Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

KOZMETOMETER

Seznam proizvajalcev (905)

DoveGo Fresh Energising Grapefruit & Lemongrass Scent Spray

3.94
Izdelek: Go Fresh Energising Grapefruit & Lemongrass Scent SprayProizvajalec: Dove
Dove Go Fresh Grapefruit & Lemon Grass Scent Deodorant združuje osvežilna vonja grenivke in limonske trave. Vaše popazduhe ostanejo mehke in sveže ves dan.

Sestavine: butane, isobutane, propane, aluminium chlorohydrate, ppg-14 butyl ether, cyclomethicone, parfum, disteardimonium hectorite, helianthus annuus seed oil, c12-15 alkyl benzoate, octyldodecanol, bht, dimethiconol, propylene carbonate, citric acid, butylphenyl methylpropional, citronellol, eugenol, geraniol, hexyl cinnamal, limonene, linalool.
Ocena: 3.94 (na podlagi 4 glasov)
3.3
Cena izdelka
4.3
Embalaža izdelka
4
Splošna ocena izdelka
4.3
Bi ponovno kupili ta izdelek?

Ocene in komentarji

Lenccy

24. jul 2011 15:43

Moja ocena izdelka je:
4.25

obožujem vonj

Sprej Go Fresh Grapefruit & Lemongrass je moj najljubši po vonju. Vonj je fantastično svež, nič umeten, spominja na poletje, presenetljivo dolgo se obdrži na koži. Tako mi je všeč, da se včasih malce našpricam tudi po (svetlih) oblačilih.

Potenje in neprijeten vonj (oboje) preprečuje odlično. Občutek pod pazduho je celodnevna suhost. Po nanosu ni treba čakati, da se vpije (kot je potrebno pri roll-onih), koža je takoj suha. V tem pogledu je precej boljši od roll-on antiperspirantov in tudi njegov učinek drži dlje kot npr. učinek Niveinih roll-on AP, ki sem jih dolgo uporabljala. Sledi na oblačilih ne pušča, če ga uporabljamo pravilno. Pred uporabo je treba embalažo pretresti in ne pršiti preblizu kože.

Vendar ima ta celodnevna suhost tudi stranske učinke. Mene so kdaj kar bolele pazduhe, ker je antiperspirant (zame) tako močan, da kar zablokira znojnice, zato ga uporabim občasno, da ga pač porabim. Ima 48-urno delovanje (napis na embalaži), torej je vsakodnevna uporaba že 'predoziranje'. Zadnje čase sem se pričela izogibati antiperspirantom, to je bil moj zadnji, ki sem ga kupila. Uporabljam bolj naravne zadeve. Pri njih pa pogrešam točno ta vonj od Dove Go Fresh Grapefruit & Lemongrass.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0
greti

12. apr 2011 23:06

Moja ocena izdelka je:
3.25

kar v redu

Izdelek sem kupila, ker mi je bil všeč svež vonj po citrusih. V splošnem sem kar zadovoljna z njim, saj preprečuje neprijeten vonj, hkrati pa za malenkost zmanjša tudi potenje. Večkrat sem ga uporabila tudi na sveže zdepiliranih pazduhah in mi ni povzročal težav. Ni me peklo, nisem dobila vnetja.

Minus pa dam izdelku zaradi puščanja belih madežev na oblačilih. Včasih ga lahko nasprejaš zelo natanko, pa se vseeno naredi bel prah.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0
Alena

10. okt 2008 12:42

Moja ocena izdelka je:
4

Soliden

Deodorant sem najprej dobila za darilo ob nakupu v DM-ju, mini 35 ml. Ko sem ga porabila pa sem kupila še normalno verzijo.

Deodorant ima kvaliteten sprej, ki pospreja na želeno mesto in ne prši še naokoli. Ne priporočam pretiravanja, saj se lahko zgodi, da bo podpazduha bela, prav tako pa tudi oblačila. Ob normalnem doziranju je podpazduha suha v trenutku, se lahko takoj oblečemo. Vonj je citrusen, meni je všeč, čeprav se ga lahko proti koncu že naveličam.

Kože ne draži, sicer pa nikoli ne nanašam deodoranta na pravkar obrito kožo.

Učinkuje cel dan, poleti v največji vročini je bila majica le rahlo vlažna, ne pa mokra. Vonja ni bilo po potu, tudi konec dneva ne. Sem pa v največji vročini potem kombinirala zvečer Triple Dry sprej, zjutraj pa ta deo in je bila kombinacija super.

Sedaj mi zadošča le ta deodorant samostojno.

Embalaža je belo rumena, sprej deluje brezhibno. Tudi zdrži zelo dolgo, kljub vsakodnevni uporabi. Cena okoli 2,90 €, se mi ne zdi visoka. Še ga bom kupila, če ne prej naslednje poletje.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0
sillyblond

1. sep 2008 21:55

Moja ocena izdelka je:
4.25

Citrusi

Tale deodorant sem kupila, ker poleti rada uporabljam izdelke, ki dišijo po citrusih, saj imam očutek da me osvežijo.

Glede deodorantov nisem ful izbirčna in tudi nimam nekih ekstremnih težav s potenjem in neprijetnimi vonjavami. Smile Pač gledam na to, da naj ne bi puščal madežev na oblačilih in pa da mi lepo diši.

Torej ta deodorant za moje pojme super opravi nalogo, saj sem cel dan sveža in čeprav se deodorant razdiši pa ga nekaj ostane na majčki in tako še vedno malo dišim. Belih nadležnih madežev nisem opazila, čeprav se ponavadi ne oblečem takoj. Po britju me zna peči, če se hitro nasprejam, vendar se pa pri tem deodorantu to ni zgodilo, tako da tu moram dodati še en plus. Vonj je kot sem omenila citrusno svež, mogoče bolj po grenivki, kot pa po limonski travi.

Kupila sem ga v d&m-u za nekih 2-3 eur.

Jaz ga bom definitivno še kupila, če ne letos pa naslednje leto sigurno.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0

Preberi še


Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Prva tri leta otrokovega življenja so odločilnega pomena za njegov celostni razvoj.