, tak da bom šla malo naše kužke božat (majhne nemške ovčarje).. Potem pa pospravit sobo in via Ljubljana :D - Nega obraza &
telesa - Make up &
ličenje - Moda &
stilZadnje novice
Najbolj brano

- Rekreacija &
hujšanje - Zdravje &
odnosiZadnje novice
Najbolj brano

- Nosečnost &
starševstvoZadnje novice
Najbolj brano





































.... spet se mi cedijo sline 



Zdaj pa, če si predstavljaš, da tebe drži namesto nje... 
?
Kia, kako ste se imeli v živalskem vrtu?
Bilo je pa fantastično! 
všeč? 








