Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Problematična koža

Pojdi na stran 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12
alexa
Starost: n/aPridružen: 16. jan 2005Prispevkov: 6840Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 8. jun 2005 19:20
Povezava do prispevka
No mogoče le kakšen tonik (nevem,bojo punce vedle, če je primerno), npr. Garnier fresh - zelene barve. Ta ti ziher ne bo mašil por.
0
Nazaj na vrh
Ivy
Starost: n/aPridružen: 7. jun 2005Prispevkov: 44Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. jun 2005 19:36
Povezava do prispevka
Metulj,
 
tonik Garnier Essentials zelene barve in Scheller mineralni gel. To dvoje je zelo blago. Pa morda nič drugega, da se tvoja uboga koža odpočije od šokov
Ivy
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 8. jun 2005 21:06
Povezava do prispevka
Metuljček, držim pesti, dermatologa pa kar nahruli, ljudi pa sploh ne šmirglaj, jaz sem imela srečo, da nisem nikoli imela pretiranih težav z mozolji, ampak nisem zato ljudi okoli mene omadeževala, nikoli! To moraš bit prav bumbar, jesus! Kar k meni pošlji take ki vihajo nosove, bom vsem čiste komedogene sestavine napacala na obraz da malo empatije razvijejo v življenju!
Tole kar sem pa zdaj prebrala me je čisto razjezilo - kar je marjetica zapisala.
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Dina
Starost: 43Pridružen: 12. jun 2004Prispevkov: 3221Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 8. jun 2005 22:06
Povezava do prispevka
Moj fant je imel v puberteti tudi ful probleme z aknavostjo in je jemal tablete Roaccutane, tako kot so ti že zgoraj svetovale punce. In to je bilo edino, kar mu je pomagalo. Tako da res najdi dermatologa, ki ti jh bo predpisal, če ti zdajšnji noče.
Folk ki se pa norčuje iz takih stvari ima pa itak probleme v glavi, ampak taki problemi ponavadi ostanejo skozi življenje, medtem ko se boš pa ti mozoljev enkrat znebila. Tako da, samo čez eno uho notri, čez drugo pa ven.
0
Nazaj na vrh
Zoey
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 2502Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 8. jun 2005 22:30
Povezava do prispevka
Če si iz Ljubljane ali okolice priporočam dr.Adamičevo,ki ima samoplačnisško ordinacijo na Parmovi-žal se vseeno čaka kakšne dva meseca.
0
Nazaj na vrh
majchika
Starost: 37Pridružen: 5. apr 2005Prispevkov: 1932Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. jun 2005 22:41
Povezava do prispevka
Pri mozoljih oz aknah je boljše nič,da koža diha!Sama pa itak zadosti proizvaja maščobe in mislim da v takih primerih ni potrebno kakšno posebno vlaženje,razen če te zateguje po umivanju!Potem tonik!No saj sama se odloči...ampak najbolje da da obraz pustiš na miru,nobenega stiskanja!Ampak upam da veš da so te tablete zelo močne!Zelo koncentrirane!V bistvu je to čisti vitamin a ampak v velikih količinah kar pa je lahko škodljivo.Te tablete imajo zato veliko stranskih učinkih,kar pa seveda ni nujno da se bo pri tebi kateri od njih pojavil! Vseeno najbolje da se malo pozanimaš! Vprašaš še kakšnega drugega dermatologa ali zdravnika za mnenje!Kaj praviš da ti antibiotiki niso čisto nič pomagali?Kako dolgo pa si jih jemala?
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 8. jun 2005 23:44
Povezava do prispevka
Majchika, koža diha v vsakem primeru, razen če jo prekriješ s polivinilom. Se pa lahko zaradi odvečnih maščob in ostalih komedogenih stvari slabše obnavlja in se pore in mozolji pospešeno delajo.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
dragonfly
Starost: n/aPridružen: 16. maj 2005Prispevkov: 10Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. jun 2005 23:54
Povezava do prispevka
Jz ti priporočam kolekcijo za mastno in problematično kožo od Avene.Imam tudi sama iste težave in poznam ta občutek.....GROZA!!!!!!!! Res odkar uporablam Avene lahko rečm da se mi stanje izbolšuje.Počasi,ampak gre!
Glede Adamičeve sem pa tudi jaz slišala same poz. besede in se bom verjetno tudi sama naročila.
Držim pesti, da boš našla kašno dobro rešitev Thumbs Up

