Spelly, kako si, danes sem bila pa pri porodnišnici pa sem se nate spomnila.- Nega obraza &
telesa - Make up &
ličenje - Moda &
stilZadnje novice
Najbolj brano

- Rekreacija &
hujšanje - Zdravje &
odnosiZadnje novice
Najbolj brano

- Nosečnost &
starševstvoZadnje novice
Najbolj brano




























. Drugače sem čisto ok, samo sem pa že naveličana vsega skupaj in bi že rada imela to malo bitje, ki se preteguje v meni tudi ob sebi!






Potem se dobim z eno Planetko in v Oriflame po naročilo.








. 
