Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Oskarji 2008

Pojdi na stran 1 , 2
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jan 2008 19:57
Povezava do prispevka
Nominiranci so že znani Smile Si boste ogledali vse filme pred podelitvijo? Imate že kakšnega favorita? Jaz sem si do sedaj ogledala le Atonement, čaka pa me še nekaj filmov, predvsem tistih, ki imajo kakšno nominacijo v bolj pomembnih kategorijah.

Za Paisley že vem, da bo gledala podelitev ane? :D


0
Nazaj na vrh
paisley
Starost: 41Pridružen: 18. maj 2005Prispevkov: 2025Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jan 2008 20:55
Povezava do prispevka
Hehe temo sem odprla, čim sem jo videla 

Gledala sem No country for old men (hm, nima zakljucka... verjetno "art"), Juno (tipičen indie) in American Gangster (super). Pa od risank Ratatouille in Surf's up - navijam za slednjo, presežek ni pa nobena. Očitno mam še veliko dela , mogoče bo pa še kak res dober film vmes. Zadnja leta pogrešam kake dobre blockbusterje, za Oskarje se zgleda vsi trudijo poglobljeni, a mimo vsekajo. Kateri film zadnjih petih let nam je dejansko ostal v spominu?

Ummm, to answer your question... ja, gledala bom

Women, not girls, rule my world. - Prince
0
Nazaj na vrh
Lisa
Starost: -14Pridružen: 27. jan 2006Prispevkov: 927Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jan 2008 21:44
Povezava do prispevka
Ratatouile je meni tak dobra risanka, Surf's up pa niti ne. Sem pa gledala Atonement, mislim, da je Saoirse Ronan nominirana za stransko vlogo, meni je odlično odigrala.
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2008 18:07
Povezava do prispevka
Uf, Paisley, dobra si Big smile Mene čaka trikrat toliko (pa še Trobevškova me čaka drug teden - pa gre en teden filmovanja Wink ).

Risanke nisem gledala pa še nobene, bom pa, ampak najprej sta na vrsti There Will be Blood, sploh ker je Daniel Day-Lewis fenomenalen, kjerkoli se pojavi, nato pa Denzel Big smile

Saoirse Ronan je bila pa odlična, ja

Tudi jaz bom gledala
0
Nazaj na vrh
paisley
Starost: 41Pridružen: 18. maj 2005Prispevkov: 2025Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2008 20:17
Povezava do prispevka
quote:98d0edbe04="Lai Ming"Uf, Paisley, dobra si Big smile Mene čaka trikrat toliko (pa še Trobevškova me čaka drug teden - pa gre en teden filmovanja Wink ).


Mene tudi, še za 2. letnik.

Drugače pa ni nobenga interesa, vidim. Po prireditvi bo pa sedem strani teme o red carpetu.

Pri Oskarjih se gre za filme, ne za cunje!!!

Women, not girls, rule my world. - Prince
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2008 21:20
Povezava do prispevka
.
0
Nazaj na vrh
paisley
Starost: 41Pridružen: 18. maj 2005Prispevkov: 2025Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. jan 2008 9:03
Povezava do prispevka
Je pa res, da je veliko vprašanje, če prireditev sploh bo, glede na stavko scenaristov in vse to. Namesto podelitve Golden Globes so imeli dvajsetminutno tiskovno konferenco in to je bilo to. 
Women, not girls, rule my world. - Prince
0
Nazaj na vrh
J.Lo
Starost: 12Pridružen: 7. jan 2005Prispevkov: 7043Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 25. jan 2008 10:04
Povezava do prispevka
Jaz upam, da bo.  Gledam vsako leto life, je bolj zanimivo.
Gledala sem zaenkrat le Golden compass (dober) in pa American gagngster ( tako tako), ker imam res ful gužvo trenutno, me pa že čakajo na CD jih Clayton, Jesse James, Juno, Atonement, Gone baby gone, I am not there, Ratatouille in There will be blood. Aja, pa La vie en rose imam že tudi.
Seveda bodo pa cunje tudi zanimive!



