Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Bar

Pojdi na stran 106 , 107 , 108 , 109 , 110 , 111 , 112 , 113 , 114 , 115 , 116
SPA
Starost: 41Pridružen: 15. jul 2005Prispevkov: 5504Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. nov 2005 13:38
Povezava do prispevka
Sem pogledala posnetek od včeraj na netu. Se mi zdi, da se je Gaber na veliko smejčkal Sari in obratno Wink
Vsaka šola nekaj stane...
0
Nazaj na vrh
L0vErKa
Starost: 39Pridružen: 27. nov 2004Prispevkov: 4583Kraj: somewhere over the rainbowStatus:Offline
Objavljeno: 20. nov 2005 13:54
Povezava do prispevka
meni se zdi to, kar je bilo povedano s Sarine strani, da bo Andrej drugi teden šel ven, butasto! Vsi se lahko bojijo njega, ker bodo kaj kmalu ven vsi šli, on bo pa ostal! Čeprav je Mišo verjetno najmočnejši, se lahko zgodi, da ga bo Andrej premagal! Itaq ne odločajo oni o tem, kdo gre ven, ampak gledalci!
 
Zadnje čase so mi postali že vsi tečni, ker vedno skozi cel dan obravnavajo eno in isto temo! Nevem kaj hočejo s tem, da bi se naj Andrej spremenil. Naj mu povejo, kako se naj spremeni ali pa bi se naj oni vsaj malo spremenili. On bi se naj spremenil, oni bodo pa ostali taki kot so. Nima smisla!!!
 
Rada je pa bla včeraj na koncu spet prava, s temi svojimi besedami, da se je ona spremenila na boljše po vročih stolčkih! Pa kaj še!!! Ona se samo prilizuje zdaj Mišotu in Sari! Noben jo pa preveč ne upošteva, se meni zdi! Tolk, da so potem trije proti Andreju. 
0
Nazaj na vrh
mojcej
Starost: 48Pridružen: 16. okt 2004Prispevkov: 10057Kraj: My planetStatus:Offline
Objavljeno: 20. nov 2005 14:05
Povezava do prispevka
Zakaj pa mislite da je Mišo najmočnejši?
Packarije http://mojcej.moj-album.comBedarije :) http://mojcej.webs.com
0
Nazaj na vrh
mula
Starost: n/aPridružen: 8. avg 2005Prispevkov: 422Kraj: Trnovo-StopStatus:Offline
Objavljeno: 20. nov 2005 14:29
Povezava do prispevka
Igra, igra, ja seveda da igra. Saj vsi igramo, saj je celo življenje igra. Naj se kdorkoli še tako trudi biti naraven, vedno in v vsaki situaciji pač ne more biti, če želi, da bo lahko v nekem okolju ali neki skupnosti funkcioniral ...okolja so pač taka, da zahtevajo neke vrste prčakovano obnašanje ...pa naj bo to služba, tečaj aerobike ali watever. Čeprav si vsi želimo biti to kar smo, moramo včasih najprej uporabiti kakšen manever, da lahko lahko v nekem okolju to kar smo.Vvčasih se je treba prilagajati in se potruditi za vstop v neko skupnost. IN to je na temu showu še bolj poudarjeno ...
in tudi v življenju si sami pri sebi, morda čisto nezavedno, delamo stragegije, kako bomo nastopili, da bomo lahko nekaj dosegli. To je čisto normalno in tako delamo vsi. Saj preden kaj napišeš na PL tudi premisliš, kaj boš napisal in s kakšnim namenom ...
 
Hočem povedati, da ni point kdo igra in kdo ne ...ker gotovo vsi po malo igrajo. Mislim, da so showi narejeni tako, da v gledalcih zbujajo empatijo ...vsak najde nekoga, s katerim se lahko vsaj malo poistoveti...in jaz se najbolje poistovetim z Andrejem, ker je prijazen, preudaren, razmišljajoč in zvest samemu sebi ...skratka je taka persona, ki mi ugaja. Naprimer Sara je ravno nasprotno ...pri takih fašem fleke ...tudi v real life-.u. In ker veš, da pri takih ljudeh ne moreš doseči nič, ker itak sploh ne štekajo, se raje umakneš.
 
