezava do prispevka
no, končno sem našla temo, kamor lahko napišem svojo težavo 

celo življenje sem si grizla nohte in se po večkratnih poskusih končno (vsaj mislim da) odvadila. prav lepi so, ne pretirano dolgi, ker mi to ni všeč, ampak ravno prav

in zadnje čase opažam, da so malo porumeneli, kar me spravlja v zelo slabo voljo. pa vendar uporabljam podlak, vedno, ne glede na to, ali imam temen ali svetel lak. se pa ob korenu nohta vidi svetla bela lisa, kakor da noht prerašča. ampak vseeno bi rada našla vzrok temu?

Uporabljam podlak Essie Millionails in lake Essie in Essence. bi biul utrjevalec Dikla mogoče bolj nežen do mojih nohtov?

kaj mi predlagate?

hvaležna bom za vsak odgovor
0
Nazaj na vrh
lilja4ever
Starost: n/aPridružen: 23. apr 2005Prispevkov: 2360Kraj: Somewhere around NothingStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2008 21:44
Povezava do prispevka
 
 
Si morda (zelo) slabokrvna?
Pri meni je definitivno tole vzrok in mi žal nič ne pomaga.
I think your whole life shows in your face and you should be proud of that. - Lauren Bacall
0
Nazaj na vrh
tete
Starost: n/aPridružen: 3. feb 2008Prispevkov: 23Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2008 21:46
Povezava do prispevka
tudi na to sem že pomislila, da vzrok prihaja od znotraj. ampak to se mi je začelo dogajat nedolgo nazaj, poleg tega mi noht očitno prerašča, ker je pri korenu dokaj bel. tako da imam na sumu lake
0
Nazaj na vrh
loveyou
Starost: 17Pridružen: 30. sep 2007Prispevkov: 552Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. mar 2008 18:46
Povezava do prispevka
Ja tudi jaz sem imela na konicah nohtov rumeno,to pa zaradi temnih lakov,temno rdeča črna temno vijolična in noht dobi pigment od laka.Nekaj časa si maži nohte z kožno barvo laka oz mlečno prozorno.Stanje se ti bo pa zagotovo izboljšalo.Vsaj meni se je.





Novejša tema - klik.
0
Nazaj na vrh
Keks
Starost: 33Pridružen: 28. jan 2010Prispevkov: 988Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. avg 2013 0:24
Povezava do prispevka

A ima katera od lakiranja in acetona rumenkaste nohte?

Lakiram si enkrat do dvakrat na teden, uporabljam večinoma OPI ali Essie, in moji nohti postajajo rumenkasti. Sama sem mislila, da je to posledica lakiranja (nov noht, ki raste je belo oz. normalne barve) in acetona, pa me je sestrična zadnjič prestrašla. 

Forget what has hurt you in the past, but never forget what has taught you.
0
Nazaj na vrh
meme
Starost: n/aPridružen: 24. avg 2011Prispevkov: 1393Kraj: /Status:Offline
Objavljeno: 21. avg 2013 7:22
Povezava do prispevka

Moji nohti nič ne spreminjajo barve, pa se tudi lakiram cca 2x na teden + uporabljam aceton (tistega 'brez acetona'). Je pa res, da zdaj že res dolgo časa uporabljam nek podlak od Essence, ki naj bi nohte utrdil in jih ohranjal bele (skratka je proti rumenenju nohtov, če se lahko tako izrazim). Ampak ne vem, če dejansko kaj deluje (za trdnost ja, glede rumene barve pa nikoli nisem imela težav).
Mogoče malo hecno vprašanje, ampak ali ješ veliko pomaranč? Ker sem sama ene parkrat, ko sem jedla pomarančke in jih lupila 'z golo roko' imela potem fuuul rumene roke&nohte in kar nekaj dni ni šlo stran smiley (se je kar vžrlo v noht, čeprav sem imela nalakirane)

0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. avg 2013 8:49
Povezava do prispevka

Nohte imam nonstop nalakirane s pastelnim lakom, le tu pa tam nanesem barvnega, in sicer kakšen rdeč/roza odtenek. Sem si v preteklosti večkrat nalakirala s kakšnim barvnim pa so mi tudi nohti porumeneli - zato sem iz tega razloga prenehala z barvnimi laki, podlaka pa ne nanašam. Če sem iskrena, se mi ne da toliko pacat in mazat podlak, lak, nadlak ... Zato sem kar na pastelnih lakih. Zaradi acetona pa mi nohti še niso porumeneli.

Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
MancaS
Starost: n/aPridružen: 17. sep 2012Prispevkov: 485Kraj: Novo mestoStatus:Offline
Objavljeno: 21. avg 2013 9:05
Povezava do prispevka

Moji nohti se obarvajo po uporabi določenih temnejših lakov. Pred kratkim sem imela npr. nalakirane z nekim vijoličnim Catrice in so se mi rahlo obarvali. Pri rdečem Barry M, ki ga sicer največ uporabljam, se mi to recimo ne dogaja. Tudi zaradi acetona se mi še niso obarvali.

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Porumeneli nohti
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Mirno lahko rečemo, da je dogodek Met Gala največja modna noč!