Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Oblikovanje nohtov

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
*malla*
Starost: n/aPridružen: 8. jun 2005Prispevkov: 4164Kraj: above starsStatus:Offline
Objavljeno: 4. jan 2006 13:32
Povezava do prispevka
jaz
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 46Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jan 2006 13:44
Povezava do prispevka
Dolgi nohti bi bili lepi, če ne bi bili popiljeni v špico, ampak malo bolj na oglato-kakršna je oblika nohtov, ko so kratki, pa če bi bili nekoliko krajši. Taki v špico in ful dolgi so pa bljaks. MHO.
0
Nazaj na vrh
warior princes
Starost: n/aPridružen: 31. dec 2005Prispevkov: 228Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jan 2006 16:39
Povezava do prispevka
Smile Mislim, da so krajši nohti veliko bolj moderni, kot pa dolgi...
Nekatere ženske imajo tako dolge nohte, potem pa komaj tipkajo, doma kuhajo, pospravljajo... in tiste umazanije nikol dobro ne odstranijo izpod nohtov, ker nimajo časa, seveda...
Skratka, tudi jaz sem BOLJ za kratke, negovane in sexi nohte Smile

0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. jan 2006 17:15
Povezava do prispevka
Ja če imaš lepe naravno lepe oblike, jaz lahko kratke sexy nohtke kar pozabim, lahko sam rečem da imam luštne lopatke
 
Se da presadit nohte?
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 46Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jan 2006 17:27
Povezava do prispevka
Moji so kratki tudi ne-sexy. Meni so lepi dolgi, ampak lepe oblike in primerne dolžine. Ne pa kakšne 2 cm, to je pa obupno. Jaz imam sedaj ene 4-5 mm dolge in so prav lepi.
0
Nazaj na vrh
Lepotica*
Starost: 41Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 3315Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. jan 2006 17:09
Povezava do prispevka
Slikice, slikice, slikice.........image file name: 2k79ddf29760.gif
Če sejemo plevel, ne moremo pričakovati,
da bomo dobili lepe cvetlice.
Kar sejemo tudi žanjemo.

0
Nazaj na vrh
MK
Starost: 44Pridružen: 1. dec 2005Prispevkov: 183Kraj: Kjer se počutim enkratnoStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2006 18:06
Povezava do prispevka
Čisto kratkih nohtov ne morem imeti, predolgih pa tudi ne..Urejam si jin naokroglo, zdajle si običajno dajem gor bleščice, sem še vedno v prazničnem razpoloženju...
Besede so prva in osnovna predigra
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45019Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 26. mar 2011 20:03
Povezava do prispevka
Citiram v ustrezno temo:

Sydelle je napisal/a... dokaz, zakaj ne maram laka ... ker je vsak noht drugačen mogoče ima katera kak nasvet, kako jih 'uniformirati'? Confused

image file name: 2k2f55eea53d.png


MeiMei je napisal/aMeni se ne zdi nič narobe s tvojimi nohti...mislim pa, da imamo vsi nesimetrične nohte. Se pa razlike manj opazijo, če imaš na vseh nohtih enak lak, razlike pa najbolj "zbledijo" ob mlečnih odtenkih. In seveda, ko jih piliš, jih moraš vse enako oblikovati. Thumbs Up

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
magrateja
Starost: n/aPridružen: 19. okt 2008Prispevkov: 2577Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. mar 2011 19:16
Povezava do prispevka
In pri lakiranju lahko pri širših nohtih pustiš malce več praznega ob robovih - ni treba čisto celega nohta nalakirati.

