Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

KOZMETOMETER

Seznam proizvajalcev (905)

GreenlandBody Butter Cocoa-Vanilla

4.13
Izdelek: Body Butter Cocoa-VanillaProizvajalec: Greenland
Bogato maslo za telo.

INCI: aqua, butyrospermum parkii, cyclopentasiloxane, theobroma cacao seed butter, glycerin, glyceryl stearate, peg-100 stearate, cetearyl alcohol, lanolin alcohol, olea europaea fruit oil, cera alba, parfum, phenoxyethanol, diazolidinyl urea, xanthan gum, methylparaben, ascorbyl palmitate, sodium hydroxide, ascorbic acid, citric acid.
Ocena: 4.13 (na podlagi 2 glasov)
3
Cena izdelka
4.5
Embalaža izdelka
4.5
Splošna ocena izdelka
4.5
Bi ponovno kupili ta izdelek?

Ocene in komentarji

Janamari

17. sep 2009 20:51

Moja ocena izdelka je:
4.5

Uau

Velikokrat sem že "ovohavala" različne Greenlandove BB-je, a noben me še ni tako prepričal v nakup kot ta - vonj vanilije in kakava. Vonj vanilije mi je bil vedno všeč, a ne pri vseh izdelikh. Če je premočen, pretežek, potem je zame no no :).

Vonj tega BB-ja je res prijetno vanilijasto-kakavast :D. Ni presladek, ni premočen, ravno pravšnji A vonj je le eden izmed mnogih plusov.

BB je bele barve, njegova tekstura pa ni tako trda kot npr. kakavov BB od Balee. Je bolj kremast, a zelo hranilen in dokaj hitro se vpije v kožo, tako da jo ne obteži, ampak za seboj pusti mehko kožo.

Embalaža je kovinski okrogla posodica. Jaz sem kupila embalažo, v kateri je 100 g izdelka. Ne vem, ali obstaja tudi večja različica, a meni je ta velikost super simpatična Smile (premer posodice je približno 7 cm). Manj prostora zavzame, pokrovček je lažje odpreti, ker je manjši, in v kolikor ti ni všeč, ga hitreje porabiš :D. Čeprav, v resnici tega BB-ja pri enem nanosu res ne porabim veliko.

Največji plus (poleg fino nahranjene kože) je seveda obstojnost vonja. Zjutraj, ko se zbudim, še vedno vonjam BB, pa tudi pižama se navzame vonja :).

Minus: ni ga :).

Cena: kupila sem ga v Muelerju - mislim, da je bil v akciji. Nekje okrog 5 eur. Res toplo priporočam.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0
Akasha

15. mar 2009 17:11

Moja ocena izdelka je:
3.75

Luštna reč.

Tole maslo za telo mi je pa grozno simpatična zadevščina. Prevohala sem celo linijo teh bbjev (enaka sorta embalaže), pa mi je bil po vonju zelo všeč le tale. Imam pač rada sladkaste prehranske vonje in bogate strukture.

Sam bb diši sladkasto vanilijasto, malo podobno kot rižev lotion iz milky serije. Po teksturi je bolj bogata krema kot pa pravi bb. Za nanašanje je pravi užitek in uživam v pacanju z njim. Bogat je dokaj, ne sicer maksimalno, ampak dosti tudi za moje suhe roke in druge suhe predela za čez noč. Vonj ni vsiljiv in je srednje trajen. Pri meni je poraba mala, ker se ga dobro razmaže. Embalaža je srčkana kovinska posodica, vsebina je 100ml, kar ni ravno dosti. Moja je malce zmečkana, ne vem, kaj so počeli z bbji na poti do mene, da jim je to uspelo...

Plačala sem ca 7 EUR v Muellerju. Verjetno bom ponovila nakup.

Priporočam tistim z suho kožo.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0

Preberi še


Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Prva tri leta otrokovega življenja so odločilnega pomena za njegov celostni razvoj.