Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Pisarniški stol, barski stol in še pralno-suš

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Andreja
Starost: 52Pridružen: 5. nov 2003Prispevkov: 931Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 7. mar 2007 13:21
Povezava do prispevka
Sem v drugi fazi opremljanja stanovanja, ko mi finance dopuščajo, da si dokupim še nekatero opremo v malo bolj kvalitetni izvedbi, namesto sedanjih začasnih (večinoma Ikea) rešitev. Ker pa marsičesa ne najdem, oziroma sploh ne vem, kje začeti iskati, bi prosila za pomoč.
Iščem pa naslednje:
-Kvaliteten pralno-sušilni stroj v inox ali aluminij varianti, najraje takšen, ki ima enako zmogljivost za pranje in sušenje.
-Pisarniški stol z belim sediščem in sivo ali belo mrežo za hrbtni del. Tukaj je težava s ceno, saj sem omejena na nekje 350?.
-Barski stolček, aluminij, inox, z nastavljivo višino, oblazinjen z belim usnjem, ter po možnosti takšen, da se po stilu vsaj malo ujema z pisarniškim stolom (saj vem, da zveni čudno, ampak oboje bo v istem dnevnem prostoru skupaj z belim trosedom in sivo kuhinjo ) .

Sicer pa bi vprašala tudi, kako rešujete problem zaščite parketa pri uporabi pisarniških stolov na kolescih. V Ikei sem videla nekakšne prozorne podlage, ampak mi ni preveč všeč, pa tudi preproge raje ne bi imela. Se morda da dobiti kakšna posebna kolesca za parket?

Lep pozdrav
Andreja
0
Nazaj na vrh
Suzek
Starost: 43Pridružen: 10. apr 2005Prispevkov: 1960Kraj: Breg pri PolzeliStatus:Offline
Objavljeno: 7. mar 2007 13:45
Povezava do prispevka
Za stole ti jaz priporočam ogled salona Ergoles na Viču. Imajo tudi take stole, ki jih iščeš. Sem ravno zadnjič gledala enega belega barskega. Smile
0
Nazaj na vrh
mojca
Starost: 42Pridružen: 25. okt 2003Prispevkov: 4866Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. mar 2007 14:01
Povezava do prispevka
Andreja, za stole ti verjetno lahko jaz pomagam (najbolje da preko PM nadaljujeva da ne bo reklame).

Ergoles niso baš nešto (pa še design je večinoma ).

Za parket so posebna gumi kolesa, dobri stoli naj bi jih imeli že serijsko.
0
Nazaj na vrh
Mis
Starost: n/aPridružen: 16. sep 2005Prispevkov: 1707Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. mar 2007 14:27
Povezava do prispevka
Pa še moj prispevek na temo pralno-sušilni stroj.

Po mojih izkušnjah se dosti bolje obneseta ločena stroja. Zaradi prostorske stiske sem nekaj let imela kombiniran stroj. Izkušnje: po vlagi smrdeče perilo, pri sušenju se je perilo dosti bolj uničilo (luknjice v bobnu, ki jih v ločenih sušilcih ni). Imela sem Aristonov aparat, ki je omogočal pranje in sušenje 5kg, kar me je prepričalo v nakup. Vendar pa sem imela vseskozi občutek, da stroj slabo pere. Sedaj nimam več problemov s prostorom in imam zato ločena stroja - razlika je več kot očitna.

Povzetek: če res ne moreš imeti ločenih strojev, odsvetujem Ariston, ki se pri meni ni obnesel.
0
Nazaj na vrh
xtinax
Starost: 15Pridružen: 15. mar 2004Prispevkov: 4071Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. mar 2007 14:59
Povezava do prispevka
Če si lahko privoščiš, morda poglej pri Miele, imajo zelo napredne pralno-sušilne stroje (vsaj obljubljajo rešitve mnogo problemov, ki jih imajo takšni stroji, nekatere Mis našteva, ne vem pa, kako se to obnese) in malo lepši dizajn od cenejših firm. Jaz bi ga takoj imela, samo zaenkrat me dajejo $$$.
0
Nazaj na vrh
:dune:
Starost: n/aPridružen: 19. feb 2006Prispevkov: 1306Kraj: PlanetStatus:Offline
Objavljeno: 7. mar 2007 15:56
Povezava do prispevka
Tudi mene zanimajo stoji in sicer za jedilnico (v beli barvi, kombinacija s temno rjavo ali s krivljenimi pohištvenimi profili) in cicer:
1. Krivljene vezane plošče (jacobsen mogoče ali kaj podobnega, vendar kvalitetnega)
2. Mogoče kaj oblazinjenega, lepega, pravo usnje seveda, tekstilno usnje ali kaj podobnega ne pride v poštev)
 
Pregledala sem kompletne velike trgovine kot so Lesnine in podobno, vendar kvalitete ni nikjer.
 