Lep pozdrav
0
Nazaj na vrh
ana25
Starost: 122Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 9323Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2005 8:07
Povezava do prispevka
Tudi od mene vsa podpora, kar pogumno! Saj veš, ko je najslabše, je samo še ena pot - pot navzgor.
Drugače pa te popolnoma razumem, ker sem imela tudi sama težave s kožo več let. Pomagale so mi Diane35, potem pa s stranskimi učinki usekale na drugih področjih... Zdaj jih ne jemljem več, zaenkrat vse ok. Pa še en nasvet: drži se Planeta, ker ugodno vpliva na kožo in psiho, malo manj pa na denarnico!
0
Nazaj na vrh
marjetica
Starost: 43Pridružen: 16. apr 2005Prispevkov: 664Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2005 10:50
Povezava do prispevka
kaj ne, itak da planet vpliva na denarnico! in to zelo!!
0
Nazaj na vrh
metulj
Starost: n/aPridružen: 22. maj 2005Prispevkov: 12Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2005 11:24
Povezava do prispevka

majchika je napisal/aKaj praviš da ti
antibiotiki niso čisto nič pomagali?Kako dolgo pa si jih jemala?

 

 jemala sm jih priblizno 3 mesece..potem je pa drematolog rekle, da naj preneham z njimi, nato sm ostala samo se na differinu, in potem ko sm prsla spet na pregled sm mu mal zatezila, pa mi je predpisal clinofug, to sm tut jemala ene 2 mesca, pol je svetoval se diane 35, in sm tut jemala in zdej po nasvetu mojga dermatologa sm nehala s tem, zdej sm samo se na differinu.

to ti je pa moj dermatolog..ja vsi hvalite to dr. Adamic..sam na zalost nism u blizini ljubljane..

 

0
Nazaj na vrh
marjetica
Starost: 43Pridružen: 16. apr 2005Prispevkov: 664Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2005 11:27
Povezava do prispevka
jaz sem tudi jemala diane35 in clinofug, vendar se mi je izboljšanje pojavilo sele po treh mesecih, oz po prenehanju jemanja clinofuga. A ti je povedal da ne smes clinofuga jemat skupaj z mlekom in mlečnimi izdelki, ker ti zmanjšajo njegovo delovanje?
0
Nazaj na vrh
tanca
Starost: n/aPridružen: 28. maj 2005Prispevkov: 191Kraj: okolica LjubljaneStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2005 12:59
Povezava do prispevka
Tudi pri meni se je izboljšanje začelo šele po štirih mesecih jemanja Dian 35, v enem letu pa se je potem stanje kar precej normaliziralo. Vem, da ne pomagajo vsem, samo mogoče ne bi bilo narobe mal dalj časa to jemat. Meni so rekli, da tud če bodo kakšni stranski učinki (seveda če ne bodo prehudi), naj le potrpim nekaj mesecev. In se je splačalo.
0
Nazaj na vrh
juki
Starost: n/aPridružen: 13. jul 2004Prispevkov: 867Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2005 14:09
Povezava do prispevka
Moje fant je imel zelo nečist obraz in hrbet (zelo zelo veliko
podkožnih mazoljev po obrazu). To je bilo v gimnaziji in takrat je šel
do dermatologinje Metke Admič (na Parmovi v Lj) in mu je predpisala Roaccutane.
Dobil je bel recept in takrat se je še dalo iti do svojega osebnega
zdravnika in prosit za zelenega... Jemal jih je dve leti (in se mazal z
defferinom) in koža se mu je čisto spucala. Glede stranskih učinkov je
izkusil le suho kožo (luščenje). Danes 6 let po tem je še vedno
najlepši na celem svetu (beri brez mazoljev). Ima pa še danes precej
mastno kožo in ogerce.

Toliko o njegovi izkušnji, jez sem jemala diane-35 3 leta (do izboljšav
je tudi prišlo še le po parih mesecih) in so mi tudi zelo pomagale.
Ampak sem prenehala z katerimi koli KT zaradi preveč nevzdržnih
stranskih učinkov...

Zdele pa je približno 3 mesece od kar ne jemljen več diane in še živčna
sem zardi izpitov pa imam čist grozno kožo, polno mazoljčkov (takih
malih belih), izpščajev, lisast obraz in ogromne podočnjake...

Komi čakam da odpišem zadnji izpit in moja koža tudi!!!

Stoj zravnano, veselo se nasmehni, in pusti, da razmišljajo, zakaj si vedno dobre volje.
0
Nazaj na vrh
metulj
Starost: n/aPridružen: 22. maj 2005Prispevkov: 12Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2005 17:04
Povezava do prispevka
marjetica je napisal/a
 A ti je povedal da ne smes clinofuga jemat skupaj z mlekom in mlečnimi izdelki, ker ti zmanjšajo njegovo delovanje?
 
 
no to mi PA NI NIC POVEDAL!!  
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Problematična koža
Stran 7 od 50
Pojdi na stran 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.