Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Preparati za likanje in po likanju

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Lisa
Starost: -14Pridružen: 27. jan 2006Prispevkov: 927Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jan 2008 17:58
Povezava do prispevka
Meni je frizerka enkrat dala na lase nekaj od Nivee za ravne lase, ko je bila pred kratkim tudi reklama. Lasje so bili res ravni, pa mehki Seveda, pa je morala uporabit likalnik, reklama pa je bila za popolnoma brez likanja, ja pa kaj še.
0
Nazaj na vrh
Staša
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 8237Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. jan 2008 9:43
Povezava do prispevka
Jaz pa imam ne glede na vrsto zaščite vedno pomislek, češ, da se mi snov, ki jo nanesem, žge na laseh in da se s tem uničevalen vpliv na lase še povečuje. Kako veste, da niso vse te zaščite le marketinška finta? Dajte me prepričat, da ni, ker jo nujno rabim Big smile
 
 
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 31. avg 2008 15:57
Povezava do prispevka
Citiram iz zaklenjene teme:

blackTHEname je napisal/a
Imam suhe lase...likam si jih skoraj 3x na
teden ..mogoče katera koli ve katero kremo za lase bi naj uporabljala
proti likanju-mislim proti uničenju in suhih las.?

0
Nazaj na vrh
blackTHEname
Starost: 29Pridružen: 31. avg 2008Prispevkov: 7Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 31. avg 2008 16:04
Povezava do prispevka
PePii je napisal/a

Živjo punce!
Iskala sem kako podobno temo, pa nisem našla nič. Prebrala sem si v temi o likanju las in mi je res pomagala. Pred kakšnim tednom sem si kupila Remington likalnik, z nastavljivo temperaturo. Likam približno 2x na teden, po vsakem pranju. Imam zaščito: got2b.

Zanima me ali katera uporablja tole zaščito in ali je v redu? Slišim, da največ uporabljate Hot Glatt, ampak pri nas je nisem našla. Frizerka mi po vsakem likanju lase malo namaže še z neko kremo, ki božansko diši, lasje so mehki in sijoči in niso naelektreni. Zanima me kaj se da po likanju, da dosežem enake učinke? Če se kateri da, bi bila zaželjena slika, ali pa vsaj ime preparata.
Uporabljate kaj drugega, da so lasje sijoči, mehki in neuničeni? Zanima me še kaj in katere preparate uporabljate, da se lasje ne uničijo.
Vsem hvala za odgovore!

 
 
ja ta sprej sm že uporabljala samo da mi ni biu ravno všeč ker mi je malo zlepiu lase in malo narediu trde + tega da mi pri likanju ni nix pomagau moji lasje so se pa cvrli...obstaja še krema za likanje (STUDIO) ki je izredno kul.!.priporočam..lepo diši in imaš izjemno mehke lase.
 
TEJAgirl je napisal/a:
Jaz si tudi pogosto likam lase in uporabljam LOreal Professionnel TEC HOT style iron finish (črna embalaža) in je res super. Je pa seveda tudi veliko odvisno od kvalitete ravnalca.....
kok je pa to kei stal ta krema...am maš kako sliko? ..hmm iščem kakšno kremo za likanje a mi jo ne uspe najdt(čeprav sm najdla ampak kreme za 1,33€ ne jemljem ker se mi zdi da ne pomagajo...hmm rada bi kakšno priznano znamko..aia punce kai pa kakšni laki za lase da so zlo močnii katere priporočate?? ) sm nazadne mela od bele-TREND UP IT--> sam se mi po tem sprimejo lasje in so zlo trdi po kakšni uri pa zvisijo in ne obdržijo svoje prvotne oblike.mogoče katera uporabla TITAN LOOK? prosim za odgovore.
 
 
lp.kaja
0
Nazaj na vrh
densy
Starost: 36Pridružen: 16. dec 2007Prispevkov: 308Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 31. avg 2008 16:56
Povezava do prispevka
jaz pred likanjem uporabim lorealov hot glatt.
lase si likam tako, da pred likalnikom vlečem glavnik, ki ima zelo goste ščetine, tako se tudi lasje bolj gladko zlikajo.
po likanju pa si od ušes navzdol lase nasprejam s sprejem od reell'e, ki doda lasem zelo lep sijaj. na konice pa si dam še malo silikonskih kapljic ok klas-a.
0
Nazaj na vrh
AngelEye
Starost: 38Pridružen: 28. apr 2006Prispevkov: 3479Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 31. avg 2008 20:19
Povezava do prispevka
Tudi sama sem nekaj časa mislila, da se ti preparati zažgejo na lase, ampak ker to frizerji priporočajo...menim, da oni že vedo za kaj se gre saj tudi sami uporabljajo te preparati in, če bi bilo res to, verjetno tega ne bi sami prakticirali.
All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. (W. D.)
0
Nazaj na vrh
Woowee
Starost: 36Pridružen: 24. avg 2008Prispevkov: 598Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 31. avg 2008 22:06
Povezava do prispevka
Jaz sem si pred kratkim kupla od got2b straight on protecting straightening spray in lahko rečem, da imam po njem bolj mehke lase kot pa če nebi dala ničesar...razmišljam pa da bi si kupla tega kaj omenjate od loreala hot glatt ali pa od tigija...se še morm odločiti:)...drugače pa si lase po likanju še malo našprejam z: so material - beside (eco star shine bright effect)...in se lasje zeloo lepo svetijo
The only people you need in your life are those that need you in theirs.
0
Nazaj na vrh
spela19
Starost: 35Pridružen: 24. avg 2008Prispevkov: 196Kraj: bližina BledaStatus:Offline
Objavljeno: 1. sep 2008 1:27
Povezava do prispevka
a kera uporabla po likanju kšn preparat od Tigija iz linije S Factor, k je nekej izdelkov tut za ravnanje pa za zaščito prot vlagi?
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. nov 2008 20:55
Povezava do prispevka
Citiram v ustrezno temo:

