Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kreme za v solarij

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 14. jul 2006 13:20
Povezava do prispevka
Joj kako lepo! Vsakič ko sem videla kako temo o solarijih sem se spomnila nanjo in upala da je vse OK. Veliko pozitivne energije tudi od mene.
Pa prosim( o) za vse novičke seveda!
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. jul 2006 18:11
Povezava do prispevka
Pozdrav Aley tudi od mene in seveda veliko pozitivne energije
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
teychi22
Starost: n/aPridružen: 6. jun 2006Prispevkov: 140Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. jul 2006 12:00
Povezava do prispevka
Moram priznat da odkar sem na tem forumu sem se malo zamislila nad tem sončenjem...imam svetlo polt ki ne  porjavi hitro in barva hitro izgine...ampak  vsako leto pred morjem grem za 4krat v solarij za največ do 10 minut...prvič zato ker odkar hodim  vsako leto,  na morju nimam opeklin...drugič pa zato ker se mi preprosto ne da pražit na soncu...nekak ne maram te vročine...tud na morju se držim v senci in sem na soncu po 17 uri. Sonce je res škodlijivo...mislim da pa je še hujše, da prideš na morje brez kake podlage in te zažge   po koži..s tem si tud ne nardiš usluge...
Kremco za solarij pa uporabljam Emerald BAy in se mi zdi fajn, ker je koža po solariju mehka.
žal pač zagovarjam zdravo sončenje, ne pa pretiravanje..grozna mi je barva ki ne priostaja osebi...vidiš blondinko z naravnimi lasmi in svetlimi obrvmi pa temna ko hudič..fuj!
Lepo poletje vsem!
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 17. jul 2006 10:07
Povezava do prispevka
Piki*, ne morem ti povedati kako vesela sem, da si se oglasila in nam poročala, kako je z Ally!
 
Tikka je napisal/a:
Vsakič ko sem videla kako temo o solarijih sem se spomnila nanjo in upala da je vse OK.

Pod tole se pa samo podpišem. Večkrat sem že obupala, da je Ally sploh še z nami, ker se toliko časa ni oglasila, spet drugič sem verjela, da je nekje in se bori in bo zmagala ...

Tudi od mene ji pošlji  in predvsem veliko pozitivne energije. Povej ji, da mislimo nanjo in verjamemo vanjo! 

Upam, da se nam bo kaj oglasila tudi sama, tebi pa hvala da si nam poročala!  Oglasita se še kaj.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
eleanor gt500
Starost: n/aPridružen: 17. maj 2006Prispevkov: 5Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. avg 2006 14:28
Povezava do prispevka
Jaz sem uporabljala več krem raznih znamk.Sedaj sem pa pristala na FIJI BLEND to je vrhunska kozmetika za solarije pa še cene so dosti bolj spodobne kot ostale! Če greš v solarij seveda ti je boljše se mazati ker boš imela boljši učinek in kožo boš zaščitila z dragocenimi sestavinami.Solarijev jih je ogromno če bi bili škodljivi jih sigurno nebi bilo toliko.Ker nebi imeli strank ampak vsi hodijo in bojo hodili! Kremce pa sem nabavila tukaj in so mi ful uredu.
 
Oglaševanje odstranjeno.
Tanja - urednica
0
Nazaj na vrh
ilafa
Starost: 37Pridružen: 8. dec 2004Prispevkov: 1854Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 23. avg 2006 14:30
Povezava do prispevka
Pa sej kajenje je tud škodljivo in še vedno ful folka kadi Smile To ni ravno dober argument IMHO, ampak bolj tolažba in opravičevanje tvojih obiskov solarija Smile pa brez zamere
http://www.macjedlake.com
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. avg 2006 21:58
Povezava do prispevka
quote:5d8654bf79="eleanor gt500"Solarijev jih je ogromno če bi bili škodljivi jih sigurno nebi bilo toliko.



lol Big smile Ko je že Ilafka omenila kajenje - saj obstaja tudi veliko znamk
cigaret, a to pomeni, da so zdrave? Ker sicer jih ne bi bilo toliko?
0
Nazaj na vrh
*malla*
Starost: n/aPridružen: 8. jun 2005Prispevkov: 4164Kraj: above starsStatus:Offline
Objavljeno: 24. avg 2006 10:34
Povezava do prispevka
v julijski številki marie claire je na desetih straneh članek iz mettinga punc, ki so imele oz. je nekdo od bližnjih imel kožnega raka in sem vseh deset strani prejokala. že tako se dve leti (odkar sem na PL-ju) skrivam soncu, ampak odkar sem to prebrala se mu izogibam še bolj. vsaki tisti, ki se še vedno rada "svaljka" na plaži in solariju svetujem, da to prebere.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kreme za v solarij
Stran 3 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Mirno lahko rečemo, da je dogodek Met Gala največja modna noč!