Jaz bi tudi čvekala, pa me tista frdamana čvekalnica ne mara. Bom zdaj nalepila slikce, da bodo vsi videli, kaj se mi dogaja, he he he
- Nega obraza &
telesa - Make up &
ličenje - Moda &
stilZadnje novice
Najbolj brano

- Rekreacija &
hujšanje - Zdravje &
odnosiZadnje novice
Najbolj brano

- Nosečnost &
starševstvoZadnje novice
Najbolj brano































A na msn?









...

... 


