Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

H2O+

Sasa83
Starost: -14Pridružen: 10. nov 2007Prispevkov: 161Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. mar 2008 12:10
Povezava do prispevka
Ta forum pregledujem že nekaj časa in moram vas zelo pohvalit, saj sem tukaj našla veliko koristnih informacij.
Zanima me ali kdo pozna izdelke H2O+? Ali je katera že uporabljala te izdelke? Na njihovi spletni strani so zapisane sestavine vsakega izdelka, meni se zdijo kar dobre.
V glavnem zanimajo me vaše izkušnje, vsako mnenje je dobrodošlo.
 
Lp
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. mar 2008 2:00
Povezava do prispevka
Pozdravljena Smile
Jaz je ne poznam, sem pa zdajle skočila na njihovo spletno stran pa se mi zdi nekam majhen spisek sestavin pri izdelkih
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 6. mar 2008 12:10
Povezava do prispevka
Ja, meni se tudi zdi, da bi znale biti to samo "ta lepe" sestavine, tiste druge so pa prikrite.
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
Sasa83
Starost: -14Pridružen: 10. nov 2007Prispevkov: 161Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. mar 2008 12:44
Povezava do prispevka
En izdelek sem naročila, bi ga morala dobiti do konca tedna.  Poročam glede sestavin in učinka. Na embalaži najbrž morajo biti navedene vse sestavine...
 
Lp, S.
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. mar 2008 12:57
Povezava do prispevka
Ja, na embalaži morajo biti napisane vse, tu pa so verjetno res napisane le tiste "ta lepe", kot je rekla mimika. Poročaj 
0
Nazaj na vrh
Sasa83
Starost: -14Pridružen: 10. nov 2007Prispevkov: 161Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. mar 2008 13:06
Povezava do prispevka
Sem ravnokar dobila   Naročila sem Sea Clear pore refining serum.
Sestavine so sledeče:
water, Butylene glycol, polyacrylamide, polymethyl methacrylate, extracts of: cinnamomum cassia bark, zingiber officinale (ginger) root, poterium officinale root, enantia chlorantha (bark), crithmum maritimum, macrocystis pyrifera, himanthalia elongata, gigartina stellata, palmaria palmata, hydroxypropyl cyclodextrin, panthenol, sodium hyaluronate, hexylene glycol, glycerin, salicylic acid, azelaic acid, lecithin, propylene glycol, sea salt, xanthan gum, tocopheryl acetate, atelocollagen, magnesium ascorbyl phosphate, retinyl palmitate, sodium chondroitin sulfate, diazolidinyl urea, phenoxyethanol C13-14 isoparaffin, glycolic acid, fragrance, triethanolamine, laureth-7, ethylhexylglycerin, methylparaben, propylparaben, linalool, blue 1 (Cl 42090), yellow (Cl 19140).
 
uf sem se namatrala...
upam, da sem prav napisala...
mogoče bi to že skoraj spadalo v temo sestavine
Lp, S.
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. mar 2008 16:49
Povezava do prispevka
Sem jih malo pregledala, pa se mi ne zdi ravno najboljša zadeva - malo me skrbijo tisti ekstrakti, navedeni zgodaj na seznamu, ki bi lahko dražili kožo, potem aok, nekaj algic, od katerih ene ali nimajo nobenega znanega pozitivnega učinka na kožo ali pa so šibko antioksidantne   Nisem pa noben ekspert, tako da upam, da se javijo Strokovnjaki in pokomentirajo.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
H2O+
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Mirno lahko rečemo, da je dogodek Met Gala največja modna noč!