In ker smo seveda ljudje različni, je nekomu lahko najbolj všeč Sara ...zakaj, nevem ...vsekakor pa si upam trditi, da je to, komu je kdo všeč, povezano z nekaterimi dejavniki kot so izborazba, socialni status in na koncu tudi regija ...
 
In valda, da Andrej misli tudi na tistih 5 milijonov ...vsi mislijo na to ...
Ne bi rekla, da to, da govori da se vsi nanj spravljajo nanj, dela izključno zaradi 5 milijonov. Se mi zdi, da je nam, ki gledamo show objektivno, veliko laže razmišljati in predvidevati zakaj je nekdo rekel tako kot je rekel ...ko si pa notri v situaciji pa so ponavadi stvari bolj zameglene in ne moreš tako razsodno premišljevati kaj boš odgovoril, da boš dosegel kar hočeš ...sploh pred kamero ...ne verjamem v to, da so njihove izjave tako načrtne...to so njihovi karakterji, in tako se izražajo ...
In verjamem, da ima Andrej občutek, da se vsi spravljajo nanj ...vsaj kot so popovci prikazali, res vsi rinejo vanj naj pove to in naj pove uno in nonstop mu dajejo minuse pa pljuvajo ga ...ja kako naj potem ne misli, da se spravljajo nanj??
0
Nazaj na vrh
An
Starost: n/aPridružen: 25. mar 2005Prispevkov: 52Kraj: LaibachStatus:Offline
Objavljeno: 20. nov 2005 14:50
Povezava do prispevka
Nekateri ze pocasi dojemate in prebujate sive celice (tokrat pohvale Lenchy)...ce bi katera bila dovolj prefinjena in se poglobila v psiholosko delovanje & spremljanje  vsakega posameznika, bi bile precej presenecene Wink
 
Gabrove besede so trde, vendar izjemno resnicne...skozi njegovo osornost odseva realnost.
 
Se vedno mnogim ni jasno, da ni poanta nekaterim igralcem dobiti 5mio in avto...oh, ste naivni! Big smile Njim je pomembna samopromocija:
1) Boris jo je dosegel, zato je tudi zelel ven, ker se zaveda samega sebe in svojih kvalitet , materija mu tu ne pomeni dosti...naredil je korak v showbiznis, respect!
2) Miso si je ze z samim nastopom v reality showu zagotovil boljsi donos svojemu lokalu, ker si ljudje zelijo videt njegov lokal la corrida , seveda pa si za svoj dobrobit zeli tudi malo slave, biti najboljsi med vsemi
itd.
 
In seveda, pridno glasujte dalje, saj ni vazno za koga glasujete, temvec da cimveckrat poklicete...saj veste, POP TV ma vas rad!!!! Big smile
 
Prisluhnimo tisini?...ne ne, zvenketu cekinov v blagajni hohoho
 
(*) GalaxyOfFantasy (*)
0
Nazaj na vrh
*Vesna*
Starost: n/aPridružen: 7. jun 2005Prispevkov: 662Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. nov 2005 14:54
Povezava do prispevka
meni pa se zdi da se Boris javil za odhod malo tudi zato ker je
ugotovil da nima realnih možnosti za zmago proti mišotu ali andreju ...
pa še sotekmovalcev je vsak teden manj in posamezniki, ki so se prej
lahko uspešno izognili drug drugemu se zdaj več ne morejo ...



sicer pa mi je že malo smešno poudarjanje kako Andrej igra, glumi itd.
.... kako se mu vsi poskušajo približat, on pa gre stran .... če bi
bilo res tako bi mu čestital v zadnji oddaji iskreno (pametnejši
odneha) še kdo ... pa mu je samo Jasna?

istočasno Mišo od svojih zadnjih izpadov postaja iz dneva v dan bolj
pozitiven, sončkast, oddaja po blogih eno samo ljubezen, razumevanje in
blagoslove - patetično
- ta nenadna sprememba se je zgodila šele po nasvetu njegove mame zakaj
se ne more pogovarjati z gledalci bolj mirno in prijazno kot npr.
Andrej ... kdo zdaj tukaj glumi?


