Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Naši podplatki!

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
ilafa
Starost: 37Pridružen: 8. dec 2004Prispevkov: 1854Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 7. mar 2005 22:19
Povezava do prispevka
Meni se pa s kamnom koža nacufa! Še posebej, če ga uporabljam na razmočene noge!



Tako da je moj recept tista velika pila za noge (ima jo tudi balea)in
sicer na SUHO kožo! Čisto nič je ne nacufa in je ful ful gladka. Potem
pa pod tuš pa s kremo namazat noge (meni najlepše naredi Atrixova za
roke  neparfumirana - zaradi ekcema na nogah, ki se mi pojavi ob
stiku s parfumi).



Aja, zadošča mi pa enkrat na teden!
http://www.macjedlake.com
0
Nazaj na vrh
Jenny
Starost: 41Pridružen: 29. maj 2004Prispevkov: 2693Kraj: lJUBLJANAStatus:Offline
Objavljeno: 9. mar 2005 20:20
Povezava do prispevka
NO MEN JE TA K SM JO PREJŠN DAN KUPLA ZELO DOBRA..SKOR TKO KOT DA BI KAMEN PO STOPALIH DRGNLA, LE DA SE ŠE ODIŠAVI IN MASIRA ZRAVEN..FE-NO-ME-NAL-NO
0
Nazaj na vrh
Tomozuki
Starost: n/aPridružen: 22. jun 2006Prispevkov: 13Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jun 2006 23:29
Povezava do prispevka
Jaz svoji punci skoraj vsak dan zmasiral podplate s kremo in rezultat je viden  Tiste hrapave dele pa pobrusim z pilo za nohte (samo ne železno, ampak iz smirkovega papirja).
0
Nazaj na vrh
Iry
Starost: 39Pridružen: 16. jun 2005Prispevkov: 792Kraj: Povsod me je dostStatus:Offline
Objavljeno: 25. jun 2006 16:23
Povezava do prispevka
Jaz mam pa problem z levim podplatom in sicer na sredini podplata se mi je naredil kot en podkožni mozolj, ki se kasneje spremeni v tršo kožo, na sredini je pa temna pika. Pa pol k je že pika se koža lupi kar v plasteh. To se mi je začelo lani poleti, čez zimo je bil mir, sedaj pa spet. Zdi se mi da mam full bolj suh podplat, čeprav zvečer vedno uporabljam kremo za nogice Oriflame. Prej sem mela neko nemško kremo, ki sem jo kupila v Mullerju pa mi je bla bolj super kakor tale. Kaj bi mi ve priporočale?
Aja pa ponavadi ko pridem z morja se mi tudi to neha. Prej je pa groza.
Uporabljam bombažne nogavice, ko jih nosim, je pa tako da ko nosim zaprt čevelj, vsaj sedaj poleti mam prej kot v pol ure mokre in težke noge, občutek je res grozen
0
Nazaj na vrh
bushbaby
Starost: n/aPridružen: 4. apr 2004Prispevkov: 4438Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. jun 2006 18:27
Povezava do prispevka
Iry, uporabljaj kako kremo s sečnino (Eucerin Urea ipd.) za noge, čeprav se opisano meni sliši kot kak otiščanec - morda bi pokazala vsaj kakemu izkušenemu pedikerju, če že ne zdravniku. Lahko je tudi virusna bradavica.
[size=9:391e3108a4]Half a bee, philosophically
Must ipso facto half not be.
But half a bee has got to be.
A vis a vis its entity- d you see?
[/size:391e3108a4]
0
Nazaj na vrh
StellaRI
Starost: 40Pridružen: 31. maj 2006Prispevkov: 124Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. jun 2006 19:48
Povezava do prispevka
Dobra je L Occitanova krema za noge z karitejevim maslom.
Mojo mamo vcasih stopala pecejo (sploh ne vem kako je to mogoce...), ko pa si namaze, je pa takoj boljs! Je res mal drazja, ampak traja!
Lp!
0
Nazaj na vrh
[vesna]
Starost: n/aPridružen: 9. mar 2005Prispevkov: 96Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. jun 2006 15:08
Povezava do prispevka
Jaz pa nikoli prej nisem imela
0
Nazaj na vrh
rdecakapica
Starost: n/aPridružen: 27. mar 2006Prispevkov: 5Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jun 2006 22:09
Povezava do prispevka
Iry je napisal/a
Jaz mam pa problem z levim podplatom in sicer na sredini podplata se mi je naredil kot en podkožni mozolj, ki se kasneje spremeni v tršo kožo, na sredini je pa temna pika. Pa pol k je že pika se koža lupi kar v plasteh. To se mi je začelo lani poleti, čez zimo je bil mir, sedaj pa spet. Zdi se mi da mam full bolj suh podplat, čeprav zvečer vedno uporabljam kremo za nogice Oriflame. Prej sem mela neko nemško kremo, ki sem jo kupila v Mullerju pa mi je bla bolj super kakor tale. Kaj bi mi ve priporočale?
Aja pa ponavadi ko pridem z morja se mi tudi to neha. Prej je pa groza.
Uporabljam bombažne nogavice, ko jih nosim, je pa tako da ko nosim zaprt čevelj, vsaj sedaj poleti mam prej kot v pol ure mokre in težke noge, občutek je res grozen


možno da je to podkožna bradavica. odstrani ti jo pedikerka, isto kot navadne bradavice, s tekočim dušikom. malo je treba stisnit zobe, ker zna malo bolet.
0
Nazaj na vrh
Iry
Starost: 39Pridružen: 16. jun 2005Prispevkov: 792Kraj: Povsod me je dostStatus:Offline
Objavljeno: 29. jun 2006 10:09
Povezava do prispevka
Hm...pomoje ni bradavica, k ni trdo, pa nič ne štrli iz kože ven, samo vidi se da je pod kožo "tekočina", tko čisto majhne pikice, pa če prebodeš to pa ven steče, pol rata temna pika čez par dni, še čez nekaj dni se pa da to lepo odstranit, pol se pa lupim v plasteh. No sedajle, da potrkam je že malo bolje. Pomoje je problem v tem ker sem še sedaj ko je vroče parkrat par dni zapovrstjo nosila teniske pa nogavice. Nogavice sem imela namreč v pol ure mokre na podplatih. Ampak ne razumem zakaj, če se mi to že dela, da se mi dela samo na levem podplatu. Sam hvala bogu zdj skoz japonke nosim in je že skoraj uredu.





Novejša tema - klik.


0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Naši podplatki!
Stran 6 od 6
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.