Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Bobbi Brown

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2009 12:53
Povezava do prispevka
quote:2773133ccc="Lai Ming"Tudi meni se dopade kar nekaj izdelkov, všeč so mi te naravne barve, čisto toliko, da polepšajo žensko 

No, zame je to tudi smisel make upa - torej da izgledamo kar najlepše, ampak še vedno me, ne pa da najprej opazijo kričeč m-u in šele nato nas ali da hočemo biti z uporabo m-u nekdo drug.

Sama imam sicer samo tri kremna rdečila Pot Rouge (nad katerimi sem navdušena), ampak njeno dekorativo že leta spremljam in če bi se morala do konca življenja odločiti samo za eno, bi bila to Bobbi Brown. Krasne, umirjene, uporabne in nosljive barve, primerne za vsako priliožnost in vsako žensko - zame preprosto popolne. O kakovosti pa mislim, da tudi ni dvoma.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
LittleSassy
Starost: 37Pridružen: 19. okt 2008Prispevkov: 362Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2009 13:08
Povezava do prispevka
Saj ravno zato mi je bilo nenavadno da še ni bilo nobene debate na to temo...
No skratka, jaz imam že nekaj favoritov katere imam namen naročit pa bom poročala kako bo še s tistimi zadevami... Tudi sicer nosim bolj umirjene barve, nikoli nisem imela nekega opaznega make-up-a (ustnice so seveda izjema saj ne morem brez rdeče pa rdeči nohtki a to je že druga zadeva)... 
 
Kaj pa kvaliteta njenih glossov in pa šmink? So šminke bolj suhe ali vlažilne?
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2009 13:10
Povezava do prispevka
Kakovost celotne dekorative je zelo dobra (kar za to ceno tudi skoraj mora biti), za šminke pa je že Malina napisala, da so bolj suhe. Ima pa tudi eno vlažilno linijo šmink, če se ne motim.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
LittleSassy
Starost: 37Pridružen: 19. okt 2008Prispevkov: 362Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2009 13:23
Povezava do prispevka
Ja saj res, smotka jaz Smile
0
Nazaj na vrh
Malina
Starost: 41Pridružen: 15. jan 2004Prispevkov: 5137Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2009 15:25
Povezava do prispevka
torej, dejansko ima kar nekaj linij šmink, poleg osnovnih Lip Color tudi Creamy, pa Sheer, pa Tinted lip balm itd, ampak tudi vse te baje niso ravno za suhoustnice ;). odvisno, na kaj si sicer vajena in kaj sicer uporabljaš.


http://odglavedopet.blogspot.com/

"I live in fantasyland... and I have oceanfront property!"
0
Nazaj na vrh
LittleSassy
Starost: 37Pridružen: 19. okt 2008Prispevkov: 362Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2009 15:36
Povezava do prispevka
Imam eno suho šminko od Givenchy-a ampak pod to moram obvezno dajat kak balzam da ne zateguje. Zatorej, če se le da, kupim bolj vlažilne šminke.
Morda bi bilo pa bolje kak BB glos samo včasih se vprašam (če ne poznam nikogar, ki bi mi izdelek opisal iz prve roke) ali se mi splača dajati toliko denarja za nekaj kar bi bilo v povprečju. Izredno zadovoljna sem z Diorjevimi glossi in tako kvaliteto pričakujem potem tudi v primeru BB... Ima pa krasne odtenke, zato tudi sprašujem  
 
hvala za pomoč
 
 
0
Nazaj na vrh
Pulcina
Starost: n/aPridružen: 18. avg 2007Prispevkov: 1519Kraj: ObalaStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2009 15:36
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/a
Sama imam sicer samo tri kremna rdečila Pot Rouge


Katere pa imaš, Tanja?

