Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Evrovizija 2006

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
sweden
Starost: 43Pridružen: 20. jun 2005Prispevkov: 1964Kraj: Maribor - KrškoStatus:Offline
Objavljeno: 3. mar 2006 22:08
Povezava do prispevka
Tole temo odpiram za aktualne dogodke in komentiranje Eurosonga.
 
Kot je torej znano, slovenske barve letos v Atenah zastopa Anžej Dežan z angleško različico "Plana b": "Mr. Nobody".
Anžej
 
Nekaj komentarjev ljubiteljev Evrovizije širom Evrope glede Anžeja in pesmi:
 

*Mr. Nobody. That s who he is. And NOBODY will vote lol.
Shitty title. Shitty song.*

 

*ooh i like anzej... he s SEXY!!!!!!!*

 

*ESCTODAY do something! Slovenia can t send "Plan B" it s a copy. I have tried, but RTVSLO son t want to listen...*

 

*Mr Nobody? That is SUCH a bad idea.*

 

*They should just send Mandoline to Athens. Sasa s song was way better than this trash and they could avoid a lot of controversy.*

 

*i dont like his song at alllllllllllll!!big crap and it isnt original too??what can i say.....change the photo he cant be so stupid looking!!*

 

 

*This song would get quite a few votes from the Swedes*

 

*bliah!
2005 entry was brilliant but he perfomed bad!*

 

*I agree that Sasa is hot! she remind me a little of Karmen Stavec but Sasa is just hotter*
 
Hehehe
 
 
Vesela novička:
Španijo na letošnji Evroviziji zastopajo, kdo drug kot, Las Ketchup, legendaren trio s ponarodelim hitom "Aserehe". Bo tudi "Bloody Mary" deležna tolikšnega uspeha?
Simpatična dekleta tria Las Ketchup
 
 
Morate prebrati!!:
Barve Švedske letos na Evroviziji zastopa nihče drug kot član legendarne zasedbe Alcazar, Magnus Carlsson, barve Švice pa njegov bivši zaročenec, Andreas Lundstedt (!), sicer Šved.
Da je stvar še bolj zanimiva; Magnus se je pred kratkim poročil s svojim producentom in več kot očitno bo vsa pozornost usmerjena v njiju, saj je zaradi tega pričakovati, da bosta drug proti drugemu nastopila še posebej "pripravljeno".
 
Magnus Carlsson
VS:
Andreas Lundstedt
 
Vsekakor zanimivo in vredno pozornosti!
 
 
Nekaj povezav:
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 11. mar 2006 14:23
Povezava do prispevka
Letošnji finski zastopniki,hehe  :
 
 
(Lordi)
THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
*malla*
Starost: n/aPridružen: 8. jun 2005Prispevkov: 4164Kraj: above starsStatus:Offline
Objavljeno: 11. mar 2006 15:00
Povezava do prispevka
o groza. pa sigurno bodo več točk dobili od nas
0
Nazaj na vrh
inca
Starost: n/aPridružen: 11. jul 2004Prispevkov: 5593Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. mar 2006 15:22
Povezava do prispevka
OMG!
 
 
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 11. mar 2006 16:02
Povezava do prispevka
Hehe,njihova pesem ima pa naslov  Hard Rock Hallelujah  (in niti ni tako napačna  )..
 
Jaz bom pa celo  glasovala zanje (sicer sploh ne maram gledati Evrosonga običajno..), za foro..ker so drugačni od povprečnih tekmovalcev       
THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
inca
Starost: n/aPridružen: 11. jul 2004Prispevkov: 5593Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. mar 2006 16:36
Povezava do prispevka
Sej pesem je vrjetno OK. Samo zgledajo pa...uff.
0
Nazaj na vrh
sweden
Starost: 43Pridružen: 20. jun 2005Prispevkov: 1964Kraj: Maribor - KrškoStatus:Offline
Objavljeno: 12. mar 2006 10:07
Povezava do prispevka
Akasha, tvoj prispevek sem gledal z odprtimi usti .
 
