! sej pred kšno urco si bla na loki ane? pa te je mami pobrala...hehe! jst sm bla tud..pr sašotu:) - Nega obraza &
telesa - Make up &
ličenje - Moda &
stilZadnje novice
Najbolj brano

- Rekreacija &
hujšanje - Zdravje &
odnosiZadnje novice
Najbolj brano

- Nosečnost &
starševstvoZadnje novice
Najbolj brano




























Jaz pa nisem videla slike 

Ja sm bla glih preh tut na Loki, pr frendici.






...







.