Soliden
Že dobro leto uporabljam AOK-ove gele za čiščenje MU-ja. Tale je eden izmed najljubših.
Gel je roza barve in prijetno diši. Pri enkratni uporabi se ga porabi zelo malo - kot je rekla ocenjevalka pred mano, za zrno graha. Če ga je preveč, potem se ne speni lepo in po moje tudi ne očisti dobro. Da pa bi se lepo spenil, pa moraš dodati malo vode, če ne imaš občutek kot bi obraz prekrila nekakšna gelasta plast.
Preizkusila sem dva AOK gela (tega in zelenega) in ta gel bolje opravlja funkcijo čiščenja. Ko po uporabi gela, zaključim čiščenje obraza še s tonikom, redko kdaj na blazinici ostane očitna umazanija.
Minus tega gela pa je izsuševanje. Na začetku je bilo to izsuševanje dokaj očitno in mi je zelo zategovalo kožo. Zdaj je boljše. A če ne bi na koncu uporabila tonika, bi verjetno še vedno čutila rahlo zategovanje.
Embalaža ni nič posebnega, a ljubše bi mi bilo če, bi bila na pumpico. Če potuješ in se gel veliko prevrača, potem se nekako kar usuje ven, ko odpreš embalažo.
Gel bom sicer še kupovala, a le dokler ne najdem kaj boljšega oz. nežnejšega.
Cena je povsem sprejemljiva - okrog 4€. Kupujem ga v Muelerju. (nedolgo nazaj pa sem ga videla tudi na policah DM-ja)