Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Izpadanje las

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
palcica
Starost: n/aPridružen: 18. jan 2004Prispevkov: 1600Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jan 2004 20:07
Povezava do prispevka
a se tud vam zdi da vam zelo izpadajo lasje? kok je sploh normalno pa kolk je prekomerno.. vem da jih izpade okoli 100 na dan (ce se ne motim), ampak jz mam obcutek da mi jih vec.. a ima katera izkusnje z izdelki proti izpadanju las?
0
Nazaj na vrh
smile
Starost: n/aPridružen: 28. dec 2003Prispevkov: 129Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 22. jan 2004 21:26
Povezava do prispevka
jaz sem si vmasirala v lasišče grenčico razrečeno z vodo v razmerju 1:3. in verjemi mi, da v dveh tednih so že vidni novi laski. problem je le v tem, da grenčica pride v poštev le če si temnolasa.
kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti sanje uresničile. ALKIMIST
0
Nazaj na vrh
kriza
Starost: n/aPridružen: 1. dec 2003Prispevkov: 103Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 22. jan 2004 21:30
Povezava do prispevka
Uf, meni lasje izpadajo non-stop, in sem tudi jemala ene kapsule, pa niso nič pomagale, tako da sem obupala. Na srečo pa jih vseeno nimam nič manj, zato se s tem ne obremenjujem več.
0
Nazaj na vrh
Cokoladna
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 1919Kraj: VrhnikaStatus:Offline
Objavljeno: 22. jan 2004 21:31
Povezava do prispevka

vsak dan mi izpade kar nekaj las in to je povsem normalno.Se posebej se izpadanje opazi na daljsih laseh - zato se ti mogoce zdi,da ti ful izpadajo...ko sem imela se krajse,sem se tega tezko navadila


Nenormalno pa je,kadar ti izpadajo celi sopi las - takrat je pa cas za alarm.

življenje je cukrček!
0
Nazaj na vrh
palcica
Starost: n/aPridružen: 18. jan 2004Prispevkov: 1600Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jan 2004 21:38
Povezava do prispevka
meni na sreco ne izapadjo celi sopi las ampak ko si pa umijem lase ali pa ce se pocesem jih je pa povsod polno.. saj se tudi meni ne pozna da bi jih imela kaj manj, ampak rajsi vidim da mi ne izpadajo kot da mi ce mam obe moznosti probala bom, pol bom pa vidla ce bo kaj deloval al ne..



smile kaksna grencica je to? mislim da jo bom lahko uporabljala ker mam precej temne lase    
0
Nazaj na vrh
Petra
Starost: 43Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 6817Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 22. jan 2004 21:41
Povezava do prispevka
A ni grenčica žganje? A to potem kaj spereš dol, ker ne bi rada smrdela kot pijanček
0
Nazaj na vrh
Kitty
Starost: n/aPridružen: 28. dec 2003Prispevkov: 191Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jan 2004 22:21
Povezava do prispevka

Meni so nekaj let nazaj zelo izpadali lasje. Res ZELO, sem bila že skoraj pleška. Imela sem pa zelo dolge in goste lase, ki so povsod vzbujali občudovanje . Ne vem kaj vse je mami poskusila, da bi preprečila nadaljne izpadanje las, a ni pomagalo prav nič. Potem pa sem nekje našla oglas, ki je obljubljal ravno to, kar sem tako obupno potrebovala. Ni bilo poceni, tudi obljubam nisem verjela, a sem vseeno naročila. Embalaža ni bila lepa, vonj še toliko manj , je bil pa zato učinek toliko lepši . V približno dveh tednih so mi lasje povsem prenehali izpadati in še novi puhasti laski so mi pognali. Te bi mi zavidali še dojenčki . Od takrat naprej nimam več težav z izpadanjem  (Z dolgimi lasmi pa tudi ne, ker sem si jih pošišala )

želim si, da bi bila tako nora, kot pravijo da sem :)
0
Nazaj na vrh
Petra
Starost: 43Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 6817Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 22. jan 2004 22:31
Povezava do prispevka
Kaj pa je to za ena zadeva?
0
Nazaj na vrh
Angellina
Starost: 34Pridružen: 14. jan 2004Prispevkov: 6907Kraj: celjeStatus:Offline
Objavljeno: 22. jan 2004 22:33
Povezava do prispevka
Kitty,o katerem izdelku govoris??
Normalnost je relativna.
0
Nazaj na vrh
Saša
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1763Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jan 2004 23:26
Povezava do prispevka

Kitty, a boš povedala kaj je to za en izdelek. Letim takoj kupit, saj mi ne izpadajo zelo ampak za vsak slučaj


Smile kaj pa je to grenčica mislim kako to izgleda, a samo grenčico zmešam z vodo in vmasiram v lase al poznaš ti kakšne posebne postopke.

