Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

BAR 2

Pojdi na stran 117 , 118 , 119 , 120 , 121 , 122
*urška*
Starost: 40Pridružen: 31. jan 2005Prispevkov: 4944Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 19. dec 2006 13:46
Povezava do prispevka
Klepet z Bastjanom in Gabrom 19.12.2006 11:42

Potem ko so se v klepetalnici zbrstili vsi BARovci, smo vanjo povabili tudi Bastjana in Gabra.

Bastjan in Gaber v klepetalnici
(Foto: POP TV)
Maycha: živjo Bastjan. Zanima me kaj boš počel zdaj, ko je konec BARa in boš imel (no..vsaj zdi se mi) malo več prostih uric? Si zadovoljen z razpletom(rezultatom), ali si mogoče zmago bolj privoščil Gregorju? Lep pozdrav, Maycha (mislim, da veš katera ;))
BASTJAN: Vem katera Maycha Smile Na polno bom delal na radiu in poštimal tiste stvari, ki so doslej zaostajale! Šel bom lovit ribe:))

GABER: Seveda bolj privoščim zmago osebi, ki je taka persona, za katero se izdaja in sicer Gregorju.

GJure:
Gaber, koga od BARovcev bi vzel v službo? Smile 1 Kdo se je po tvoje najbolj izkazal? In ali so bili prejšnji BARovci bolj delavni?

GABER: V službo bi najprej vzel Gašperja, Jerneja...Katjo mogoče, definitivno pa Gregorja, Ines, Tino...punce bi delale zjutraj, ker znajo skrbeti za red in čistočo, fantje pa bi delali zvečer. Ker bi delali šuške Smile Pri delu pa se ni nihče posebej izkazal, ker so ugotovili da imajo nad glavo kamere in so bolj se koncentrirali nanje kot na delo...in prejšnji BARovci so bili bolj delavni!
Bastjan in Gaber v klepetalnici
(Foto: POP TV)
aspi: Bastjan, ali je res, da se ti ne bi nikoli prijavil v BAR, da bi ti tam Gaber solil pametl???

BASTJAN:
:))) Ne ...v BAR se ne bi prijavil zato,ker mi enostavno ni do tega.

Gregc: Gaber, kot bar-menedžer verjetno veš ali so BARovci res kakšno pijačo "računali" za svoj žep? Si upaš po pravici povedati, kdo izmed njih je največ pokradel in kdo je bil najbolj pošten?

GABER:
Najbolj pošten? Hm, ne vem - Maja, ker je že prva izpadla :))) Dvomim pa, da so denar spravljali v svoj žep, ker je bilo toliko kamer. Načeloma so šenkavali pijačo. Se pravi, da so jo dajali na račun hiše.
Bastjan in Gaber v klepetalnici
(Foto: POP TV)
kriko: Gaber - zakaj nisi takrat, ko sta se Emil in Jernej kregala, prej posegel v njun dialog, ampak si vse samo opazoval in nekako strahoma gledal???

GABER: Pustil sem BARovce, naj se sami zmenijo. Nisem njihova mama...

andreja32: Bastjan - najprej iskrene čestitke za vodenje oddaje (glas,stas....in vse ostalo) in vprašanje: ali res šmiraš s Tino iz BARa. Pa brez zamere, če je to trač. Srečno in še veliko uspehov. Čestitke tudi Gabru, ki je veliko bolj sexi, ko se malo nasmejčka... Še veliko uspehov obema pri podobnih zadevah!

BASTJAN: Hvala lepa Smile in srečno tudi tebi, kar pa se tiče šmiranja s Tino, pa je to res samo trač.

GABER: Hvala za pohvale. Se bom smejal še naprej :))) Srečno tudi tebi.
0
Nazaj na vrh
sarah
Starost: 12Pridružen: 8. mar 2004Prispevkov: 2346Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. dec 2006 22:43
Povezava do prispevka
Gaber ima novo pričesko.
Fashion passes. Style remains. -Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
SPA
Starost: 41Pridružen: 15. jul 2005Prispevkov: 5504Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 19. dec 2006 22:58
Povezava do prispevka
Joj, kje je pa Bager tak kmetavzarski pulover našel?!
Vsaka šola nekaj stane...
0
Nazaj na vrh
goga
Starost: 45Pridružen: 14. avg 2004Prispevkov: 8885Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 19. dec 2006 23:05
Povezava do prispevka
Bager... kmetavzarski  pulover.. jao SPA

0
Nazaj na vrh
amorella
Starost: n/aPridružen: 16. mar 2006Prispevkov: 1229Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 20. dec 2006 17:32
Povezava do prispevka
Kaj pa, če je komu všeč?! Verjetno je tudi on kmetavzar ane...
0
Nazaj na vrh
alexa
Starost: n/aPridružen: 16. jan 2005Prispevkov: 6840Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 21. dec 2006 9:10
Povezava do prispevka
Jup amorella, očitno :). Meni Gaber sploh ni tako zelo napačen. Glede na to kolk ga pljuvamo in govorimo, da je nadut in nevem kakšen vse je hodil Barovcem ogromno na roko. Pustil jim je pit med delovnim časom (kje to še obstaja???), ni bil strog niti malo in čim so naredili kak event kokr tok ok jih je hvalil in skakal od sreče. Ko ga je nadomeščal en teden bivši Barovec je bil veliko bolj strog in smotan kot je bil Gaber v vsem tem cajtu skupaj. Tko, da bla bla bla jadi jadi...
0
Nazaj na vrh
amorella
Starost: n/aPridružen: 16. mar 2006Prispevkov: 1229Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 21. dec 2006 16:34
Povezava do prispevka
Ma nisem ciljala na Gabra... S tem sem mislila, da je pa lahko ta kmetavzarski pulover meni npr. všeč... in sem potem pač tudi jaz kmetavzarka...
Sem pričakovala več zrelosti...
0
Nazaj na vrh
warior princes
Starost: n/aPridružen: 31. dec 2005Prispevkov: 228Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. dec 2006 18:00
Povezava do prispevka
Men je tud pulover totalno adijo.

"Bager" je pa tipični lublanski dolgočasnež. (moje mnenje).
0
Nazaj na vrh
goga
Starost: 45Pridružen: 14. avg 2004Prispevkov: 8885Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 21. dec 2006 18:58
Povezava do prispevka
Gaber je priseljeni lublančan :)

0
Nazaj na vrh
teckica
Starost: 37Pridružen: 16. avg 2006Prispevkov: 479Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 22. dec 2006 7:12
Povezava do prispevka
a ste slisale da je jerca( najbrz Legan) oznacila gledalce bara za omejene in nerazgledane, itd...... je dva dni nazaj bastjan v oddaji bil cist zgrozen!!!!!!
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
BAR 2
Stran 122 od 122
Pojdi na stran 117 , 118 , 119 , 120 , 121 , 122
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.