0
Nazaj na vrh
Nikke
Starost: n/aPridružen: 30. jan 2006Prispevkov: 942Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. jan 2008 14:52
Povezava do prispevka

Lisa je napisal/a..... Sem pa gledala Atonement, mislim, da je Saoirse Ronan nominirana za stransko vlogo, meni je odlično odigrala.

 

Res je bila super tamala...kako dobro je odigrala vse tiste občutke, to res ni kar tako...navijam zanjo .

 

0
Nazaj na vrh
paisley
Starost: 41Pridružen: 18. maj 2005Prispevkov: 2025Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2008 10:30
Povezava do prispevka
Sem gledala še Atonement in mi je bil dolgočasen.

Pa Johnnyjev mjuzikel (Sweeney Todd), ki je bil HUD. Pa tudi film ni bil slab.  Freaky - just the way I like my Johnny Depp movies.

Glede na to, da mi večina ostalih filmov ni bila preveč všeč, tale Johnnyjeva zadeva pa vseeno premalo mainstreamovska za taglavne oskarje (pa čeprav sem že par postrov nazaj ugotavljala, da mainstream pravzaprav ni več v modi), svoje zadnje upe polagam v There Will Be Blood.
Women, not girls, rule my world. - Prince
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2008 22:12
Povezava do prispevka
Ravno pogledala American Gangster - odličen film, bi si želela še kakšno nominacijo več v določenih kategorijah. Denzel kot vedno - več kot odličen. Aja, pa tale smeško je čisto na mestu: image file name: 2kf623359c50.gif, ko že o Denzelu govorimo :D

Sweeney Todd tudi mene zelo mika, upam, da mi bo uspelo ta teden pogledat.
0
Nazaj na vrh
paisley
Starost: 41Pridružen: 18. maj 2005Prispevkov: 2025Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2008 9:50
Povezava do prispevka
Denzel je hella fejst, ja

Včeraj sem pogledala še There Will Be Blood in je bil največje razočaranje do zdaj. Živ dolgčas, en kup dolgih ("meaningful") premorov, kar naredi film razvlečen, kup posiljene simbolike in popolnoma nekoherentna zgodba. Ki se - ja, uganili ste - spet sploh ne konča. Igra Daniela Day Lewisa sicer fantastična in vredna kipca, kar pa žal ne spremeni dejstva, da je film pogreb.

Prej se mi je zdelo čudno, da je tale tema skoraj dialog med mano in Lai Ming, zdaj pa začenjam dopuščat možnost, da so ostali že pred nama videli vse filme in se jim ne zdi vredno zgubljat besed.

Summa summarum: thumbs up for American Gangster and Sweeney Todd, gledljiva je še kaka risanka, to je pa vse. Jaz se z Oskarji ne mislim več matrat. Sajonara.
Women, not girls, rule my world. - Prince
0
Nazaj na vrh
Anastazija
Starost: 41Pridružen: 25. jan 2004Prispevkov: 827Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2008 14:09
Povezava do prispevka
Jaz jih imam še nekaj za pogledat, ampak od do sedaj videnega me je navdušil samo American Gangster, res super film . Denzel je pa itak.
Glede ostalega pa, je za pogledat, ampak nič pretirano navdušujočega...
0
Nazaj na vrh
paisley
Starost: 41Pridružen: 18. maj 2005Prispevkov: 2025Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2008 10:11
Povezava do prispevka
Spet se oglašam
namreč pozabila sem na en film, ki sem ga videla že pred časom. Eastern promises. Ta pa sploh ni bil slab, pa še ukvarja se s precej aktualno perečo tematiko.
Women, not girls, rule my world. - Prince
0
Nazaj na vrh
barbara22
Starost: 42Pridružen: 29. dec 2003Prispevkov: 18275Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2008 10:25
Povezava do prispevka
jaz bom danes pogledala American gangster, Ratatouille in Surf's up
Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Oskarji 2008
Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.