Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Barve Martis Respect

loveyou
Starost: 17Pridružen: 30. sep 2007Prispevkov: 552Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. okt 2007 14:44
Povezava do prispevka
Tudi jaz odpiram temo za Martisampak za barve.Upam da s tem ni nič narobe če pa je pa naj me katera obvesti.Hvala.
Uglaunem želelea sem povedat,da sem si pred kakšne pou leta kupla barvo Martis Respect v dm-u ko sem si lase barvala na rdeče.Pisalo je da je barva naravna da ne škodi lasom jih naredi lepe itd.,zato sem si jo kupila.ko sem jo dala na lase je bilo uredu učinka še takrat nisem vidla.
Mela sem jo gor tolk dougo kot je pisalo v navodilih mislim da 30 min al 20 tam nek.Pol sm si pa sprala barvo dol.GROZA.Lasje so bili krepasti neverjetno uničeni potem sem si dala gorregenerator,ki se ga dobi zraven barve.Ta stvar je tako nemogoče smrdela ampak sem useeno mislila da bo na lasih bolše ,da se bo vonj porazgubil in da se ob stiku z vodo ne bo preveč vohal.Ampak je bilo še huje ko sem ga sprala dol so bili lasje v še hujšem stanju kot prej zato sem se odločla lkase posušit da vidim kaj je nastalo.
Učinek je biu pa takle:
-Lasje se niso pobarvali na želeno rdečo barvo(mela sem najbol živ rdeč odtenek)
-bili so grooozno uničeni,izsušeni in krepasti
-smrdeli so še vedno po petem pranju
Uglaunem js te barve ne priporočam pa te barve ki so kao "naravne" baje kodijo še bolj kot pa tiste "nenaravne".
Ali je mogoče katera že mela tole barve pa opazla enak učinek na laseh kot jaz?

0
Nazaj na vrh
karmen_j
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2005Prispevkov: 491Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. okt 2007 15:29
Povezava do prispevka
če ti je lažje, po barvanju s to barvo - sem morala  svoje lase postriči (krepasti, štrenasti, uničeni do 100 %, če ne več ) In isto se je zgodilo z garniejevo. Očitno moji lasem tole ne odgovarja.
Lp. Karmen
0
Nazaj na vrh
loveyou
Starost: 17Pridružen: 30. sep 2007Prispevkov: 552Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. okt 2007 15:32
Povezava do prispevka
Mi je žau da sm se s tisto Martis barvo pobarvala.S katero Garnierjovo si se pa ti pobarvala..js sm mela Movido pa Nutrisse pa mi obedve nista uredu prekrili narastka.
0
Nazaj na vrh
barbara22
Starost: 42Pridružen: 29. dec 2003Prispevkov: 18275Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. okt 2007 17:27
Povezava do prispevka
Martis tema, kjer smo govorili tudi že o barvah je TU, vajine poste sem skopirala tja
 :)
Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Barve Martis Respect
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.