Drugače pa lahko povem da je super španska, malteška (ta vam bo gotovo všeč) meni osebno pa najbolj švedska... Pesmi so vsekakor boljše kot lani!
0
Nazaj na vrh
sweden
Starost: 43Pridružen: 20. jun 2005Prispevkov: 1964Kraj: Maribor - KrškoStatus:Offline
Objavljeno: 12. mar 2006 19:14
Povezava do prispevka
Tudi v Srbiji in Črni gori so izbrali predstavnika in prav neverjetno izvirni so bili - izbrali so namreč No Name, lanskoletne predstavnike!
Med razglasitvijo so po odru letele steklenice, obiskovalcev ni več bilo (ker so iz protesta zapustili dvorano), skratka dokazovali svojo nizko raven kulture .
 
Moje ocene do sedaj izbranih pesmi:
 
Hrvaška; Severina - moja štikla:
Z gotovostjo ena izmed najslabših letos, vsaj kar se "besedila" tiče.  2
 
Španija, Las Ketchup, Bloody Mary:
. Resda uspeha "Aserehe" ne bo moč ponoviti, a vendarle je komad dovolj speven da bo navdušil večino poslušalcev povprečno-kritičnega glasbenega okusa.  3.5
 
Švedska, Magnus Carlsson, Lev Livet:
Sprva sem se nasmejal dejstvu, da barve Švice nehote zastopa njegov bivši zaročenec, ko pa sem slišal njegovo pesem pa je definitivno moj glavni favorit!  4.5
 
Estonija, Sandra, Through my window;
Povprečno a zadovoljivo, z enim stavkom. Ob pesmi Švedinje (da Švedinja, ne Estonka) si lahko mirno prepevate Laurino - Nizozemsko pesem "No goodbay" iz Evrovizije leta 2000.  3
 
Nemčija, Texas Lightning, No, no never
Tako skupina kot pesem skozi celoten komad delujejo prav neverjetno identično ex-švedski skupini Rednex (teksas ritmi). Zadovoljiva pesem, ki pa zahtevnejših okusov ne bo zadovoljila. Meni osebno všeč...zelo všeč.  3.2
 
Danska, Sidsel, Twist of love
Še en bolj ali manj plagiat...? Vsi ki se spomnite nekdanje slovenske mladinske zvezde "Heidi" vam bo "Twist of love" gotovo obudil spomin na njo.
Sicer spevna, najstniška razigrana pesem o ljubezni... rad bi videl nastop.  3
 
Malta, Fabrizio Faniello, I do
Gotovo ena glavnih favoritinj! Pevec, ki je barve malte uspešno zastopal že leta 2001 se bo lahko uprl na izkušnje in se z odlično spevno "euroštanco" uvrstil med sam vrh.
Prepričan sem, da vam bo všeč. Potencialni hit letošnjih poletnih dni.  4.5
 
Finska, Lordi, hard rock Hallelujah
Finski odgovor lanskoletnim kontroverznim Norvežanom, Wig Wam.
Pesem v stilu Metallice in podobnih trših ritmov, čeprav bi od samega izgleda skupine pričakovali "la Marilyn Manson show". Nepotrebno besedno spakovanje glavnega pevca... OK.  3
 
Poljska, Ich troje, Follow my heart
Skupina, ki je barve Poljske zastopala že leta 2003 se tokrat vrača bolj glasbeno-izkušena.
Pesem pa me še najbolj spominja na bolj umirjene ritme naših sosedov, Colonie.  3.5
 
Belgija, Kate Ryan, J e tadore
Dekle s holivudksim imenom, precej znana v celinskem delu zahodne Evrope se bo predstavila s spevnim belgijsko-angleškim komadom. Vsekakor pohvala za izvirno idejo; pesem v angleščini smiselno navezovati na belgijski refren.  3.5
 
Turčija, Sibel Tuzun, Superstar
Četudi se trudim, v pesmi ne najdem bistvenega smisla. "I am your superstar, are you ready for love?" je vse kar v sivo-povprečni pesmi izvemo.  1.5
 
 
Te so izbrali do sedaj... vas sproti obveščam.
Če pa kdo želi kakšno pesem ... imam podpisano eksluzivno pogodbo z Eurosongom .
 
