Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Brezova voda/tonik za lase

MonaLiza
Starost: n/aPridružen: 30. avg 2005Prispevkov: 2Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. dec 2005 9:30
Povezava do prispevka
živjo,
moj dragi ima že dolgo težave s prhljajem. No zadnjič mu pa frizerka svetuje naj si nabavi brezovo vodo ozir. tonik in pokaže kakšno.
In jaz mu to kupim in včeraj tudi sama uporabim, saj kot piše na embalaži ni samo za prhljaj ampak tudi za krepitev las in korenin. Ker me je lasišče rahlo peklo na določenih mestih sem pogledala sestavine in kaj vidim - na 2. mestu alkohol. To pa zagotovo ne bo nič dobrega kajne???
 
A ve mogoče katera kaj o tej brezovi vodi ozir. toniku? A res pomaga proti prhljaju ali naj raje uporabi kaj drugega?
 
LP
m.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 9. dec 2005 10:20
Povezava do prispevka
MonaLiza, morda ti bodo spodnji linki v pomoč:
 
 
 
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
MonaLiza
Starost: n/aPridružen: 30. avg 2005Prispevkov: 2Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. dec 2005 13:43
Povezava do prispevka
Tanja hvala za linke, to sem si že sama pogledala.
Bolj me zanima kaj je s tole brezovo zadevo. Ne vem kako je s tem alkoholom notri. Alkohol in krepitev las mi ravno ne gre skupaj.
 
Bo verjetno kar v koš romalo.
 
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 9. dec 2005 13:52
Povezava do prispevka
Hja, alkohol res ni ravno najboljša zadeva za kožo, tako, da če se da, bi jaz raje probala s čim drugim, npr. kakšnim šamponom. Je pa značilno za razne tinkture, da so na alkoholni bazi.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Vanni
Starost: 12Pridružen: 29. apr 2005Prispevkov: 4903Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 9. dec 2005 14:00
Povezava do prispevka
MonaLiza, jaz sem porabila eno flaško brezove vode (seveda pred PL ), ki jo imajo v DM in moram reči, da je kar OK (vendar ima najbrž tudi ta alko notri ). V tistem obdobju, ko sem imela prhljaj, je bilo stanje res boljše, ampak po prenehanju uporabe se je prhljaj seveda vrnil .
Po moje, da je bolje, če uporabiš kaj drugega, ker alkohol res ni OK za kožo.
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Antoine de Saint-Exupery)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Brezova voda/tonik za lase
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Kar nekaj zvezdnic se je odločilo, da se ne bodo podvrgle kirurškim popravkom temveč sprejele svoj naravni videz.