Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Intimissimi

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
Baucek
Starost: 43Pridružen: 4. sep 2006Prispevkov: 2433Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. jan 2007 12:10
Povezava do prispevka
Jaz sem tudi šla pogledat, pa sem čisto poparjena prišla ven. Niti en modrček mi ni bil prav. Pa res nimam tako velikih. Beda. Hlačk potem niti gledala nisem, pižam pa ne nosim.
How do you shoot the devil in the back? What if you miss?
0
Nazaj na vrh
Pegasus
Starost: 39Pridružen: 22. okt 2005Prispevkov: 13101Kraj: LitijaStatus:Offline
Objavljeno: 29. jan 2007 12:36
Povezava do prispevka
Baucek, pri meni enako. Pričakovala sem več, pa še nobena košarica se mi ni lepo prilegala. Pa še moje številke niso imeli, pa res nimam velikih Meni veliko bolj odgovarja women secret, sploh glede materialov.
You have enemies? Good. That means you ve stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
0
Nazaj na vrh
soraia
Starost: 42Pridružen: 27. okt 2005Prispevkov: 2871Kraj: KrasStatus:Offline
Objavljeno: 29. jan 2007 13:46
Povezava do prispevka
Tudi sama nisem preveč zadovoljna z intimissimi, enkrat sem si nabavila dve spodnji majici, na eni so se tako hitro strgale naramnice, da me je bilo kar groza, ta druga pa se je tako hitro razširila, da tudi ni bila za nobeno rabo. Ostalega pa nisem še poskusila.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 30. nov 2010 21:54
Povezava do prispevka
Citiram v ustrezno temo:


quote:950d23d511="Nasty girl"
Bom kar v tej temi vprašala. A Intimissimi ima darilne bone?
 
Hvala Smile


A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Mimi_M
Starost: 44Pridružen: 13. dec 2005Prispevkov: 2127Kraj: PrimorskaStatus:Offline
Objavljeno: 30. nov 2010 21:57
Povezava do prispevka
Ja, sem jih že  kupovala.
"Odločimo se, da je nekaj mogoče in da hočemo to storiti, pa bomo našli tudi način."
(A. Lincoln)
0
Nazaj na vrh
Nasty girl
Starost: 54Pridružen: 11. apr 2006Prispevkov: 1431Kraj: Bora Bora :)Status:Offline
Objavljeno: 30. nov 2010 22:02
Povezava do prispevka
Super, hvala.
0
Nazaj na vrh
MeiMei
Starost: 118Pridružen: 26. jan 2009Prispevkov: 3084Kraj: Here and now.Status:Offline
Objavljeno: 31. dec 2010 16:53
Povezava do prispevka
-
Nazadnje urejal/a MeiMei 27. jul 2022 23:52; skupaj popravljeno 1 krat
I do yoga so that I can stay flexible enough to kick my own arse if necessary.

Pain is inevitable. Suffering is optional.
0
Nazaj na vrh
AngelEye
Starost: 38Pridružen: 28. apr 2006Prispevkov: 3479Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 4. jan 2011 14:59
Povezava do prispevka
Sama sem na hiterco v božičnem vrvežu in v gužvi kupila moderček in par parov hlačk. Vedno kupim tam iste številke in nisem imela nikol problema, tako da sem sedaj prvič kupila brez da probam. In glej ga zlomka doma ugotovim, da mi je prevelik moderc. Grem včeraj tja in mi noče menjat, pa ga nisem kupila znižanga in potem mi guši tam za brezeze, da sem se zlagala, da mi ga jefant za darilo kupil in pač nisem mogla probat. Težila je, da vsaki stranki rečejo, da ne menjavajo, pa sva bila oba s fantom tam pa mi nobenmu rekla, da ne menjavajo, razen če je to mislila le na znižane artikle, samo meni je govorila, da na splošno ne menjajo. Tako, da malo pazite in res vse sprobajte tam, bila pa sem v Europarku (MB). No, na koncu mi je menjala, čeprav je sedaj 50% nižji moderc in valda, mi ni upoštevala tega. Ampak kaj naj, sama kriva. Ni mi bil pa všeč odnos tiste bjonde, ki si je mislila, da je ne vem kaj tam. So se mi kar malo zamerili, potem pa sem mislila še malo pogledat in mi je tisto vrečko dala, pa niti ni rekla da naj šepogledam sam v roke mi je prijazno (celo) potisnila in rekla lep dan. Vedno rečejo, poglejte si še malo ali kaj, pa ne da mi more to rečt, ampak ko te tako očitno odslovi...grrr. Mislim, da te popljuva pred nabito polno trgovino, halo...sam bom še tam kaj kupila, ker mi dosedaj njihovo perilo še najbolj odgovarja.



All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. (W. D.)
0
Nazaj na vrh
natashka
Starost: n/aPridružen: 23. feb 2009Prispevkov: 254Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jan 2011 16:17
Povezava do prispevka
AngelEye, tudi sama sem nakupovala pred božičem v Intimissimi Europark (mb) - sem povedala da je za darilo in so izrecno opozorili, da je menjava možna le do 31.12.2010! Najverjetneje prav zaradi razprodaj in znižanih cen... če te niso opozorili je to njihova krivda, sicer pa so trgovci izdelek dolžni zamenjati (če imaš račun in etiketo) mislim, da v 8 dneh. Če si ta rok zamudila -  pa je to tvoja krivda in je menjava zgolj njihova dobra volja. No, glavno da si zrihtala to:) drugače pa sem bila tudi jaz včeraj tam - pa me je tudi zmotil neprimeren odnos nekaterih prodajalk - stala čist blizu mene pa vidla, da se mučim z iskanjem številk in seveda da ni niti vprašala, če kaj pomaga. Ko sem jo nekaj vprašala mi je odrezavo odgovorila...nato je prišla druga prodajalka, ki pa je bila res prijazna, tako da odvisno tudi od zaposlenega do zaposlenega.