Seveda me zanima tudi kvaliteten pisarniški stol, prav tako s kolesci za parket!
0
Nazaj na vrh
LIVvy
Starost: 41Pridružen: 4. jan 2006Prispevkov: 4786Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. mar 2007 16:04
Povezava do prispevka
Dune, v Kubusu, Orionu, Dom Designu, ID doma ali takih podobnih trgovinah si že gledala?
0
Nazaj na vrh
mojčikam
Starost: 45Pridružen: 2. mar 2007Prispevkov: 26Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 7. mar 2007 17:53
Povezava do prispevka
mojca a bi lahko tudi mene kontaktirala za stole
pozdravček, Mojčikam
0
Nazaj na vrh
:dune:
Starost: n/aPridružen: 19. feb 2006Prispevkov: 1306Kraj: PlanetStatus:Offline
Objavljeno: 7. mar 2007 18:45
Povezava do prispevka
LIVvy je napisal/a
Dune, v Kubusu, Orionu, Dom Designu, ID doma ali takih podobnih trgovinah si že gledala?
 
 
Ne še, je pa v načrtu.
Enostavno ne pridem do tam - do Ljubljane mi uspe samo kakšna sobota popoldne.
 
Nekaj sem našla pri Stol Kamnik firmi, vendar oni se gredo samo inženiring, ne prodajo par komadov.
 
Kaj pa kakšna spletna stran, obstaja kaj pametnega pri nas?
Enkrat sem našla nek tuj dizajnerski outlet pohištva, pa sem zgubila nslov in ga ne najdem več.
 
0
Nazaj na vrh
LIVvy
Starost: 41Pridružen: 4. jan 2006Prispevkov: 4786Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. mar 2007 19:12
Povezava do prispevka
Recimo na Kubusovi spletni strani se da videti kar nekaj stolov. Mogoče se ti splača pogledat pri Dom Designu, ker imajo pravkar odprodajo eksponatov do -50%.
 
Sicer ne vem, s katerega konca si, če ti ni mogoče Italija predaleč. Moje izkušnje z njihovimi trgovinami s pohištvom malce višjega razreda so zelo dobre. Cene so v osnovi enake kot pri nas, vendar so krajši dobavni roki in še popust ti dajo (sploh na gotovino kar konkreten procent).
 
A Stol Kamnik pa še laufa? A ni šel že pred več kot dvema letoma v stečaj?
0
Nazaj na vrh
Andreja
Starost: 52Pridružen: 5. nov 2003Prispevkov: 931Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 8. mar 2007 12:52
Povezava do prispevka
Hvala, vsem. Mojca tebi se seveda oglasim .

Xtinax, jaz tudi malo računam na to, da se bo pri pralno-sušilnem stroju malo boljše znamke tudi kombinacija dobro obnesla. Pravzaprav ima dobro izkušnjo kar nekaj mojih znancev. Težava je le, da ga še nisem uspela najti v srebrni barvi. Takšni so namreč veliko lepši (beli postanejo s časom nekako umazani), pa še kopalnice mi takšen stroj ne bi kazil. No upam, da kje staknem kakšnega.

Lep pozdrav
Andreja


0
Nazaj na vrh
:dune:
Starost: n/aPridružen: 19. feb 2006Prispevkov: 1306Kraj: PlanetStatus:Offline
Objavljeno: 8. mar 2007 17:15
Povezava do prispevka
Ja, v Dom designu vem da imajo Sintesi, samo zdaj na razprodaji je le po eden ali dva ali trije komadi.
Jaz bi potrebovala 6 ali 8 stolov.
 
Slišala sem, da prodaja Sintesi tudi Šenk.
 
Ja, Stol je šel res v stečaj, zdaj so pa to eni drugi (ime je isto, ukvarjajajo pa se z inženiringom). Trije stoli tam so mi bili všeč.
V skrajni sili sem mislila kupit Thonete, vendra jih ne delajo več. Imajo le še nekaj Rexov, ki jih pa imam doma.
0
Nazaj na vrh
ronza
Starost: n/aPridružen: 6. maj 2004Prispevkov: 3813Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 8. mar 2007 17:24
Povezava do prispevka
Dune, saj jih lahko tudi narocis . Drugace pa Sintesi ni ravno neka huda kvaliteta, vsaj ti modeli z nogami na kriz pa sploh niso, so pa lustna resitev za malo denarja.
0
Nazaj na vrh
:dune:
Starost: n/aPridružen: 19. feb 2006Prispevkov: 1306Kraj: PlanetStatus:Offline
Objavljeno: 8. mar 2007 18:30
Povezava do prispevka
Ja, ja, saj bom nekaj naročila, mi drugega ne preostane.
Mislila sem, če bi kaj znižanega našla pri Dom designu.
 
Je še kaj pametnega na netu za pogledat?
 
 
0
Nazaj na vrh
xtinax
Starost: 15Pridružen: 15. mar 2004Prispevkov: 4071Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. okt 2007 14:05
Povezava do prispevka
Obujam temo, ker iščem pisarniški stol, podobnega kot Andreja (najraje v belo-srebrni kombinaciji, ni pa to čisto nujno). Finance so zastavljene na nekje 300€ (manj z veseljem , več v primeru, da mi stvar res super ustreza). Dosedanje stole, kupljene v Lesnini ipd, sem vedno v letu ali dveh uspela totalno uničiti, ker na takem stolu preživim ogromno časa. Pogledala sem zgornje linke, npr. Kubus, vendar nimam najmanjšega pojma kakšne so okvirne cene teh stolov in nimam živcev in volje klicati okrog (gojim strahospoštovanje do fancy trgovin s pohištvom), tako da se zahvaljujem za kakršnekoli info.
 
Ogledovala sem si tudi stole iz Ikee, ima katera izkušnje?
 
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Pisarniški stol, barski stol in še pralno-suš
Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.