0
Nazaj na vrh
alexa
Starost: n/aPridružen: 16. jan 2005Prispevkov: 6840Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. nov 2005 15:01
Povezava do prispevka
quote:74e48787d0="An
0
Nazaj na vrh
Katja
Starost: n/aPridružen: 20. okt 2003Prispevkov: 18114Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 20. nov 2005 15:01
Povezava do prispevka

SPA je napisal/aSem pogledala posnetek od včeraj na netu. Se mi zdi, da se je Gaber na veliko smejčkal Sari in obratno Wink

Sem rekla, sem rekla. Tedva se dolčkata.

0
Nazaj na vrh
*Vesna*
Starost: n/aPridružen: 7. jun 2005Prispevkov: 662Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. nov 2005 15:01
Povezava do prispevka
Andella .... prefinjenost je v očeh opazovalcev .....
tako kot recimo samooklicani favoriti bara .... niso vsi favoriti tudi
od gledalcev, ne glede na to kako samovšečni so nekateri med njimi/nami...
npr. Rada
Nazadnje urejeno 20. nov 2005 15:04; skupaj popravljeno 1 krat
0
Nazaj na vrh
alexa
Starost: n/aPridružen: 16. jan 2005Prispevkov: 6840Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. nov 2005 15:02
Povezava do prispevka
Še nekaj bi povedala, če bi se jaz prijavila na show, kjer je glavna nagrada avto in denar, bi fejkala not sto na uro. Kakšno obsojanje je to, mi pa tud ne gre v glavo. Vse je showbiznis. Vsi fejkajo.Bog si ga vedi kaj v resnici stoji za tem. nebi se čudila, če bi blo vse skupaj naštimano...
0
Nazaj na vrh
andreyka
Starost: n/aPridružen: 24. maj 2005Prispevkov: 2339Kraj: okolica LjubljaneStatus:Offline
Objavljeno: 20. nov 2005 15:39
Povezava do prispevka
alexa kako si drzneš ugovarjati Gospodični Vsevedni!!
If you are arguing with some idiot, he is probably doing the same.
0
Nazaj na vrh
gita
Starost: 41Pridružen: 28. nov 2004Prispevkov: 17636Kraj: t.Status:Offline
Objavljeno: 20. nov 2005 15:42
Povezava do prispevka
quote:2255582ef4="An
0
Nazaj na vrh
An
Starost: n/aPridružen: 25. mar 2005Prispevkov: 52Kraj: LaibachStatus:Offline
Objavljeno: 20. nov 2005 15:44
Povezava do prispevka
Alexa, kje pa tebe cevelj zuli?
Te zuli samo moj posmeh in cinizem? pozabila si se na sarkazem! Big smile
 
Narobe se izrazas decva.
Ni poanta v pokapciti , ampak so gola dejstva , se toliko bolje ce dobro poznas zakulisje + kaksnega igralca ali vec...naj bo po tvojih t.i. neumnim (jaz jim pravim samo zaslepljeni v nevednosti) to dovolj dober namig.
Jasno?....ce ne drugace, pa je danes vsaj vreme tako... Big smile
 
Res je, žvenk žvenk, gledam in bom tudi v prihodnje...in zakaj?
pssssssssssssssst, bistvo je ocem nevidno
 
Dovolj imate...imejte se skrajno lepo!
lp
 
 
 
 
 
(*) GalaxyOfFantasy (*)
0
Nazaj na vrh
andreyka
Starost: n/aPridružen: 24. maj 2005Prispevkov: 2339Kraj: okolica LjubljaneStatus:Offline
Objavljeno: 20. nov 2005 15:48
Povezava do prispevka
o Marija...pa to je samo ena boga razvedrilna oddaja!!!
If you are arguing with some idiot, he is probably doing the same.
0
Nazaj na vrh
gita
Starost: 41Pridružen: 28. nov 2004Prispevkov: 17636Kraj: t.Status:Offline
Objavljeno: 20. nov 2005 15:49
Povezava do prispevka
An
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Bar
Stran 111 od 120
Pojdi na stran 106 , 107 , 108 , 109 , 110 , 111 , 112 , 113 , 114 , 115 , 116
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Kar nekaj zvezdnic se je odločilo, da se ne bodo podvrgle kirurškim popravkom temveč sprejele svoj naravni videz.