Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Maskare - 1. del

Pojdi na stran 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 , 98
natashka
Starost: n/aPridružen: 23. feb 2009Prispevkov: 254Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. sep 2011 9:38
Povezava do prispevka
Hvala vsem za predloge MYB Collosal imam trenutno v uporabi oz. jo kupujem že kar nekaj časa, tako da sem se je malo naveličala in zato iščem kaj novega. Sem se očitno že čist navadila na efekt, ki ga ta maskara da. Čeprav običajno je tako, da nekaj kupim na koncu pa se vedno vrnem k prejšnji maskari 
0
Nazaj na vrh
awy
Starost: 34Pridružen: 11. mar 2008Prispevkov: 641Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. sep 2011 9:53
Povezava do prispevka
estelle je napisal/a
So pa punce na YT zeloooo hvalile Catrice Lashes to Kill Ultra Black maskaro.


Tole Catrice imam jaz, pa je ne bi še 1x kupila...Mislim, saj je čisto solidna ampak preceč odpada in se zna razmazat. Obstaja veliko boljših po mojem mnenju.
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. sep 2011 10:37
Povezava do prispevka
Aha, zanimivo... jaz jo tudi nameravam kupiti in preizkusiti, samo moram narediti vrstni red trošenja, ker imam še 4 neodprte na zalogi v hladilniku
 
Mogoče pa se samo mora malo posušiti in bo potem boljša.
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 1. sep 2011 11:19
Povezava do prispevka
Joj, ste me že prepričale za tole Collosal, pa vidim, da je (spet) samo črna, jaz bi pa rjavo.

Na splošno ugotavljam, da so skoraj vsi proizvajalci ukinili rjave maskare in so v glavnem na voljo le še črne. Sem zadnjič iskala rjavo pri Maybelline, L'Orealu in Bourjois, ki vem, da so vsi imeli tudi rjave - pa ni imel noben več nobene maskare v rjavem odtenku.

senny je napisal/aMeni osebno je od vseh probanih maskar že precej časa pri srcu L'Orealova Volume Million Lashes - Extra black (spodn del je črn, zgorn zlat).

Senny, dobrodošla na Planetu Lepote!
Imaš v mislih tole?
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
awy
Starost: 34Pridružen: 11. mar 2008Prispevkov: 641Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. sep 2011 11:27
Povezava do prispevka
estelle jo imam že pol leta, tako da se kaj več niti ne more posušit. No, pa da ne bo zdaj izpadlo kot da je ful slaba, sploh ne, samo meni ne ustreza
0
Nazaj na vrh
senny
Starost: 32Pridružen: 31. avg 2011Prispevkov: 9Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. sep 2011 12:22
Povezava do prispevka
Tanja HVALA Smile

ne ne tole sm mela najprej pa mi ni bla tok ušeč ... spodn del je črn

image file name: 2kd5e4718984.jpg

(tale bo prava).
Je pa tut pri tej maskari tako, da je boljša ko se glih mal posuši Smile Je pa res super in je kar nekaj časa ne bom menjala.




Slika naložena direktno na forum s pomočjo te ikone. Prosimo, da slike nalagate direktno na forum, sicer lahko kasneje povezave delajo težave.
Hvala
Tanja

0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. sep 2011 13:15
Povezava do prispevka
Tanja, kaj pa Max Factor? 2000 Calorie se je dobila tudi v rjavem, ne vem pa če se še dobi.
 
awy, potem pa res ne moreš kaj več. Sto ljudi, sto vrst trepalnic.
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
Himawari
Starost: 122Pridružen: 3. mar 2006Prispevkov: 280Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. sep 2011 1:47
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/aNa splošno ugotavljam, da so skoraj vsi proizvajalci ukinili rjave maskare in so v glavnem na voljo le še črne.


Tanja, preveri maskare Cover Girl, imajo dobro izbiro rjavih in črnih odtenkov
0
Nazaj na vrh
shea
Starost: 48Pridružen: 29. maj 2009Prispevkov: 67Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. sep 2011 9:57
Povezava do prispevka
Himawari, kje se pa dobi Cover Girl maskare oziroma karkoli? 
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. sep 2011 12:54
Povezava do prispevka
Shea mislim, da jo je večina punc kupila preko eBay-a.
 
