Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

KOZMETOMETER

Seznam proizvajalcev (905)

BaleaDusche & Creme Cocos - ukinjeno

3.23
Izdelek: Dusche & Creme Cocos - ukinjenoProizvajalec: Balea
Gel za tuširanje z vonjem kokosa.

INCI: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Parfum, Sodium Benzoate, Glycerin, Glycol Distearate, Citric Acid, Propylene Glycol, Polyquaternium-7, Inulin, Cocos Nucifera, Sorbitol, Phenoxyethanol, Lecithin, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Propylparaben.
Ocena: 3.23 (na podlagi 11 glasov)
4.2
Cena izdelka
3.7
Embalaža izdelka
3.1
Splošna ocena izdelka
1.9
Bi ponovno kupili ta izdelek?

Ocene in komentarji

nikapika

29. okt 2008 22:07

Moja ocena izdelka je:
3

Ne, hvala

V iskanju fajn vonja po kokosu, sem kupila tale gel. V plastenki je "na prvi voh" deloval pristen vonj po kokosu, kar je bilo poleg nizke cene in preverjene solidnosti Baleinih izdelkov dovolj za odločitev o nakupu. Vonj pa se je pri tuširanju pokazal za čisto nekaj drugega - nekaj zatohlo sladkega se razvije v njem. Na srečo kmalu po tuširanju izgine, ampak kljub temu sem plastenko le s težavo porabila do konca.

Vlogo gela, torej čiščenje, dobro opravi, normalna koža se ne izsuši.

Nakupa ne bom ponovila, čeprav je očitno med kupci kar priljubljen, saj ga prodajajo že dolgo, kljub Baleinemu trendu po hitrem menjavanju asortimana.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0
_*Shaheena*_

25. dec 2007 14:05

Moja ocena izdelka je:
3.5

Nekaj srednjega

V naši družini je za nakup stvari, ki spadajo v kopalnico, odgovorna mami. In ker največkrat nakupuje v DMu, se med geli za tuširanje najpogosteje najdejo Balea izdelki, ki jih imam kar rada in so mi všečni.

Tale gel je, v primerjavi z nekaterimi drugimi izdelki iste znamke, nekaj povsem povprečnega. Vonj v plastenki je omamen, kokosast, morda za malenkost celo preveč osladen. Na koži pa se spremeni v nekaj, kar je mogoče še najbolj podobno pokvarjenem kokosu. Je preveč umeten in močan, česar v plastenki ni moč zaznati. Očisti sicer vredu, tudi izsuši ne nekaj pretirano (imam suho kožo). Vse kar me resnično moti je torej vonj, mogoče pa sem tudi malo preveč pričakovala (glede na to, da mi je v plastenki res lepo dišal).

Embalaža je tipična Balea, povsem solidna in učinkovita, ni pa nek dizajnerski presežek. Cena nizka, okoli evro.

Je za preizkusit, nosovi so konec koncev različni in morda bi komu dišal.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0
Katharine

24. okt 2007 12:47

Moja ocena izdelka je:
3

Industrijsko sladkoben

Spet običajen gel za tuširanje, ki v ničemer ne izstopa, razen z zelo ugodno ceno. Za mojo normalno kožo po telesu je okej, je ne izsuši, pusti čisto in mehko. Je precej gost, se zelo lepo peni.

Največji problem je vonj, ki je tak tipičen izumetničen kokos, ki smo ga vonjale že milijonkrat, pa verjetno že vse "preobjedle". Na koži je zaznaven še kako uro, pa je tudi bolje tako, da ni dlje.

Embalaža mi je začuda luštna, kljub temu, da ni prozorna. Je stabilna in enostavna. Tudi pokrovček se da lepo zapreti.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0
Katja

2. avg 2007 12:02

Moja ocena izdelka je:
2.25

Umeten

Ne vem no, ta nakup je bil pa brca v temo. V trgovini mi je kar dišal, na koži je pa katastrofa. Nekako umetno je vse skupaj.

cena je ugodna, embalaža Ok, ampak to ne odtehta, da bi ga ponovno kupila.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0
Tia5

2. avg 2007 11:41

Moja ocena izdelka je:
3.5

Nič posebnega

Ta gel za tuširanje je kupila moja sestra in samo zaradi vonja. Njej je namreč vse všeč kar je z vonjem kokosa. Gel ima priročno embalažo, na splošno je v redu, kože ne izsuši, vendar vonj, vonj je vsaj zame preveč močan, mogoče umeten, tako nekako. Nič posebnega in obstojenega. Moja sestra tudi pravi, da je samo za porabiti, vendar vonj, če vam ni napačen, zna biti čisto OK in s tem tudi sam izdelek.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0
1 , 2 , 3

Preberi še


Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zveza potrošnikov Slovenije je danes napovedala kolektivno tožbo proti dobavitelju Gen-I.