Jaz bi tudi enega pa se ne znajdem med vsemi Pink odtenki. Bi nekaj nežnega baby pink, najbolj se nagibam k Pale Pink ampak je v na slikah tako žive roza barve da nisem čisto prepričana.
Beauty is not caused. It is.
0
Nazaj na vrh
Malina
Starost: 41Pridružen: 15. jan 2004Prispevkov: 5137Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2009 15:49
Povezava do prispevka
BB glosi so v primerjavi z Diorjevimi neprimerno bolj gosti in lepljivi. tako da je vprašanje, ali bi ti ustrezali, če si tako zadovoljna z D. 
http://odglavedopet.blogspot.com/

"I live in fantasyland... and I have oceanfront property!"
0
Nazaj na vrh
LittleSassy
Starost: 37Pridružen: 19. okt 2008Prispevkov: 362Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2009 16:00
Povezava do prispevka
Ja raje vidim da niso tako lepljivi a če nimaš zato neprijetnega občutka na ustnicah in če so dovolj obstojni potem bi bili ok.
 
Malina, kaj bi brez tebe? hahaha -brez € vsekakor
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2009 16:36
Povezava do prispevka
Pulcina je napisal/a
Sama imam sicer samo tri kremna rdečila Pot Rouge


Katere pa imaš, Tanja?


Tu vse piše.
Sicer pa mislim, da so barve na strani zelo realne.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
LIVvy
Starost: 41Pridružen: 4. jan 2006Prispevkov: 4786Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2009 17:09
Povezava do prispevka
LittleSassy je napisal/aMorda bi bilo pa bolje kak BB glos samo včasih se vprašam (če ne poznam nikogar, ki bi mi izdelek opisal iz prve roke) ali se mi splača dajati toliko denarja za nekaj kar bi bilo v povprečju. Izredno zadovoljna sem z Diorjevimi glossi in tako kvaliteto pričakujem potem tudi v primeru BB... Ima pa krasne odtenke, zato tudi sprašujem  


Meni je BB gloss veeeliiikooo boljši od Diorjevega. Obstojnost je fenomenalna. Najbrž prav zaradi te lepljive strukture, kot jo opisuje Malina. Da bi deloval izsušujoče, nisem opazila. Sicer se vedno namrdnem nad ceno, sploh ko vidim malo embalažico, ampak dejansko se ga porabi manj kot drugih glosov.
0
Nazaj na vrh
kajjazvem
Starost: 46Pridružen: 7. maj 2008Prispevkov: 102Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2009 20:42
Povezava do prispevka
Odtenki senčk so čudoviti. V marcu načrtujem nakup v centru Graza (enkrat za spremembo) in moram preveriti, kje prodajajo to znamko.
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 8. jun 2010 19:33
Povezava do prispevka
Citiram v bolj primerno temo:

Mike je napisal/aA mogoče katera od vas pozna puder Bobby Brown Skin foundation? Sem ga iskal v kozmetometru ampak ga žal nisem našel.
Razmišljam o nakupu tega sam sem slišal dobre komentarje zanj, me pa še zanima vaše mnenje.


Če tu ne dobiš dodatnih komentarjev:
(1) če si član MUA/MakeupAlley, si lahko tam prebereš nekaj več ocen dotičnega pudra in (2) tudi na YT je kar nekaj ocen.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
Baletka
Starost: n/aPridružen: 9. jun 2010Prispevkov: 1Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2010 16:08
Povezava do prispevka
Jaz sem si kupila njihov korektor za podočnjake...zelo sem zadovoljna. Kremast, ne gre v gubice...super!
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2010 21:58
Povezava do prispevka
Citiram iz teme Rimmel:

estelle je napisal/aPa Bobbi Brown imajo v Douglasih! ni fer.



Tammy je napisal/a
Sicer bo tole krepko OT, ampak moram odgovoriti Estelle.
 
Točno sicer ne vem, kako je v Nemčiji s tem, da bi imeli Bobbi Brown v Douglasih. Sem nekje slišala, da naj bi ga Douglas prodajal samo preko spleta. V Avstriji vem, da dejansko gre samo preko njihove spletne trgovine, ker ga nisem še v nobenem Douglasu videla. Se pa v Avstriji dobi Bobbi Brown v parfumerijah Nägele & Strubell. Se splača it pogledat, ker so kar fino založeni.



mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Bobbi Brown
Stran 2 od 5
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.