Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

KOZMETOMETER

Seznam proizvajalcev (905)

GuerlainDivinora KissKiss Gloss - ukinjeno

4.25
Izdelek: Divinora KissKiss Gloss - ukinjenoProizvajalec: Guerlain
Ultra sijoč vlažilen glos za ustnice.
Ocena: 4.25 (na podlagi 8 glasov)
2.3
Cena izdelka
4.9
Embalaža izdelka
4.9
Splošna ocena izdelka
5
Bi ponovno kupili ta izdelek?

Ocene in komentarji

Katrin

15. nov 2008 20:58

Moja ocena izdelka je:
4.25

Sočno!

Naravnost neverjeten glos, ki je že skoraj tekoča šminka, zaradi gostote in gelaste strukture. Kot so omenile moje predhodnice, je pri nanašanju treba biti pred ogledalom. Imam 25 Rouge passion in wow, halo, unbelivable, kakšen efekt! Sicer nimam nekega talenta za opisovanje barv, ampak meni izgleda kot huda malinasta barva z drobnim zlatim shimmrom, ki naredi skoraj metalic look noro sočnih ustnic. Res, ni ravno za vsakdanjo rabo, ampak izgleda pa seksi za popizdit Smile Zaradi strukture je precej obstojen, če ga velikodušno nanesem tudi zelo prekriven. Takoj ko malo porabim svoje vojne zaloge, si bom kupila še kakšen drug odtenek.

Embalaža je itak lepa, velika 5ml, čopič za nanašanje me je najprej malo motil, ampak gre le za stvar navade, I guess. Cena je noro previsoka, ker je bil glos kupljen v tujini se niti ne spomnim koliko.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0
blondy

12. jan 2007 20:29

Moja ocena izdelka je:
4.25

lahko bi bil the one&only

Odličen pigmentiran glos, ki ustnice nahrani bolj kot marsikateri hranilni balzam za ustnice. Meni ustreza tudi, ko ga nanesem na poškodovane, razpokane ustnice...jih pozdravi. Sijaj, ki ga da je enkraten: plastičen efekt. Sadni vonj in sladkast okus zaokrožita njegovo popolnost. Imam ga v barvi rose tentation, ki je bledo rožnata in še poveča že tako sijoče ustnice.

Embalaža kraljevsko lepa s pozlačenim umetelnim plastičnim pokrovčkom. Moti me le, da se nanaša s čopičem- raje imam nanos z gobico. Eden redkih, ki sem ga porabila v manj kot pol leta.

Nakup, pri katerem vas ne ustavi niti cena...moja podzavest jo je raje pozabila.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0
nani

9. jan 2007 23:45

Moja ocena izdelka je:
4.25

moj najljubši

Nisem še zasledila podobnega glosa kar se tiče teksture in učinka (z veseljem bi kupila kakšno cenejšo različico...) Odtenek rose tentation je nevtralen, praktično brezbarven, naredi pa res Angelina Jolie ustnice - polne in svetleče. Drugih odtenkov nisem poizkusila, ker se mi zdijo vsi preveč obarvani.

Embalaža všečna, kljub začetni sumničavosti glede čopička (imam rajši nanos na 'gobico') se le-ta odlično obnese.

Torej vse naj, samo cena je krepka, sploh glede na to, da pri meni tega glosa rekordno hitro zmanjka.

Toplo priporočam!

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0
irmica

13. nov 2006 12:09

Moja ocena izdelka je:
4.25

Dela dive iz žensk!

Imam odtenek rouge passion, ki je malo temnejši in hladnejši kot prava rdeča,z zlatimi bleščicami, še vedno na topli strani pri rdečih barvah. Je dokaj pigmentiran, gost in lepljiv, tako da je nujno nanašanje pred ogledalom. Obstojnost je lepljivosti primerna, kar traja in traja Smile Vsekakor je stalnica zame, porabim ga do konca. Diši oljnato vanilijevo. Embalaža je lepčkana, sploh pokrovček je fin, kot bi bil lepo tolčen kovinski, ahh! Prvič sem bila kar malo razočarana, ker je plastičen. Pri ceni bi bila vsekakor zadovoljna, če bi bil pol cenejši, ampak obstojnost, barva, embalaža zvlečejo denarce z računa.

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0
Sunshine

3. avg 2005 12:33

Moja ocena izdelka je:
4.5

just perfect

No, jaz imam pa ta glos v odtenku "65 - Rose Tentation" (na gornji slikici je v ospredju), ki v embalaži zgleda rahlo sivkast, vendar na ustnicah pride krasno nežno rozast, z drobnim shimmrom, o kakšni sivini ni govora. Od vseh glosov, ki jih imam ali sem jih imela, je ta eden z najbolj seksapilnim učinkom, saj ustnicam da neverjeten mokro sijoč videz, jih optično tudi precej poveča (brez kakšnega lip plumperja ; -)). Čisti "Angelina Jolie look" , kot bi nekatere rekle ; - )) Tekstura je krasna, gelasta, nisem še naletela na podobno.

Od ostalih barv bi zame prišla v poštev edino še Figue Plaisir, ki je mauve roza odtenek z nežnim vijoličastim podtonom, in Rose Peche (močna fuksija roza v embalaži, na ustnicah pa ni divji), medtem ko je Abricot Gourmand preoranžen zame (sicer zelo lep!), Rouge Passion je predivji rdeč odtenek za every day uporabo, Rouge Emotion zgleda v embalaži divje oranžno rdeč, ampak je zelo slabo pigmentiran in se na ustnicah komaj kaj pozna, Prune Luxure je pretemna burgundska barva, Beige Caprice pa mi je prerjav.

V tem odtenku, kot ga imam, ga bom vsekakor še kupila, verjetno pa tudi v Figue Plaisir barvi.

Še to - vonj je super, tak jagodast!

Ocena uporabnika

Cena izdelka
Embalaža izdelka
Splošna ocena izdelka
Bi ponovno kupili ta izdelek?
0
1 , 2

Preberi še


Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Od mode do notranje opreme – topli pastelni odtenki svetle masleno-rumene so trenutno povsod.