0
Nazaj na vrh
Kitty
Starost: n/aPridružen: 28. dec 2003Prispevkov: 191Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2004 0:52
Povezava do prispevka

smile najbrž misli švedsko grenčico oz.kapljice. Te se dobijo v lekarni . Mojo smrdljivo zadevo, sem pa takrat naročila. Mislim, da je bil oglas v Salomonovem oglasniku (pa sem mislila, da je notri le kokošrija ). Ne vem več, kako se je tej zadevi takrat reklo, ker je od takrat minilo že 10 let. Mi pa še vedno pošiljajo reklame. Jo bom poiskala danes in sporočila kaj tam piše

želim si, da bi bila tako nora, kot pravijo da sem :)
0
Nazaj na vrh
Kitty
Starost: n/aPridružen: 28. dec 2003Prispevkov: 191Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2004 1:11
Povezava do prispevka


Kot vidite, sem jo že našla, malce pomečkano . Sem jo kar skenirala, upam, da bo ok. :))


Sem pa opazila, da je sedaj v drugi obliki. Takrat sta bila dva smrdljiva šampona, in prah v škatlici ter ni bilo govora o infrardeči svetlobi in vitaminskih integratorjih.Takrat tudi niso vračali denarja, sedaj piše da ga. Bolje obdržati lase kot denar

želim si, da bi bila tako nora, kot pravijo da sem :)
0
Nazaj na vrh
tanjal
Starost: 69Pridružen: 21. okt 2003Prispevkov: 5870Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2004 8:51
Povezava do prispevka
jaz še vedno prisegam na mleto proso v jogurtu za zajtrk. lp.
tanjal
0
Nazaj na vrh
smile
Starost: n/aPridružen: 28. dec 2003Prispevkov: 129Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2004 10:06
Povezava do prispevka

švedsko grenčico se dobi v lekarni, v steklenički, mislim da 125ml.


žal vam trenutno ne morem prepisati sestavin, ker nimam originalne embalaže, ko bo to mogoče pa ni panike. vsebuje pa predvsem zelišča.


skratka, š. grenčico se lahko uporablja npr.:


za prehlad (ni boljšega): dva majhna koščka vatke prepojiš s š. grenčico in ju ustaviš čim globje v nosnici. globoko in enakomerno dihamo toliko časa, dokler nimamo občutka, da se je vatka izsušila. to ponavljamo večX na dan.


za izpuščaje na koži, za rane: prepojeno vatko nanesemo na rano ali izpuščaj in pustimo čim dalj delovati.


izpadanje las: pripraviš si eno stekleničko (npr. od šampona-dobro sprana) v katero boš lahko nalila vodo in š. grenčico (v razmerju 3:1) jaz npr. imam kratke lase in mi je zadostovalo približno 30ml, ve pa prvič nardite po feelingu.


no, in ko ste še v kadi in zaključujete z izpiranjem las, na mokre lase nanesite tale vaš zvarek in ga dobro vmasirajte v lasišče. tega ne izpirate!


grenčica ima res svoj vonj, ampak ko so lasje sfenirani je ta tako blag, da ni omembe vreden.


punce, če boste kupile grenčico boste v navodilih prebrale za kaj vse še jo lahko koristite.


 


 

kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti sanje uresničile. ALKIMIST
0
Nazaj na vrh
smile
Starost: n/aPridružen: 28. dec 2003Prispevkov: 129Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2004 10:11
Povezava do prispevka

š .grenčico, ognjič in škofljico PRIPOROČAM, niso dragi artikli, so pa svetovni.  

kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti sanje uresničile. ALKIMIST
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Izpadanje las
Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Gillian je bila stara komaj sedem let, vendar je bila njena prihodnost že ogrožena.