Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kaj vam gre na živce?

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 6. jul 2009 9:03
Povezava do prispevka
Ker nisem našla nič podobnega, odpiram novo temo, v kateri si lahko olajšate dušo glede stvari, ki vas živcirajo (na splošno ali trenutno). Meni že nekaj tednov obupno žrejo živce:
  • komadi Jana Plestenjaka  in drugih, (sarcasm on) blazno kvalitetnih (/sarcasm off), predvsem slovenskih izvajalcev, ki sem jih v službi prisiljena poslušati na radiu;
  • ljudje, ki jim 100x razložiš, kako je treba nekaj narediti in zakaj je to pomembno, na koncu pa naredijo po svoje in seveda popolnoma narobe, s čimer naredijo vsem vpletenim dvojno delo. Grrrr!

Evo, mi je kar malo lažje, ko sem to napisala Big smile

“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
Sydelle
Starost: 33Pridružen: 3. dec 2008Prispevkov: 1752Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jul 2009 9:23
Povezava do prispevka
Nizek pritisk in to, da nikakor ne najdem kakršne koli službe oz. štud. dela seveda se mora recesija vmešat ravno tisto poletje, ko imam največ časa in bi mi denar prišel najbolj prav 
0
Nazaj na vrh
barbara22
Starost: 42Pridružen: 29. dec 2003Prispevkov: 18275Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jul 2009 9:42
Povezava do prispevka
  • da nekomu 100x razložiš eno zadevo in pride še 101. vprašat
  • vreme
  • da moram vsako jutro na kavo čakat kot en debil, ker je teta v bifeju takooooooo počasno
Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami.
0
Nazaj na vrh
tiash
Starost: 37Pridružen: 27. okt 2008Prispevkov: 590Kraj: ŠentjurStatus:Offline
Objavljeno: 6. jul 2009 9:44
Povezava do prispevka
Mene pa blazno nervira gneča..pa naj bo to v trgovini, na sejmih, na ulici, v lokalih...enostavno ne prenesem, da se ljudje kar naprej zaletavajo vame 
Pa kar v slabo voljo me spravi,ko se z nekom nekaj dogovorim in se tega ne more nikoli držat.
Rest if you must. But don't quit!
0
Nazaj na vrh
Anisja
Starost: 39Pridružen: 20. jan 2007Prispevkov: 1452Kraj: Na realnih tlehStatus:Offline
Objavljeno: 6. jul 2009 9:52
Povezava do prispevka
Trenutno me najbolj živcira počasnost računalnika
If you know EXACTLY what you are going to do, what is the point of doing it? (P.Picasso)
0
Nazaj na vrh
lencica
Starost: 39Pridružen: 5. mar 2006Prispevkov: 1064Kraj: pri prvem semaforju na levoStatus:Offline
Objavljeno: 6. jul 2009 11:16
Povezava do prispevka
Tuljenje računalnika, pojav mozoljev na hrbtu, to čudno vreme, moje pudingaste noge, mozolji po faci, predrage cote v trgovinah (pa kako so lahko ene navadne čipkaste tangice 40 €???) Erik Frfolja, Domen Kumer, Katja ali kaj je že, tista blond kozmetičarka in pevka ter prijateljica Iris Mulej, na pol porabljena pašteta, na pol umazane cunje, Borut Mehle (Dnevnik) in njegovi cinični članki, predsednik severne Koreje, rjave črte v javnih WC školjkah, pojav nove gripe, objestni vozniki, čakanje sms-ov, prazen hladilnik, high prodajalke,  ko mi zmanjka drobiža za avtomat, neumne izjave politikov, pojav herpesa ravno takrat, ko se ne bi smel pojaviti, zamude vlakov in avtobusov in moj maraton do vlaka, ki mi spelje pred nosom...in tisti grozen jutranji okus po česnu ali čebuli, čeprav si si zvečer pol ure umival zobe.


No, drugače je pa vse v redu
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 6. jul 2009 17:18
Povezava do prispevka
Super tema - sem že večkrat hotela odpreti temo s tem naslovom, ker je ogrooooomno stvari, ki mi gredo blazno na živce, mi pa ne 'pokvarijo dneva'.
Napisala bom pa ko se mi malo nabere in bo treba 'zmetat ven', da bo lažje.

Lencica, loool.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Sydney
Starost: 41Pridružen: 14. maj 2004Prispevkov: 6530Kraj: CeStatus:Offline
Objavljeno: 6. jul 2009 18:50
Povezava do prispevka
Na živce mi grejo razni ”mojstri”, ki delajo kej pri bajti pa niso resni!
0
Nazaj na vrh
pureFLAME
Starost: 39Pridružen: 25. mar 2008Prispevkov: 79Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 6. jul 2009 19:28
Povezava do prispevka
Na živce mi gre:
- to, da se na šihtu najbolj sekiram in trudim, da posel laufa tako kot treba, pa seveda tega noben ne opazi/ne ceni (pa tako študentsko delo)
- uhhh tudi jaz ne prenesem gužve, da se more glih vsak ob mene dregnit...tist trenutek bi koga poslala na drug konec slovenije...bolj se umikaš, slabše je...pritiska pa 250
- tašča ki potrebije preveč pozornosti na vsakem koraku, ker še kar ne dojema da je še ena babura pr´ bajti ki ima tudi rada svoj prav
- profesorji, ki mislijo da je njihov predmet "top of the top"- da se imam čas ukvarjati 24 ur na dan, 7 dni v tednu samo s tistim predmetom
- vozniki (primestnih) avtobusov k mislijo da se po tretji uri ni več potrebno držati voznega reda, da lahko še kako minutko povlečejo s čvekanjem v bifejih, sej se potnikom itak nikamor ne mudi kao... ufffffffff
- motijo me osebki, ki se imajo za neke znance, pa me ne znajo drugega vprašat kot pa kako pa kej faks, kok izpitov ti še manka do konca... ja lepo prosim no... pa ne vsakič ko se srečamo
- moti me ko mi prodajalka na blagajni špecerijo meče tam po pultu kot da je kužna...glede na to, da plačam, pa da je ona tam da mi to računa, ne pa da mi vse premučka in pomeče na vse konce, da vsi gledajo kaj tok poka... ne zmeni se tudi če so stekleni kozarci, steklenice...

