19-letna Namibijka Behati Prinsloo je podpisala pogodbo z modnim velikanom Victoria's Secret in se tako pridružila Adriani Lima, Marisi Miller, Izabel Goulart, Karolini Kurkovi, Seliti Ebanks ter Emanueli De Paula, ki se je družbi pridružila v začetku leta. Behati bo postala obraz linije Pink, šušlja se pa celo, da naj bi postala predstavnica celotne znamke, kar je do sedaj pripadalo Heidi Klum.
Behati je uspelo dobiti pogodbo, ki si jo želi večina mladih manekenk, vendar pa že ima za seboj izjemno slikovito in uspešno kariero. Pojavila se je na naslovnici Italijanske revije Muse ter Ruskega Voguea, v reklamnih kampanjah pa je zastopala znamke kot so Hugo Boss, H&M, Marc by Marc Jacobs, Max Studio, M by Missoni, Nina Ricci, Sportmax ter Tommy Hilfiger. Mnogo izkušenj ima tudi na modnih pistah, saj je samo za pomlad in poletje 2008 nastopila kar v 53 modnih revijah, med drugimi tudi za modne velikane kot so Anne-Valerie Hash, Biba, Blumarine, Carolina Herrera, Chanel, DKNY, Lacoste, MaxMara, Missoni, Salvatore Ferragamo, Stella McCartney ter Zac Posen.
Lai Ming
Evo, sem ravno hotela napisat to
- precej netipična med VS modeli (ki so meni preveč obični oz. mi sploh ne potegnejo), tale je pa res prava osvežitev in fina konkurenca ostalim VS puncam zaradi drugačnosti in raznolikosti. Pa zadnja fotka je noro dobra
Tanja
Sem kar malo presenečena, ker se mi zdi Behati precej netipična modelka za VS. Je pa zelo posebna in všečna, tako, da super za malo svežine pri VS! Pa ime mi ima eno najzanimivejših, kar sem jih kdaj videla/slišala.