Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Sestavine II. del

Pojdi na stran 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100
mecajek
Starost: n/aPridružen: 6. dec 2005Prispevkov: 618Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2009 16:12
Povezava do prispevka
Jaz bi pa imela eno prošnjo in tudi predlog ..
tale tema ima vsepreveč vprašanj odgovorov pa ne ravno toliko, predlagala bi, da moderatorke oz. tiste članice, ki se spoznajo na sestavine, ker je konec koncev tema namenjena sestavinam, poskušajo komentirati kreme za katere navedemo sestavo (konkretno sem sama že večrat spraševala za kakšno kremo, pa ni bilo nobenega odgovora, temveč nova vprašanja za druge zadeve) ... če se skrbi za to, da se teme ne podvajajo in da vsako vprašanje sodi v pravo temo mislim, da bi bilo tudi prav, da se tale tema malo ažurira.
0
Nazaj na vrh
tinna
Starost: 44Pridružen: 17. okt 2004Prispevkov: 5909Kraj: KRANJStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2009 17:43
Povezava do prispevka
Aha, hvala Tanja. Sem imela občutek, da bi bilo lahko super Wink (tudi tukaj je varianta malo v telo, malo na kožo, hehe, kupujem namreč tisti C-vit. v DM-ju, za pit :D). No, nič hudega. Smile
I LOVE THIS CITY.
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2009 17:59
Povezava do prispevka
Mecajek, sestavine komentira tista, ki to želi, ima čas in znanje (ne nujno vse troje naenkrat Smile ). Če se včasih zgodi, da ni odgovora, ga pač ni - če bo katera želela odgovorit, bo, če ne, pa se bo treba sam znajti. Ravno zato so na začetku napisani uporabni linki, pa se jih le malokdo poslužuje - kad zagusti, se je treba tudi sam znajti in prav bi bilo, da se tudi sami skušate poglobiti v to. Moderatorke smo tu, da usmerjamo, damo nasvet, pomagamo pri urejanju, vendar včasih še za osnovne stvari ni časa, kaj šele, da grem sama brskat po slovarčku sestavin in ostalih temah na forumu - koneckoncev lahko to naredite tudi ostali. Brez zamere Smile vendar se vse prevečkrat sem pride po nasvet brez, da bi se preletelo temo, pogledalo, če se je že kje (v tej temi ali pa kateri drugi) komentiralo/govorilo o tem ... Le redko pa pride nekdo, ki je že sam pogledal, kako je s sestavinami pa ga zanima, če si jih prav razlaga npr. Govorim na splošno, ne elti na nikogar določenega Smile

Razumem, kaj želiš povedati - tako, kot se skrbi za izgled in urejenost foruma pri podvajanju tem ipd. ;), želiš, da se skrbi tudi, da vsak dobi odgovor na svoje vprašanje. V osnovi ni nič narobe s tem, mene predvsem zmoti podpiranje lenobe nekaterih. Kdaj se boš sam naučil, če ti bodo vedno ostali vse delali?

EDIT: tukaj je 3. del Smile
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Sestavine II. del
Stran 100 od 100
Pojdi na stran 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.