Edit: pravopis
0
Nazaj na vrh
iza
Starost: 122Pridružen: 17. jan 2007Prispevkov: 4988Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jan 2011 17:29
Povezava do prispevka
natashka je napisal/a sicer pa so trgovci izdelek dolžni zamenjati (če imaš račun in etiketo) mislim, da v 8 dneh.



To ne bo čisto držalo. Po zakonu ti prodajalci izdelka, ki je nepoškodovan, brezhiben in z njm ni nič narobe, niso dolžni menjati ali vračati denarja. V praksi pa je ponavadi drugače in sicer tako da ima večina trgovin postavljen rok (ali 8 dni ali več) v katerem ti brez problema, zaradi njihove dobre poslovne prakse, izdelek zamenjajo, nekje pa celo vrnejo denar ali izdajo dobropis/ darilni bon/darilno kartico. Se v praksi vidi da trgovine te "ugodnosti" povečujejo, vse zaradi dobrega odnosa s kupci. O tem, kako pa to (pre)nekatere stranke začnejo izkoriščati...pa ne bi izgubljala besed (sem delala par let v trg.in nekatere stranke so vračale že nošene stvari (seveda nepoškodovane)ali pa celo zahtevale denar za izdelek ki so ga dobile za darilo, pa jim ne ustreza- računa pa seveda stranka ni imela itd. itd. Malo sem OT.

Meni v Intimissimiju tudi ni noben modrček prav. Se mi zdi da samo dekleta z manjšim prsnim obsegom tam lahko dobijo modrc.
Sem pa zelo zadovoljna z njihovim bodijem, mono varjanta, kot spodnja majčka, samo podaljšana v body.
0
Nazaj na vrh
natashka
Starost: n/aPridružen: 23. feb 2009Prispevkov: 254Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jan 2011 19:36
Povezava do prispevka
se opravičujem za dezinformacije - nisem šla preverjat v zakon. Načeloma se mi je tako zdelo, da je Angeleye zamudila ta rok (če je kupovala okrog božilča) in da jim tako ali tako ni potrebno menjati....brez zamere,

Lp
0
Nazaj na vrh
iza
Starost: 122Pridružen: 17. jan 2007Prispevkov: 4988Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jan 2011 20:36
Povezava do prispevka
Saj v primeru AngelEye je bilo najbrž res tako kot si ti rekla Natashka, da je zamudila rok za menjavo 31.12, pa da so ji zato komplicirali. Čeprav mi ni jasno zakaj ji je prodajalka komplicirala ker blago ni bilo znižano, sploh če imajo prakso možne menjave...no saj nasploh cel pristop tiste prodajalke je bil zgrešen. Važno da je na koncu zamenjala.
0
Nazaj na vrh
pikica
Starost: 40Pridružen: 26. okt 2003Prispevkov: 10153Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 4. jan 2011 21:36
Povezava do prispevka
V Intimissimiju je problem z menjavo po 31.12. samo v tem, da se jim v računalniku avtomatsko cene spremenijo (znižajo - zaradi razprodaj) in lahko menjavo naredijo samo s tem znižanim zneskom. Menjava velikosti naj ne bi bila problematična (razen pač, da številke zmanjkajo). Zato prodajalke tudi opozarjajo o tem pred novim letom. Vem, ker sem lani v tem času bila priča enakemu primeru in je prodajalka prijazno razložila v čem je problem. Dvomim, da se je do zdaj kaj spremenilo, AngelEye je žal imela pač slabo izkušnjo s prodajalko.
0
Nazaj na vrh
AngelEye
Starost: 38Pridružen: 28. apr 2006Prispevkov: 3479Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 14. jan 2011 17:17
Povezava do prispevka
Ja, nič niso opozorili ali kaj omenili in večinoma, če sem komu kdaj kje kakšen kos oblačila kupila npr. za darilo (predvsem kaj moškega) sem vedno vprašala kako je zamenjavo, pa so mi vedno rekli, da imam čas mesec dni za menjavo - moje izkušnje. Seveda z deklaracijo (to je oni listek gor pripet) in računom. V Intimissimi sem si kupila že kar nekaj modrčkov in so mi vedno iste številke bile prav, razen, če je sedaj krivo to, da so se mi prsi zmanjšale zarad nejemanja KT - hehe.

No, glavno, da sem rešila problem in zagotovo več ne bom nič kupila brez, da prej pomerim. Nisem ena izmed tistih, ki izkorišča dobro voljo trgovk ipd. ampak vseeno se mi zdi, da nimajo razloga, da so nesramne, ker pač morajo okoli praznikov in razprodaj malo več strankam namenit pozornost kot običajno. Pa še to so večinoma študentke, ki lahko mirne duše odijejo, če jim delo ne diši. Moje mnenje pač, ne me razumet preveč osebno!

All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. (W. D.)
0
Nazaj na vrh
FemmeFatale
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2009Prispevkov: 378Kraj: in his heartStatus:Offline
Objavljeno: 15. mar 2011 8:44
Povezava do prispevka
Imajo zelo lepo spodnje perilo, ampak se mi zdi, da ima večina modrčkov čudne košarice-redkokdaj dobim kaj kar mi lepo pristoji (pa ne zaradi velikosti).
 
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Intimissimi
Stran 4 od 5
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Usnjena krila obožujejo tudi zvezdnice – od Meghan Markle do Olivie Palermo.