- Nega obraza &
telesaZadnje novice
Najbolj brano
- Make up &
ličenje - Moda &
stilZadnje novice
Najbolj brano
- Rekreacija &
hujšanjeZadnje novice
Najbolj brano
- Zdravje &
odnosiZadnje novice
Najbolj brano
- Nosečnost &
starševstvo
16. apr 2008 10:36
Krema za roke, ki ima vse, kar od nje pričakujem. Z lahkoto se razmaže, hitro vpije in zelo solidno nahrani suho kožo na rokah. Ker sem za mazanje rok nekoliko lena, mi je všeč, da je res hranljiva, pri tem pa prav nič mastna in se v celoti vpije. Všeč mi je tudi sladek vonj po mandljih.
Pomanjkljivost je embalaža, sama bi jo rajši imela v bolj higienični tubi. Porabi pa se je zelo malo in traja dolgo, zato je cena primerna.29. mar 2008 1:27
Tole kremico sem kupila, ker me je zanimalo,kako se obnesejo TBS reči za roke. Krema je v plastični skodelici,kar ni najbolj praktično za prenašanje s sabo (ne uporabljam je za čez noč doma, ampak jo nosim s seboj v torbici,če jo rabim preko dneva), poleg tega se jo jemlje ven s prsti, kar tudi ni najbolj higienično.raje bi jo imela v tubi. Čeprav po drugi strani je dokaj gosta vseeno in ne vem, če bi se tuba obnesla.
Sama krema ima podoben vonj kot mandljev TBS lotion - z neko ne najbolj prijetno kemično sestavino,ki me malo moti.Je pa krema po teksturi kot mehkejši body butter,pa vseeno skorajda malce voskasta. Razmaže se zelo lahko in na koži naredi film, ki pa ni zelo obstojen.Ne puščam sledi okrog po nanosu,res pa je,da jaz te kreme bolj mažem po vrhnjem delu rok. Po bogatosti spada med povprečne do bogatejše, za zelo suho kožo ne bo dosti. Meni se zdi premalo bogata tudi za kako intenzivno nego preko noči. (pri tem, da gor piše, da intenzivno neguje??)Cena za to malo količino ni preveč prijetna. Skratka, če odmislim vonj, sama krema vseeno ni slaba, ampak cena, embalaža in morda malo premalo hranljivosti so zame elementi, ki povzročajo, da ne vem, če jo bom še kupila.20. dec 2007 17:46
Dobra krema za roke, ki pa mi v teh hladnih zimskih dneh ne odleže, saj imam resnično suhe in razpokane roke, zato je primernejša Hemp Hand Protector in to uporabljam takrat, ko moje roke niso preveč izsušene. Kljub obilici olj se hitro vpije in ne pušča mastnega filma. Tekstura je prijetna, mehka, zelo dobro mazljiva, porabi se je malo. Vonj je precej močan, bolj kot na mandlje me asociira na Karbofix lepilo, se ga je treba navaditi in marsikomu verjetno ne bo odgovarjal.
9. apr 2006 15:38
To je pa moja nova rešiteljica za moje pošastljivo suhe, hrapave in ranjene roke. Krema jih je takorekoč čez noč pozdravila, tudi majhne ranice so bile zaceljene ali pa celo so izginile. Krema je kar precej mastna, a se tudi zelo hitro vpije. Dovolj je že minimalen nanos, saj se fino razmaže. Vonj je spet za umret dober, mandljasti (meni celo ljubši od Lushevega Smitten, od L'Occitane - hmhmhm, tu bi pa že mogla pomislit - sta nekje na istem
). Posodica je na navoj, luštkana, vsebuje 100ml kreme, stane 9?. Cena se mi za takšen kvaliteten izdelek niti slučajno ne zdi previsoka, celo obratno - ugodna je.
Krema za roke za zelo obremenjene in suhe dlani. 100-odstotno certificirana naravna ...
Krema za roke z izvlečki bio fige in bio bezga. INCI: Aqua, Helianthus Annuus Hybrid Oil, ...
Bogata zaščitna krema za roke z negovalnim oljem mareličnih pečk, pšeničnih kalčkov ter ...
Balea BEAUTY EXPERT kremni gel za telo vsebuje 5 ...
Šampon za lase Elseve Extraordinary Clay je ...
Intenzivno vlažilna in hranilna krema z ureo, ...
S 5 % UREA regeneratorja in učinkovine proti ...
Lahkoten gel serum za prefinjeno polt Z ...