Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Anticelulitne hlače

SaMa
Starost: 40Pridružen: 1. avg 2005Prispevkov: 2138Kraj: LjStatus:Offline
Objavljeno: 25. sep 2007 8:46
Povezava do prispevka
Zadnjoč sem v trgovini gledala anticelulitne hlače+gel od Afrodite. Zanima me, če je katera uporabljala to in kakšni so učinki, če sploh so. Vem, da z gibanjem in z zdravo prehrano lahko največ pripomorem k temu, da celulita ne bo preveč Smile
Lp, SaMa
0
Nazaj na vrh
Matejcika
Starost: 40Pridružen: 13. dec 2006Prispevkov: 124Kraj: koroškaStatus:Offline
Objavljeno: 25. sep 2007 9:51
Povezava do prispevka
Moja sestra in tetka sta obe uporabljali hlače in gel od afrodite. Sprva sta bili zelo navdušeni, vendar se je kmalu po končani uporabi na koži opazilo enako stanje kot pred uporabo. Tako da ta krema naj bi delovala v času uporabe nato pa se koža povrne v prvotno stanje.
Lep dan prinese še lepši večer!
0
Nazaj na vrh
Limonita
Starost: 43Pridružen: 5. sep 2007Prispevkov: 128Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 7. okt 2007 22:44
Povezava do prispevka
Res je, kar je že Matejcika povedala. Tko je pač pri vseh teh stvareh, ko nehaš uporabit se vse povrne.
Zanimivo pri teh hlačah je, da tudi, če neki ful ne migaš se stanje izboljša. Jaz jih že zdaj uporablajm 3 mesece pa mi je ok. Če boš kupila pazi, da izbereš pravo velikost. Pa če črne pereš puščajo barvo. Jaz bi to priporočala samo tistim, ki se jim da s tem vsak dan ubadat in si jih vlečt na rito Wink .

Pa koža je bolj mehka po njih.
0
Nazaj na vrh
anci
Starost: 41Pridružen: 28. avg 2006Prispevkov: 718Kraj: MedvodeStatus:Offline
Objavljeno: 16. okt 2007 19:50
Povezava do prispevka
Pri teh hlackah je res fino ce kupis pravo velikost. V Sanolaborju te izmerijo in ti potem dajo pravo velikost hlack, samo so pa malo drazje kot sicer tista kombinacija od afrodite z gelom. 
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 20. maj 2012 20:56
Povezava do prispevka
Citiram v ustrezno temo:

Masii je napisal/aJe slučajno katera že kdaj preizkusila kake anticelulitne hlačke? Ker sem gledala ene od Lisce pa bi naj zgubil 2, 5 cm v šestih tednih nočenja (8 ur na dan) pa še telo ti malo oblikujejo med nošenjem...stanejo pa 27 eurov.. Smile

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
romanab
Starost: 38Pridružen: 18. okt 2011Prispevkov: 381Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 20. maj 2012 21:20
Povezava do prispevka
Jaz sem si jih lani kupila-Afroditine, koža je bila malo gladkejša, ampak kakor hitro sem si jih prvič oprala-seveda na roke ni bilo več takega efekta in pa spodaj pri gležnjih so se mi začele parati. Motil pa me je občutek šivov od hlač pri nošnji.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Anticelulitne hlače
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.