Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Še ena s problematično kožo ...

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7
ana25
Starost: 122Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 9323Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2005 10:54
Povezava do prispevka
Pajkica, me veseli zate!
0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2005 12:12
Povezava do prispevka
Jaz tudi preberem tiste listke od začetka do konca in če me kakšna stvar zmoti, tablet ne pojem.
0
Nazaj na vrh
marjetica
Starost: 43Pridružen: 16. apr 2005Prispevkov: 664Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2005 12:15
Povezava do prispevka
Tamika, to je pa zato, ker kalcij zmanjsuje delovanje teh tablet! In mislim da je bolje da se vec casa počaka, da je res sigurno da ni interakcije, oz stika med tema dvema zdraviloma!
 
Ja, pa se to, vceraj sem sla na depilacijo nog k kozmeticarki, pa me je pogledala v obraz in rekla da kako imam lepo kozo1 Smile Vi ne morete verjet kako sem bila vesela. Da te kozmeticarka pohvali, in to mene, ki sem tolko let imela tezave. Skinoren mi je res pomagal, koza je gladka, cista in napeta, pa mi je rekla da imam kozo kot breskvica. Smile
0
Nazaj na vrh
Pajkica
Starost: 46Pridružen: 15. jun 2005Prispevkov: 56Kraj: Nova GoricaStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2005 13:14
Povezava do prispevka
marjetica
 
A Skinoren si rabla in ne Differin? Jaz sem ga tudi neki časa pred leti, pa mi je tudi delno pomagal...samo s temi zdravili je tako, da jih moraš redno rabit na doooolgi rok, da prideš do lepih rezultatov...jaz sem celo pri Diane potrebovala pol leta....tako da zdaj sem trmasta in vztrajna!
0
Nazaj na vrh
Pajkica
Starost: 46Pridružen: 15. jun 2005Prispevkov: 56Kraj: Nova GoricaStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2005 13:17
Povezava do prispevka
ana25, hvala
0
Nazaj na vrh
marjetica
Starost: 43Pridružen: 16. apr 2005Prispevkov: 664Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2005 13:19
Povezava do prispevka
Pajkica, jaz skinoren sele 2 tedna uporabljam, je pa tud res da sem bla zdej 2 tedna skozi v hisi, pa sem ha tudi cez dan imela. Sem pa zacela tud dost vode pit, mogoce tud to kej vpliva. Skinoren sem ze veckrat prej uporabljala pa mi ni tolk pomgala. Sem pa zadnje case tudi zamenjala kontracepcijske tabletke in sem presaltala z diane na yarino (ki baje tud proti temu pomaga), zaradi dolocenih zdr. tezav.
0
Nazaj na vrh
Ursa
Starost: n/aPridružen: 15. jul 2004Prispevkov: 17Kraj: RadovljicaStatus:Offline
Objavljeno: 12. jul 2005 13:43
Povezava do prispevka
Kaj pa naredis ko ti ne Differin ne Skinoren ne pomagata? Pa tudi KT jemljem in se ravnam po navodilih s tega foruma pa sm se zmeri grozna.
0
Nazaj na vrh
Amaya
Starost: 42Pridružen: 9. mar 2005Prispevkov: 1504Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 12. jul 2005 18:13
Povezava do prispevka
Potem ti pa lahko dermatolog mogoče predpiše Clinofug tablete oz. še
neke druge, pa sem pozabila kako se jim reče. Se mi zdi, da so vse to
antibiotiki, ki pridejo v poštev, ko vse drugo odpove. Glede KT je pa
tako, da se za izboljšanje težav s kožo predpisujejo Diane 35, ki so še
stara generacija tabletk, no zdaj pa še Yarina, te so pa nove in
nizkodozne. Ostale pa ne vem, če ti sploh kaj vplivajo na stanje kože,
mogoče samo v smislu hormonske ureditve ciklusa, da se vse skupaj
stabilizira.
Where the mind goes, CHI follows...
0
Nazaj na vrh
ana25
Starost: 122Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 9323Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. jul 2005 8:13
Povezava do prispevka
Za te ta druge tablete je Amaya verjetno mislila Roaccutane. Pa še to: pri koži je treba biti potrpežljiv, ker izboljšanje ne pride čez noč. To ni kakor prehlad, ki se pozdravi v enem tednu, ampak rabi lahko eno leto ali še več.
0
Nazaj na vrh
_maTEJA_
Starost: n/aPridružen: 13. jul 2005Prispevkov: 1707Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. jul 2005 12:04
Povezava do prispevka
Jaz nisem hotela nove teme odpirat ker jih je tako že veliko,zato bom kar sem  napisala.Imela sem mozolje(saj še jih imam zdaj nekaj) zdaj pa so mi ostale po obrazu kot neke rdeče pikice oz.flekci.Zdaj pa ne vem če bo mi to ostalo za vedno.Jaz mislim da ne ,ker ko si obraz umijem z gelom ali pa si dam gor masko mi izginejo je koža lepa,potrm pa se naslednji san spet pojavijo.Uporabljam pa garnier pure gel,tonik mam pa tudi kremo samo sem zdaj z vašo pomočjo ugotovila da je sploh ne potrebujem.Vendar pa z temi izdelki nisem preveč zadovoljna,Ko sem brskala po forumu sem ugotovila da vas veliko hvali schellerjev gel zato si ga tudi namrevam kupiti,nevem pa kateri tonik?Zdaj poa prosim če bi lahko katera kaj povedala ali pa dala link na katerem to piše.
 