oh ja...zaenkrat kar dovolj
0
Nazaj na vrh
barbara22
Starost: 42Pridružen: 29. dec 2003Prispevkov: 18275Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jul 2009 19:54
Povezava do prispevka
Da nekaterim ni niti malo žal, ali se vsaj opravičijo ko ga userjejo (pardon izarazu), en debil (drugače mu ne morem rečt), mi je pravkar vse slike zbrisal z diska in to mu je bilo še ful smešno in potem ima še jajca vprašat, če bom to pogrešala.
 
In ja, to mi je pokvarilo tudi dan
Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami.
0
Nazaj na vrh
romy
Starost: -14Pridružen: 26. jan 2006Prispevkov: 11066Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jul 2009 20:16
Povezava do prispevka
Aaaa, da bi šle vse moje slike v franže bi se mi čisto utrgalo Barbara
0
Nazaj na vrh
barbara22
Starost: 42Pridružen: 29. dec 2003Prispevkov: 18275Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jul 2009 21:45
Povezava do prispevka
hvala romy Smile
večino imam itak na CDjih, spletnih albumih, veliko tudi na PLogu..., ampak vseeno, mene bi pobralo, da bi nekomu to naredila. HB da ima mammi večino stvari razvitih
 
Kje so še vsi certifikati, zapiski, itd... sploh nočem razmišljat, kaj je bilo še vse gor , ker me začne kar stiskat
 
Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami.
0
Nazaj na vrh
binka
Starost: 33Pridružen: 11. okt 2007Prispevkov: 365Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 6. jul 2009 22:25
Povezava do prispevka
da mi kdo ne vrne denarja (in misli da bom čez čas pozabila), zamude avtobusov,vzvišeni ljudje,ki mislijo da so nekaj več od tebe
 
0
Nazaj na vrh
madeira*
Starost: 41Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 6. jul 2009 22:58
Povezava do prispevka
Res mi gre na živce kolegica, ki ne neha delati reklame za znamko organske  kozmetike, za katero trenutno dela. Kar naprej posiljuje s tem vse okoli sebe. Kakšna fajn trgovina, pa kako super izdelki, pa kakšna lepa embalaža, pa 10 % popusta samo za nas in kakšna fajn služba in oh in sploh in bruh

Drugače pa mi gre res na živce, ko se v odnos med dvema prijateljicama vštuli fant

Pa na živce mi gre, če kdo zaparkira naš vhod, da ne moremo ven/domov z avtom. Pa vsaj telefonsko bi lahko pustili v avtu, no

Na živce mi gre, ko se sosedi v bloku vtikajo v moje življenje. Ali pa ko se jim zazdi, da mi morajo v nedeljo dopoldan nujno nekaj povedati

Na živce mi gre, ko v službenem poštnem predalu pustijo kartonček in moram it pol še not po kakšno priporočeno pošto. Posledično mi grejo na živce vsi, ki brez potrebe vsako neumnost pošljejo priporočeno. In na živce mi gre, ko me uslužbenke na pošti po dveh letih sprašujejo, če sem pooblaščena za dvig pošte Ja, s pošto imam prav poseben odnos


Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
Ledena
Starost: n/aPridružen: 25. okt 2007Prispevkov: 125Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. jul 2009 1:04
Povezava do prispevka
  • Na živce mi gre obupno obnašanje 15-18 letnikov na mestnih busih. A lahko prosim nehate z nabijanjem narodnjakov-niste sami!!!! Hvala. Včasih me ima, da bi mulcu na glavi razbila telefon, na koncu bi ga pa še pojedel...Grrr!!
  • ljudje, ki v zaprtih prostorih ne snamejo sončnih očal.
  • znanci, ki jih nisem srečala  n-let in se hočejo na vsak način pogovarjati. Zakaj se ne moremo samo pozdraviti in iti naprej. I hate small talk.
  • skoraj vsa slovenska kmetija (estrada)
  • spletna stran 24ur...
  • ženski wc-ji, lula se V školjko! Za sabo se pogleda in pospravi, papirnate brisače se meče v koš, ne zraven.
  • napovedovanje vremena na poptv-katja jevšek. Aaaaaaaaa kakšno naglaševanje besed, izgovorjava in zaključevanje stavkov! Kako se berejo pike, vejice, kje in kdaj so premori...katastrofa!
super tema
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kaj vam gre na živce?
Stran 1 od 100
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Vaja 'deska' je kraljica vadb mišic jedra, torej trupa. Preprosta vaja, ki jo lahko izvaja vsakdo in povsod!