, bravo! Ja jaz sem se pa na igle že kar navadila, čeprav je bila na začetku kar kriza. - Nega obraza &
telesa - Make up &
ličenje - Moda &
stilZadnje novice
Najbolj brano

- Rekreacija &
hujšanje - Zdravje &
odnosiZadnje novice
Najbolj brano

- Nosečnost &
starševstvoZadnje novice
Najbolj brano





























),samo tam delam,pa mi je zjutraj dolga pot do tja oz. bi si želela da bi bilo bližje.

. 

