Pri oblikovanju si lahko pomagaš tudi s tem, da kar nalakirane spiliš, da lažje vidiš obliko in te ne zavede različno oblikovan beli del nohta.
0
Nazaj na vrh
magrateja
Starost: n/aPridružen: 19. okt 2008Prispevkov: 2577Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. feb 2012 20:17
Povezava do prispevka
quote:578871f7ad="Lunča"Magrateja in Tikka ali mi lahko prosim razložita te teorije z zoževanjem nohtov? Big smile

Torej, kot že skoraj zgoraj (bravo jaz) piše, si nohte oblikuješ, ko so še nalakirani. Za ožanje jaz poskrbim z navadno kovinsko pilico, ki je dovolj tanka, da spilim tudi rob nohta, ob kožici, toliko da ob skrajnih robovih sploh nimam nič belega. Slučajno imam ravno fotko trenutnega stanja, preden sem dala gor lak:

image file name: 2k2113cbb149.jpg in z lakom:  image file name: 2k7b0ab9fc36.jpg

Kakor vidiš, bi se naravna linija nadaljevala v "lopato", zato kvadratno spiljeni nohti zame odpadejo. Potem pa je treba samo pri lakiranju paziti, da stranska linija ne gre navzven, ampak je ravna oz. celo ob dnu za maleeeenkost širša.


EDIT: hm, zdaj ko gledam fotke, nisem več prepričana, da nisem vmes še malo popravljala oblike pri vrhu. No, saj se vseeno vidi poanta.

Nazadnje urejeno 11. feb 2012 16:18; skupaj popravljeno 1 krat
0
Nazaj na vrh
Lunča
Starost: n/aPridružen: 14. mar 2006Prispevkov: 1075Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. feb 2012 12:28
Povezava do prispevka
Uf, sploh nisem pomislila, da bi si pilila nalakirane. Vedno si namreč pilim da je beli rob nekako isto oddaljen od posteljice (sicer nevem zakaj ker nikoli niso nenalakirani in se itak ne vidi kako je beli rob oblikovan).

Magrateja: na tvoji sliki se res pozna razlika, super si tole spilila. Thumbs Up
Pa hvala za usmeritev in napotke, sem se spet nekaj novega naučila. Embarrassed
0
Nazaj na vrh
magrateja
Starost: n/aPridružen: 19. okt 2008Prispevkov: 2577Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. feb 2012 16:16
Povezava do prispevka
Ni za kaj, z veseljem prispevam k čimveč optimalno lepih nohtov na PL.
Jaz sem tudi šele tukaj zvedela, da je pametno piliti nalakirane nohte, prej sem pač malo bolj uporabljala domišljijo, kako bo izpadlo, hihi. No, prej sem tudi bolj pogosto imela gole nohte, tako da je bilo treba neko vmesno pot ubrati.
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 13. feb 2012 13:36
Povezava do prispevka
Jaz naredim vse enako kot MGT

Na popolnoma kratkih nohtih ne moreš tega narediti, zato imam vedno 2-3 mm dolge in 100X bolje izgleda, prav pohvale dobivam, čeprav imam dejansko lopatke in roke izgledajo kot otroške, če imam čisto kratke nohte.

Bom tudi jaz poslikala ob priliki, da se vidi razlika.
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Lunča
Starost: n/aPridružen: 14. mar 2006Prispevkov: 1075Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. feb 2012 20:54
Povezava do prispevka
Pa sem že mislila, da imam samo jaz pigmejce! Big smile

Moram nujno preizkusiti to metodo.

Tikka, zdaj ko si omenila otroške roke, se čisto vsakič, ko pogledam svoje nohtke (ja pomanjševalnica je tu čisto na mestu!) to spomnim. Evil Smile
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 13. feb 2012 21:42
Povezava do prispevka
Bleh, meni so moji nohti naravnost grozni, res  Prsti izgledajo kot otroške klobasice, čeprav imam dolge in elegantne, nohti vse pokvarijo, če imam prekratke/nenalakirane. 

HB za lake, pilice in seveda PL


Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Oblikovanje nohtov
Stran 2 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Najboljši televizijski zvezdniki so včeraj zvečer v slogu stopili na rdečo preprogo na podelitvi nagrad Emmy 2024.