Pa oprostite daljšemu pismu;)
 
 
http://majameli.blogspot.com/
0
Nazaj na vrh
Ursa
Starost: n/aPridružen: 15. jul 2004Prispevkov: 17Kraj: RadovljicaStatus:Offline
Objavljeno: 13. jul 2005 12:08
Povezava do prispevka
Saj KT sem jemala najprej Diane 35, zdaj sem pa na Yarina in mi ne pomagajo cisto NIC. Za kozo pa vem da izboljsanje ne pride kar cez noc, samo vseeno ko berem kako vam je puncam Differin lepo scistil kozo se prav vprasam ce sm res tako cudna, da samo meni pa nic ne pomaga. Po Skinorenu so se mi celo (po tem ko sem ga ze uporabljala en mesec in pol) pojavili izredno boleci podkozni mazolji-auch. Res ne vem kaj naj se poizkusim.
Aja pa Roaccutane se mi res zdi tista zadnja moznost ampak vseeno upam da je se kaj kar lahko probam pred tem. Me skrbijo zlasti njegovi stranski ucinki (depresija, ......). Mi jih je dermatologinja predpisala samo se potem nisem odlocila da bi jih zacela jemati.
0
Nazaj na vrh
Anne
Starost: n/aPridružen: 13. jan 2005Prispevkov: 2229Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. jul 2005 12:08
Povezava do prispevka
Tonik Garnier Essentials
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 13. jul 2005 12:28
Povezava do prispevka
_maTEJA_ je napisal/a
Imela sem mozolje(saj še jih imam zdaj nekaj) zdaj pa so mi ostale po obrazu kot neke rdeče pikice oz.flekci.Zdaj pa ne vem če bo mi to ostalo za vedno.
 
Ko sem brskala po forumu sem ugotovila da vas veliko hvali schellerjev gel zato si ga tudi namrevam kupiti,nevem pa kateri tonik?
 
Rdeči fleki od nekdanjih mozoljev lahko izginejo šele po pol leta do letu in pol. Nimaš pa kaj narediti, da bi kaj zelo vplivalo na hitrejše izginotje, razen prekrivanje s pudrom.
 
V temi toniki je naštetih nekaj super tonikov, sama imam trenutno Diadermine za suho, je super antioksidanten
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Jerca
Starost: n/aPridružen: 15. maj 2004Prispevkov: 7789Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 13. jul 2005 13:00
Povezava do prispevka
Diadermine?
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 13. jul 2005 13:04
Povezava do prispevka
Ja.
 
Tega:
 
 
image file name: 2k4281a44d43.jpg
 
Dobi se v Muellerju.
Nazadnje urejeno 19. jul 2005 15:23; skupaj popravljeno 2 krat
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Še ena s problematično kožo ...
Stran 6 od 7
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.