Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Promod

Pojdi na stran 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10
kanita
Starost: 38Pridružen: 27. jan 2010Prispevkov: 13Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. mar 2011 14:51
Povezava do prispevka
Layla_ tretjo oblekico so imeli pri nas, saj sem si jo tudi sama kupila januarja. Ne vem pa, če jo še imajo.

Lp
0
Nazaj na vrh
tako
Starost: -14Pridružen: 21. maj 2006Prispevkov: 416Kraj: tam kjer je lepo - domaStatus:Offline
Objavljeno: 22. mar 2011 16:01
Povezava do prispevka
Mene zanima kakšno je delo v tej trgovini. Plače, ali je sam ena zaposlena not ali jih je več. A katera kaj ve?????
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem! (Lisica v Malem Princu, po zapisu Antoinea de Saint Exuperyja)

Bodi to kar si, drugih je že tako preveč.

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 4. jul 2012 14:21
Povezava do prispevka
Bo slučajno katera naročala z nemškega Promoda? Jaz bi ene hlače, pa ne poznam nikogar gor, pri nas so razprodane.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. jul 2012 15:05
Povezava do prispevka
bubica10 je napisal/a
image file name: 2k2d87d56ddb.jpg
promod.de
 
Te hlače - a jih ima katera v bež barvi ali oranžne? So tudi prosojne tako kot te črne? Sicer me to ne moti, pač imam črne spodnjice, ampak ne vem, kaj bi imela spodaj, če bi imela npr. oranžne (oranžnih gat nimam ).
Pa oranžne so še znižane na promod.de na 22 €.
Ja, pa še glede številk: te hlače sem si naročila št. 38 (pri nas sem probala 40 in so mi bile malo prevelike) in dobim dobim nemško 38 - kar je italijanska 44 oz. naša 40. Sem mislila, da je nemška in naša št. enaka. Zdaj pa ne vem, če bi riskirala in naročila nemško 36 (naša 38), ker po meritvah sem glih nekje na meji, te hlače so pa še elastične v pasu.
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jul 2012 10:00
Povezava do prispevka
Komot manjše naročiš. Meni so moje kar velike, brez problema bi lahko bile malo ožje, a me je skrbelo zaradi dolžine.

Glede spodnjic spodaj: najbolje se kožne barve obnesejo pri prosojnih tkaninah. Kolikor sem videla bele so tudi zelo prosojne, tako, da so ziher vse barve iste.
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jul 2012 10:29
Povezava do prispevka

Ja, bom videla, če si bom naročila še oranžne (potem si moram še ta prave spodnjice kupit). So pa te hlače res zakon .
 
Ko jih je mami zagledala, je bila prav šokirana, kaj sem naročila. Je rekla, da bom v teh hlačah kot sod. No, ko sem si jih oblekla, je bila pa prav presenečena.


Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Hrca
Starost: 34Pridružen: 22. okt 2010Prispevkov: 863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jul 2012 10:34
Povezava do prispevka
Jaz sem pa za vikend v Promodu dobila na n dobre rdeče kratke hlače. Big smile
There are clubs you can't belong to, neighbourhoods you won't live in, schools you can't get into. But the roads are always open.
0
Nazaj na vrh
Mimi_M
Starost: 44Pridružen: 13. dec 2005Prispevkov: 2127Kraj: PrimorskaStatus:Offline
Objavljeno: 10. jul 2012 16:35
Povezava do prispevka
Glede  teh hlač iz Promoda... jaz sem jih tudi probala  in sicer  oranžne  in bež, črnih  niso imeli v moji številki in najbrž je to pripomoglo, da  jih nisem kupila.
Bež in oranžne so namreč fuuuuul prosojne,  jaz sicer brez problema  nosim bele lanene  hlače  in spodaj ustrezno  perilo v kožni barvi, ampak s  temi  Promodovimi hlačami bi se  pa  pomoje  v službi ful nelagodno počutila, tako da  jih na  koncu nisem kupila,
čeprav pa  moram res  priznat, da so super  model in naredijo uslugo tudi  nam, ki nas  je  malo več skupaj
"Odločimo se, da je nekaj mogoče in da hočemo to storiti, pa bomo našli tudi način."
(A. Lincoln)
0
Nazaj na vrh
Suzek
Starost: 43Pridružen: 10. apr 2005Prispevkov: 1960Kraj: Breg pri PolzeliStatus:Offline
Objavljeno: 10. jul 2012 18:09
Povezava do prispevka
Ker meni te hlače ne dajo miru, grem v vsak Promod, ki mi je kje pri roki in sem ugotovila, da so vse barve iz dveh različnih materialov. Ene so prosojne in take lahke, kot bi bile iz gaze. Drug material pa je malo manj prosojen in bolj kompakten. Ampak svoje številke takompaktnih hlač ne najdem nikjer Smile Če pa naročim po spletu, pa tudi nevem kaj bom dobila.
Je pa rekla prodajalka, da imajo te hlače že tretjo sezone. Črne so vedno, letos pa so dodali še ostale barve. Pa večkrat jih dobijo na zalogo, tako, da kar redno brskat Wink
0
Nazaj na vrh
Mimi_M
Starost: 44Pridružen: 13. dec 2005Prispevkov: 2127Kraj: PrimorskaStatus:Offline
Objavljeno: 10. jul 2012 18:15
Povezava do prispevka
jaz bi jih mogoče   še  kupila, če  bi bile  kaj znižane, tako pa  niso prav nič
"Odločimo se, da je nekaj mogoče in da hočemo to storiti, pa bomo našli tudi način."
(A. Lincoln)
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. jul 2012 7:57
Povezava do prispevka
Ja, te res niso znižane, pa tudi cifer ni več. Jaz sem včeraj samo oranžne in ene bele ali bež videla.
0
Nazaj na vrh
Mimi_M
Starost: 44Pridružen: 13. dec 2005Prispevkov: 2127Kraj: PrimorskaStatus:Offline
Objavljeno: 11. jul 2012 14:06
Povezava do prispevka
jaz sem bila  v ponedeljek  Kopru in jih je bilo še  veliko v oranžni in bež barvi, v  črni pa samo  dvoje.
"Odločimo se, da je nekaj mogoče in da hočemo to storiti, pa bomo našli tudi način."
(A. Lincoln)
0
Nazaj na vrh
greti
Starost: 38Pridružen: 6. dec 2010Prispevkov: 587Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 11. jul 2012 19:53
Povezava do prispevka
Tiste, ki si zelo želite teh hlač iz promoda... jaz imam ta model v bež barvi in so mi super. Sem bila pripravljena kupiti še ene, le v drugi barvi, danes pa sem slučajno zavila v Two way in kupila skoraj identične hlače za 6,00€! Kar nisem mogla verjet! So pa malce manj mehke, ter tudi manj prosojne. Videla sem barve: rdeča, zelena, olivno zelena, temno modra, bela in črna.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. jul 2012 10:36
Povezava do prispevka
Kakšen pa je material? Jaz sem ene podobne gledala in je bil 100 % poliester. So bombažne?
0
Nazaj na vrh
greti
Starost: 38Pridružen: 6. dec 2010Prispevkov: 587Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 12. jul 2012 16:27
Povezava do prispevka
100% bombaž. Imajo pa pas zraven iz blaga, za zavezat s trakci. Včeraj je bilo še kar veliko številk na izbiro.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Promod
Stran 9 od 10
Pojdi na stran 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.