Bolj za silo
Tale EL sem kupila zaradi prečudovite vijolične barve in ker so mi bili do lani, dokler nisem dobila super čopiča za nanašanje gelnih in kremnih eyelinerjev, taki EL najboljši. Zelo me je mikal tudi prekrasen zelen, a ga - na srečo - nisem kupila. EL me je namreč bolj kot ne razočaral.
Plus je že omenjena krasna barva, ki pa je po nekaj mesecih kljub vztrajnemu pretresanju pred nanosom postala nekako nehomogena in črta zato ni enakomerna. Pa ni skoraj prazen EL, ker sem ga zaradi slabe konice zelo malo uporabljala.
Drugi minus je, da je konica preveč čvrsta, da bi omogočala res lep in dober nanos. Moji prejšnji tovrstni EL so bili Avonovi Perfect Wear, ki so bili res top in nanos je bil pesmica. Konica je bila idealne trdote/mehkobe in upogljivosti, da je bil nanos enakomerne črte profesionalnega videza čisto preprost tudi za manj vešče. Tu pa je konica prečvrsta, da bi se lepo 'ulegla' ob veko, ampak se kar nekako 'upira' in posledično je nanos težavnejši in manj enakomeren.
Plus je zelo dobra obstojnost - od jutra do večera je bil brezhiben (podlage za veke za podaljšanje obstojnosti ne uporabljam). Plus je (bil) tudi prečudovita barva, ki pa ni več enakomerna, tako, da tega plusa ni več. Embalaža je dokaj klasična za tovrstne linerje, dobra, cena bi bila ugodna, če bi bil izdelek v redu, pa žal ni. Kvečjemu za zelo prvo silo, če res pri roki ni drugega. Jaz ga ne bi več kupila, tudi če ne bi prešaltala na gelne oz. kremne linerje, tako, da ga odsvetujem.