Nazadnje urejeno 12. mar 2006 19:46; skupaj popravljeno 1 krat
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 12. mar 2006 19:44
Povezava do prispevka
LORDI in Hard Rock Hallelujah na posnetku Question
 
THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
sweden
Starost: 43Pridružen: 20. jun 2005Prispevkov: 1964Kraj: Maribor - KrškoStatus:Offline
Objavljeno: 12. mar 2006 19:51
Povezava do prispevka
Sem prepričan da bo vmes kakšna cenzura nastopa, če bi si kaj takšnega omislili na ESCju .
0
Nazaj na vrh
beybika84
Starost: 39Pridružen: 1. maj 2005Prispevkov: 1999Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 12. mar 2006 20:54
Povezava do prispevka
jst pa zadnje dni poslušam samo še severino - moja štikla. resda besedilo ni ravno globoko, ampak je pa odštekano ... super pesem za sprostit se , beat je dober, punca pa super nastopa. sigurno dobi moj glas Tongue











pa še klip njenega nastopa če mogoče koga zanima .... se splača pogledat Thumbs Up :Y: http://www.keithm.utvinternet.ie/videos/Croatia06.wmv
Smeh je pol zdravja :)
0
Nazaj na vrh
Tahney
Starost: n/aPridružen: 9. feb 2005Prispevkov: 139Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. mar 2006 23:33
Povezava do prispevka
Grem stavit,, da bo Severina od slovenije dobila za ta popolnoma porazen komad, na ravni Polkaholika iz EME dobila 12 točk...
 
....ne moreš verjet dokler ne vidiš (slišiš)
0
Nazaj na vrh
beybika84
Starost: 39Pridružen: 1. maj 2005Prispevkov: 1999Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 13. mar 2006 19:05
Povezava do prispevka
ja pomoje da bo res od nas dobila 12 točk ..... jst nimam nč proti. na glasbo gledam bolj s tega stališča, da se lahko zabavaš, ne pa da v tem iščeš nek smisel življenja. komad je super za plesat ..... men je prou všeč ... huda bejba, etno zvoki, dobr beat in pa odličen nastop severine .....

sigurno je boljša od našega anžeja, čigar komad je popolnoma nerazpoznaven in prav brezvezen. Dead

LP
Smeh je pol zdravja :)
0
Nazaj na vrh
VaNnY
Starost: n/aPridružen: 26. maj 2005Prispevkov: 483Kraj: somewhere between heaven and hell ;)Status:Offline
Objavljeno: 14. mar 2006 20:02
Povezava do prispevka
Hm meni se pa zdi da ni ravn usak komad.. da mu lahko rečeš komad..
ker naprimer sej nimam nič čez severino.. samo besedilo.. je pa res
na ničli.. bolši da ga ne bi blo.. cupa cupa, sex, afrika paprika, moj piščanček,
kuc, kuc, ... mya no.. če je to naštevanje besed besedilo.. vsaka jim čast  pol
pa še u angleščino prevedejo.. ayooy
jo pa res rešuje beat.. brez takega bita in nastopa bi bla verjetno porazna..
samo severina ma neki u sebi kr zna pritegnit publiko... kar pa dežan žal ne more?  
0
Nazaj na vrh
Lepotica*
Starost: 41Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 3315Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2006 17:30
Povezava do prispevka
Akasha je napisal/a
Letošnji finski zastopniki,hehe  :
 
 
(Lordi)
Šid, saj to ni možno.
Če sejemo plevel, ne moremo pričakovati,
da bomo dobili lepe cvetlice.
Kar sejemo tudi žanjemo.

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Evrovizija 2006
Stran 1 od 12
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Fauci je dejal, da ne ve, od kod se je vzelo pravilo o socialni oddaljenosti dveh metrov, priznal pa je tudi, da ni bilo študij, ki bi priporočale maskiranje otrok.