Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Keune barve

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
loveyou
Starost: 17Pridružen: 30. sep 2007Prispevkov: 552Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. okt 2007 10:28
Povezava do prispevka
Mene pa samo zanima,tista ki uporablja Keune tinta color barvo črn odtenek...kakšna barva je pa kako je primla najbol pa to ali ste imele potem fejst poškodovane lase?
Pa ko se lahka mešajo odtenki...katera dva bi lahko mešala da bi prišla lepa črna?
Hvala.
0
Nazaj na vrh
barby:)
Starost: 39Pridružen: 11. dec 2006Prispevkov: 566Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 29. okt 2007 11:15
Povezava do prispevka
Jaz sem jo pred leti uporabljala in sem bila zadovoljna z njo (mam svetlo rjave lase). Če se prav spomnim sem jo mešala z 9% hidrogenom. Nisem ziher. Lase ti pa itak vsako barvanje uniči.
0
Nazaj na vrh
karmen_j
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2005Prispevkov: 491Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. okt 2007 11:45
Povezava do prispevka
jaz jo mešam s 6 % (rjavo rdeča barva), je pa ta barva ena izmed redkih, ki je najbolj prijazna mojim lasem. Za mešanje pa je najbolje vprašat frizerko.
Lp. Karmen
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. nov 2008 15:39
Povezava do prispevka
Citiram iz zaklenjene teme:

Bonbonchy je napisal/aOjla,

sem poskusila najdit naslove profesionalnih frizerskih trgovin s pomočjo iskalnika, pa nekaj nisem imela sreče.

Iščem Keune profesionalno barvo Super Matt blonde, ki bi naj bile primerne ravno za temne lase in ubijale rdeč in bakreni podton. Vem, da je v Ljubljani profesionalna frizerska trgovina Estela v BTC, ampak tam nimajo Keune barv.

Ve katera, kako se dokopati do te barve?

Hvala vnaprej.



quote:5573908662="pipi langstrumpf"
Si pogledala na njihovo uradno stran (slovensko)? Morda imajo tam oz. jih lahko povprašaš.



Bonbonchy je napisal/aProdajajo samo salonom :(. Zato pa sprašujem. 


0
Nazaj na vrh
mateycha
Starost: 36Pridružen: 30. maj 2006Prispevkov: 14Kraj: PostojnaStatus:Offline
Objavljeno: 13. nov 2008 16:01
Povezava do prispevka
Ja Keune barve majo v Mullerju pa Tuševih Lepota in zdravje...sam ne vem pa če imajo prav to barvo.
0
Nazaj na vrh
Bonbonchy
Starost: n/aPridružen: 11. jan 2007Prispevkov: 1097Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. nov 2008 21:37
Povezava do prispevka
Nimajo nikjer, ker je čisto nova, pa kao samo za salone. V Tuševi drogeriji še nisem bila, bom šla jutri pogledat. Sem pa najdla eno nizozemsko trgovino s profesionalnimi izdelki in barvami za lase. Bom verjetno kr tam naročila.

Če bi katera kaj naročila, lahko skupaj naročimo in si razdelimo poštnino (13.95  €, za naročila do 74 €, in 9 € za naročila nad 74 €). Imajo pa vse profi stvari za lase. www.haarshop.nl

0
Nazaj na vrh
Bonbonchy
Starost: n/aPridružen: 11. jan 2007Prispevkov: 1097Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. nov 2008 14:53
Povezava do prispevka
Za vse, ki se zanimate za profesionalne keune barve (sem odkrila, da v muellerju se zdalec nimajo vseh odtenkov), se jih da naročiti - in to kot fizična oseba - neposredno pri dobavitelju. Tako, da ... novi supermatt blond in rjavi odtenki so moji .

Dodatek: moram pohvalit naročniško službo keune in cene. Barvo sem dobila po pošti v 2 dneh, skupaj z dvema balzamoma za po barvanju in dvema šamponoma, in to za ceno 10 € s poštnino vred (v muellerju so te barve cca. 9 €, balzamčki & šampončki pa še dodatnih nekaj €)
0
Nazaj na vrh
Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. dec 2008 14:32
Povezava do prispevka
Zanimivo.Samo nisem vidla nobenga cenika na spletni strani od Keune.Sem probala odpreti naročilnico,vendar ne gre.Ti si jih klicala po telefonu ali si naročila preko mejla,ali kako?
0
Nazaj na vrh
Bonbonchy
Starost: n/aPridružen: 11. jan 2007Prispevkov: 1097Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. dec 2008 15:56
Povezava do prispevka
Ne, saj ni cenika, ker tako ali tako večina kupcev, ki niso saloni, kupuje v trgovinah :). Pošlji mejl na nabava@keune.si, napiši svoj naslov, kam ti naj pošljejo in dobila boš paketk (plačilo po povzetju).

1 barva + 2x balzam & šampon  + poštnina = 10.20 €. Tukaj imaš barvno karto za številke barv. http://www.perituoicapelli.com/dettaglio.asp?id=133
0
Nazaj na vrh
DiLeMa
Starost: 37Pridružen: 2. okt 2005Prispevkov: 1218Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 14. dec 2008 21:40
Povezava do prispevka
Bonbonchy, se da tle pri dobavitelju naročit tudi Keune negovalne izdelke? Rada bi namreč regenerator iz tiste nove linije Blend Revive, pa nikjer ne najdem. 
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.
0
Nazaj na vrh
Bonbonchy
Starost: n/aPridružen: 11. jan 2007Prispevkov: 1097Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. dec 2008 23:21
Povezava do prispevka
Ne vidim razloga, zakaj ne :).
0
Nazaj na vrh
HonEyKa
Starost: 33Pridružen: 4. avg 2007Prispevkov: 1969Kraj: Bora Bora IslandStatus:Offline
Objavljeno: 23. dec 2008 1:40
Povezava do prispevka
Bonbochy jaz bi si rada ogledala rjave barve Keune, pa se na tem linku ki si dala zelo slabo vidi, ker ne gre povečat. A si še lahko kje drugje pogledam. 
0
Nazaj na vrh
Bonbonchy
Starost: n/aPridružen: 11. jan 2007Prispevkov: 1097Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. dec 2008 10:19
Povezava do prispevka
Honeyka, na temu linku v spodnjem levem kotu imaš tudi .pdf file za zdownloadat na računalnik,. kjer lahko potem povečuješ kolikor želiš :). Lahko pa greš v Mueller v Supernovo (tam vem, da imajo) pogledat isto barvno karto. Tam so barve še bolj verodostojne, ker na računalniku gledat je spet nekaj drugega kot v živo :).
0
Nazaj na vrh
Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. dec 2008 14:13
Povezava do prispevka
Tole je res poceni ja,če dobiš barvo+2x balzam in šampon.Res ne morem verjet da je toliko ceneje!Samo meni je problem si kupit barvo,ker si ne upam sama pobarvat.Drugače sem pri frizerki želela barvo 9,ki pride temno blond pri meni.
A ve morda katera kateri izdelek je za zaščito pred likanjem in božansko diši po jagodah?
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 23. dec 2008 14:21
Povezava do prispevka
Mene pa zanima linija blagih barv Semi Color. Sem že malo gledala za barvno karto, pa nisem nič (uporabnega) našla.
Sem se pred leti odločila, da bi poskusila te barve, pa kot nalašč so jih tisti mesec (!) nehali prodajati v Muellerju. Murphy again ...
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Keune barve
Stran 1 od 7
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.