Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Zadnja kozmetičarka

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Petra
Starost: 43Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 6817Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 23. sep 2004 22:16
Povezava do prispevka

Oliven je napisal/aJaz sem pa prav ponosen nase, sem to prav profesionalno izpeljal. Predvčerajšnjim sem si sam temeljito ščistil obraz - dal sem se nad kamilično kopel, s  prsti, ovitimi v robček, iztisnil pore, splaknil s hladno vodo, umil z avene gelom ter namazak z Garnier fresh tazeleno kremo. Je stanje res ful boljš. Klinc pa drage kozmetičarke, še sam si bolj nardim.


Tole ni najbolj fajn ideja. Probaj drugič s toplo brisačo, je superca. Drugače pa čestitke

0
Nazaj na vrh
slončica
Starost: n/aPridružen: 20. maj 2004Prispevkov: 921Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. dec 2004 19:40
Povezava do prispevka
A je bila mogoče katira v salonu Haj v Ljubljani? Zanima me kako je bila tam zadovoljna?
0
Nazaj na vrh
PikaCom
Starost: n/aPridružen: 7. dec 2004Prispevkov: 212Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 28. dec 2004 20:46
Povezava do prispevka
O, Slončica  ravno danes sem po e-mailu prejela pošto od salona Haj, da sem bila izžrebana za brezplačno striženje  Tako da bodo mogoče moji lasje tam v obdelavi... kože pa ne dam! ...dokler katera ne pohvali njihovega dela 
0
Nazaj na vrh
PikaCom
Starost: n/aPridružen: 7. dec 2004Prispevkov: 212Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 28. dec 2004 20:57
Povezava do prispevka
Ulla je napisal/a

Kaj pa salon Fanči, tko dobro internet stran majo oz, tolk velik ponujajo??A je katera že mogoče bila?



Js js!! Js sm hodila k Fanči nekej časa... Prijazni so zelo, ambient je čudovit (mirna muska, čista tišina, noben ne govori na glas, tko da se maš zelo fajn na stolu; enkrat je ena starka zravn mene kar zaspala, k ji je blo tok fajn... se je slišalo! ). Salon Fanči je zelo fajn za masaže in savno. Nad čiščenjem obraza pa nisem bila navdušena (sem bila pri dveh različnih kozmetičarkah - večkrat). Enkrat sm pa na obraz dobila eno sadno masko, po kateri sm bla čist čist rdeča in flekasta  Takrat sem šla nazaj, pa so probal mal poštimat, ampak the damage was done  Od takrat sem imela potem še dolgo časa probleme s kožo. Še k dermatologu sm mogla in sploh nism bla za med ljudi. Joj, če se spomnim tistih časov...  

0
Nazaj na vrh
slončica
Starost: n/aPridružen: 20. maj 2004Prispevkov: 921Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. dec 2004 21:51
Povezava do prispevka

boga

0
Nazaj na vrh
MajaN
Starost: 122Pridružen: 21. nov 2004Prispevkov: 270Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 28. dec 2004 22:27
Povezava do prispevka
Jaz sem bila danes na masaži pri Karmen -prostori Myc Styling na
Kongresnem v LJ. Je ne zamenjam!Zenska je prva liga,pa se ne zdi se mi
drago za enourno masazo telesa = 7.000 SIT.
Vrlina je kot dragulj, ki je najlepši, če je sestavljen preprosto.
0
Nazaj na vrh
lumidee
Starost: n/aPridružen: 30. mar 2004Prispevkov: 1083Kraj: žužemberkStatus:Offline
Objavljeno: 28. dec 2004 22:49
Povezava do prispevka
Kateri kozmetični salonh ozr. katero kozmetičarko mi priporočate v Mariboru?
0
Nazaj na vrh
naty
Starost: n/aPridružen: 27. dec 2004Prispevkov: 3Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 29. dec 2004 9:30
Povezava do prispevka

Jaz sem bila v salonu Hanna v Portorožu in mi je fajn sčistla...niti ni drago za nego proti aknam je 6.000 sit...meni je bilo dobro ker ima izdelke za nego maske pa to kar ti pol da gor iz naravnih izvlečkov. Moram pa it definitivno še enkrat ker je bilo preveč ogrcov za prvič...


 

0
Nazaj na vrh
Glory
Starost: 45Pridružen: 6. nov 2003Prispevkov: 3914Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 31. dec 2004 9:30
Povezava do prispevka
Jaz sem bila v ponedeljek na negi obraza, zdaj ap se mi nos tako lupi da je katastrofa. Kaj lahko naredim da to omilim in zakaj je prišlo do tega?
Glory ima vas rada >:D<
0
Nazaj na vrh
Angellina
Starost: 34Pridružen: 14. jan 2004Prispevkov: 6907Kraj: celjeStatus:Offline
Objavljeno: 31. dec 2004 10:41
Povezava do prispevka
Verjetno zaradi stiskanja ogrcev...meni se je isto naredilo
Normalnost je relativna.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 31. dec 2004 12:12
Povezava do prispevka
Pri intenzivnem iztiskanju se vrhnja plast kože poškoduje in odmre. To se potem lupi, spodaj je nova koža.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
_pety_
Starost: n/aPridružen: 25. dec 2004Prispevkov: 443Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 31. dec 2004 13:53
Povezava do prispevka
Jaz sem bila pred nekaj leti pri kozmetičarki na negi obraza... Tako je delala z moje kože, da mi slabo pride že samo da pomislim. Imela sem občutek, kot da imam preoran obraz... Stiskala mi je mozolje (tud podkožne) z neko iglo jih je najprej predrla in pol grozno stiskala. Koža me je ful bolela in tud nekaj ur ni prišla k sebi. 3x sem šla k njej v upanju da bo mogoče vseen kaj izboljšanja, a je vsakič blo isto, ja, pa tudi z laserjem mi je zdravla obraz, tk da... Ne smem pomislit kakšen obraz sem imela... preoran. Celo neko njeno kremo sem kupla, pa se ne spomnim kaj je bilo... Od takrat nisem šla v noben kozmetični salon.
0
Nazaj na vrh
Glory
Starost: 45Pridružen: 6. nov 2003Prispevkov: 3914Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 31. dec 2004 15:21
Povezava do prispevka
Jaz imam pa bistveno lepšo kožo, mehkejšo, čistejšo in bolj gladko. Le nosem se mi lupi. Je pa tudi mene grozno bolelo, še posebej ko je mozoljčke predrla in stisnila. Samo zdaj je boljše.
Glory ima vas rada >:D<
0
Nazaj na vrh
_pety_
Starost: n/aPridružen: 25. dec 2004Prispevkov: 443Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 31. dec 2004 15:27
Povezava do prispevka
Jst sm mela pa vso razbolelo in otečeno kožo. Vsa sem bla zabuhla.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 31. dec 2004 17:34
Povezava do prispevka
Pety, poznamo take, žal nisi edina. Jaz bi kozmetičarki zaupala samo iztiskanje ogrcev, za mozolje bi šla k zdravniku po recept za Differin gel, ki zdravi brez, da bi kožo poškodoval. Če to ne pomaga, so na voljo še KT Diane 35 in antibiotiki (npr. Clinofug), v najslabšem primeru Roaccutane.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Zadnja kozmetičarka
Stran 2 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.