spela19 je napisal/aali je katera že sprobala kateri izdelek od schaume ali pa tafta, k je neka nova kolekcija za ravne lase. Če ima katera že kakšne izkušnje s temi izdelki?


markinnika je napisal/aJaz imam vse troje od Schaume, meni je vse troje zelo v redu, predvsem gladilni serum mi pomaga, da so v primeru, ko si ravnam lase (s krtačo in ne likalnikom), da so lepo gladki in ravni. Samo s šamponom in regeneratorjem mi ne uspe.

Toda ob vlagi še vedno dobim frizz efekt in se mi kodrajo.


jemima je napisal/a Katere izdelke pa uporabljate za zaščito pri likanju da ne zmastijo las, ker meni jih vsi, ki sem jih probala


spela19 je napisal/aJaz uporabljam od Tigija Fashionista Smooth & Shine kremo, pa se mi ne zdi da bi mi lase preveč zmastil. Kere izdelke si pa drugače že uporabljala, da so ti lase zmastil? Mogoče si šla malo preblizu lasišča?


nihrida666 je napisal/aJaz uporabljam Balea Trend it up kremo in L'Oreal Hot Glatt, pa nobena ne zmasti las. Je pa res, da si je ne nanesem na lasišče.


jemima je napisal/a Pa tale Baleina je prav za zaščito med likanjem?


0
Nazaj na vrh
nihrida666
Starost: 122Pridružen: 29. dec 2006Prispevkov: 1049Kraj: SevnicaStatus:Offline
Objavljeno: 6. nov 2008 21:33
Povezava do prispevka
Ja, Jemima. Balein izdelek je za zaščito las med likanjem, koliko jih pa resnično zaščiti pa ne vem. Uničilo mi jih še ni, ker si ne ravnam tako pogosto.
Spužva Bob je car!

0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. mar 2009 21:33
Povezava do prispevka
Citiram v ustrezno temo:

tako je napisal/aMene zanima kateri gel krema je najboljši za lase pred likanjem


0
Nazaj na vrh
Blazy84
Starost: n/aPridružen: 7. jan 2008Prispevkov: 996Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. jan 2010 23:53
Povezava do prispevka
Mene pa zanima, kje kupujte L'Orealov Hot Glatt?
Ponavadi sem ga dobila v Sparu ali v eni drogeriji v Italiji, zdaj pa ga ne najdem več (vmes sem uporabljala Balein preparat, ampak se z l'orealovim ne more primerjati in bi se zato rada vrnila k temu), v DM-u ga nimajo, v Tušu in Mercatorju tudi ne... Mogoče v Mullerju? (tam nisem bila že lep čas, ker ga v bližini nas ni).
0
Nazaj na vrh
Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. jan 2010 17:58
Povezava do prispevka
Od tigi s factor smoothing lusterizer defrizzer and tamer je odličen! Vsebuje droben mikroshimmer. Lepo navlaži in zgladi lase. Dišijo in svetlikajo se prekrasno.
0
Nazaj na vrh
spela19
Starost: 35Pridružen: 24. avg 2008Prispevkov: 196Kraj: bližina BledaStatus:Offline
Objavljeno: 3. mar 2010 22:48
Povezava do prispevka
Ojla. Evo, da malo témo obudim. Od Syoss-a sem v DM-u opazila Heat Protect in me zanima če ga je katera že probala. Iščem izdelek, ki bi mi pomagal proti vlagi, ker ko si zravnam lase, se mi začnejo vihati. Sem tudi probala od Loreal-a Hot Glatt, pa mi ne pomaga. Hvala že vnaprej za odgovor.
0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 14. mar 2010 22:22
Povezava do prispevka
Si kdaj poskusila s Schwarzkopfovo linijo OSiS? Izdelek Magic (anti-frizz serum) je men prvi pomagal proti vihanju po likanju. Sicer proti kakšni ljubljanski megli še cement na laseh ne bi pomagal, ampak "običajno" vlago kar preživi, vsaj na mojih laseh, pa se mi zelo radi kodrajo.
Morda še boljši izdelek pa ima Indola, samo žal ne poznam naziva, ker še čakam, da svojga Magica porabim. Ima namreč lažjo strukturo, zato se bolj enakomerno razporedi po laseh.

Se pa oboje dobi izključno v frizerskih salonih. Je pa vredno denarja (ne morem se spomnit koliko je stal Magic, samo je bil tam od 7-10 eur, več ne). Smile Tudi za likanje ima Indola popoln Thermal Protector, vsaj za moje lase. Smile
People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Preparati za likanje in po likanju
Stran 2 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.