Cover Girl - Lash Blast to je ameriška različica naše MF False Lash Effect (podobna embalaža, enaka  gumijasta "ščetka").
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
Housemusic
Starost: 43Pridružen: 19. avg 2010Prispevkov: 59Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 2. sep 2011 13:56
Povezava do prispevka
Pozdravljene,

prosila bi vas za nasvet glede maskare, ki ima dobro naravno ščetko oz. ne tistih gumjastih/plastičnih ipd.? Poleg tega pa bi vas še vprašala, če ste uporabljale kakšno maskaro, ki ima zelo lep odtenek vijolične barve (torej ne tiste divje viole ampak bolj temno vijolične). Efekti, ki so zaželeni pri zgoraj navedenih maskarah pa so lahko volumen in/ali curling.

Najlepša hvala!
In the beginning, there was flame, and flame had a groove. And from this groove came the groove of all grooves. You may be black, you may be white; you may be Jew or Gentile. It don't make a difference in OUR House.And this is fresh....
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 2. sep 2011 14:14
Povezava do prispevka
estelle je napisal/aTanja, kaj pa Max Factor? 2000 Calorie se je dobila tudi v rjavem, ne vem pa če se še dobi.

Himawari je napisal/aTanja, preveri maskare Cover Girl, imajo dobro izbiro rjavih in črnih odtenkov

Estelle in HW, hvala, vem, da imajo ti dvoji rjave maskare, ampak sodijo pod P&G (največ najbolj krutega in nepotrebnega testiranja na živalih), zaradi česar so mi nekako manj simpatični in če ni res nujno, raje ne kupim. Sicer sem lani kupila eno CG, ki mi je delovala obetavno, pa me je kar razočarala.

Sem se pa zdajle zaradi sporočila HouseMusic spomnila na Pupa Diva's Lashes maskaro. Imam jo v prekrasni umirjeni vijolični, in vem, da imajo tudi rjavo, tako, da morda bom kar to kupila (pred tem pa še malo preverila v drogerijah).
HM, preveri omenjeno Pupino.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. sep 2011 14:40
Povezava do prispevka
Tanja, morebiti pa najdeš kaj med tema dvema novima znamkama - Catrice in Misslyn.
 
Pupine pa še nikoli nisem imela - ideja za novo testiranje .
 
To glede P&G si tudi sama moram počasi vzeti malo bolj k srcu (upam samo, da najdem kje kakšno podobno dobro alternativo k MF maskaram).
 
HouseMusic če si lahko privoščiš - slišala sem pohvale o YSL vijolični maskari (nevem če je Effect Faux Cills ali katera druga. V glavnem imaš vijolično maskaro tudi pri YSL.)
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
shea
Starost: 48Pridružen: 29. maj 2009Prispevkov: 67Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. sep 2011 15:32
Povezava do prispevka
estelle, hvala! Itak eBay...ne vem , kaj mi je, da se nisem spomnila
0
Nazaj na vrh
summertime
Starost: 34Pridružen: 6. sep 2009Prispevkov: 628Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 3. sep 2011 8:46
Povezava do prispevka
Jaz imam pa en problemček z maskarami in sicer, da sm že večkrat kupila novo maskaro, ki je bila očitno stara in posušena. No vsaj za 2x sm prepričana ker sm kupila chanel inimitable 2x, prvič je bila super, drugič posušena isto se mi je zgodilo z mojo najljubšo diorshow , ki sem si jo 2 meseca nazaj ponovno privoščila in jo naročila preko spletične in je nisem uporabljala niti 1 mesec (sem dala malo tonika notri), ker je bila že takoj ko sem jo odprla za v smeti...

Zanima me, če se da kako vedt koliko je stara maskara? Ali naj enostavno kupujem samo tiste, ki so nove na tržišču oz. tiste, ki so zelo popularne in bolj poceni in se hitreje menjavajo?
Ali pa mogoče veste za kakšno (ki je naprodaj v Sloveniji), ki je že po naravi bolj mokra in pač počakam, da se malenkost posuši?
No pa tudi katerikoli drug predlog je dobrodošel...
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Maskare - 1. del
Stran 93 od 100
Pojdi na stran 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 , 98
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.