Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Trenirka in ostala športna oblačila

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
mare15
Starost: 37Pridružen: 4. jul 2007Prispevkov: 300Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. jan 2010 22:08
Povezava do prispevka
Živ, upam da ni kje podobna tema že odprta..

Zanima me kakšne trenerke so vam všeč, kje jih kupujete itd... Sama sem gledala kolekcijo od Danze...  zelo mi je všeč, toda iskreno povedano mi je  predrago dati za en spodnji del trenerke 80 eurov... Ali mogoče katera ve kje bi se dalo kaj podobnega najti kje drugje, po nižji ceni? Če kupujem po navadnih trgovinah je vse široko, nestrukturirano, vglavnem ni to to....
Hkrati me zanima če je katera zasledila kakšno turkizno rozo, modro, zeleno ali rumeno barvo kakšnih lepih trenirk ali jopic?? V glavnem zelo živa barva, ki "seva" Smile

Če ima katera kakšno zanimivo slikico, naj jo podeli z nami Smile


Hvala vam...
imejte se radi!!
0
Nazaj na vrh
Woowee
Starost: 36Pridružen: 24. avg 2008Prispevkov: 598Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. jan 2010 22:56
Povezava do prispevka
Jaz sem si jih dvojne kupla prek ene spletne strani slovenske, ker so mi te malo drugačne in lušne, vem da so poleti meli v ful lepi rumeni in turkizni barvi trgovina se imenuje Luxury  ....drugače pa si jih kupujem od pume ali nike, ker so mi kvalitetne
 
image file name: 2k6adf29b074.jpg
 
image file name: 2k8b7ae279a9.jpg
The only people you need in your life are those that need you in theirs.
0
Nazaj na vrh
nikapika
Starost: -14Pridružen: 14. jan 2008Prispevkov: 1120Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2010 16:56
Povezava do prispevka
Od Danze sem nekaj stvari videla v Mega factory outletu. Cene so bile sprejemljive, vendar ponudba bolj skromna.
0
Nazaj na vrh
Mimi_M
Starost: 44Pridružen: 13. dec 2005Prispevkov: 2127Kraj: PrimorskaStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2010 19:01
Povezava do prispevka
Meni je pri teh oblačilih predvsem pomembno, da so udobna, dovolj velika in predvsem hlače dovolj dolge, kr sem visoka
V bistvu imam le spodnje dele trenirk, zgoraj pa imam oblečene majčke in razne flis jopice.
Moj najljubši kos za doma je pa tale trenirka  iz H&M, sam mal kratka mi je, hehehe, itak jst trenirke nosim samo za doma:
 
"Odločimo se, da je nekaj mogoče in da hočemo to storiti, pa bomo našli tudi način."
(A. Lincoln)
0
Nazaj na vrh
candy
Starost: 42Pridružen: 27. avg 2004Prispevkov: 11856Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2010 19:25
Povezava do prispevka
Ena podobna tema obstaja...

Oblačila za aerobiko in fitnes

0
Nazaj na vrh
mare15
Starost: 37Pridružen: 4. jul 2007Prispevkov: 300Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2010 21:11
Povezava do prispevka
Woowee full hudi trenerkici.... bom spremljala to spletno stran, da ko pride kakšna bolj živa barva ven, da si takoj naročim!!! Hvaalaaaaa Big smile hude so zlo....

Kaj pa material je uredu? Se kej raztegnejo preveč? Pa prosim povej mi še ali se da to kje kupiti v trgovini, ker ne vem kako bi naročala preko spleta.... vseeno raje prej probam Big smile
imejte se radi!!
0
Nazaj na vrh
mare15
Starost: 37Pridružen: 4. jul 2007Prispevkov: 300Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2010 21:41
Povezava do prispevka
Candy sem pregledala vse kar je pisalo gor... toda tema je starejša od petih let... in potem vidim da mi je ena slikca zlo všeč in zdj ne vem kje dobit tako jopo... Ne vem kaj bi naredila zdj da jo dobim... resnično si jo želim... zdj pa mam k sm gledala drugo stran... 


imejte se radi!!
0
Nazaj na vrh
Woowee
Starost: 36Pridružen: 24. avg 2008Prispevkov: 598Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2010 22:31
Povezava do prispevka

Glede materiala so meni super, nič se mi niso raztegnile ali pa bilokaj vse še ok pa jih mam približno že leto dni pač odvisno tudi kateri material si izbereš...to je samo spletna trgovina, da naročis ti pošljejo pa če ti ne odgovarja pošlješ nazaj (mislim da lahko plačaš ko prevzameš ali pa nakažes na transakcijski račun)...piši ji na email in ti bo vse lepo odgovorila sploh ni problem  

The only people you need in your life are those that need you in theirs.
0
Nazaj na vrh
anci
Starost: 41Pridružen: 28. avg 2006Prispevkov: 718Kraj: MedvodeStatus:Offline
Objavljeno: 27. jan 2010 7:21
Povezava do prispevka
Meni so zelo v redu trenirke od Free Pride, mislim da se tako napiše. Sicer ne vem kje je prav trgovina s to znamko, jaz sem jih kupila v Hervisu, imajo pa tudi v Elanu nekaj stvari.
 
Jaz imam ene oprijete fitnes hlačke že par let, pa so super, sploh ne veš da jih imaš na sebi. Tudi kvaliteta ni slaba, čeprav bi sodeč po ceni mislil drugače.
0
Nazaj na vrh
Travica
Starost: 12Pridružen: 19. mar 2006Prispevkov: 7403Kraj: NeverlandStatus:Offline
Objavljeno: 28. jan 2010 8:07
Povezava do prispevka
Mimi_M je napisal/a
Meni je pri teh oblačilih predvsem pomembno, da so udobna, dovolj velika in predvsem hlače dovolj dolge, kr sem visoka
 
Velja tudi zame ... Poleg tega pa imam rada še višji pas (ne tako nizke kot so na prilepljenih fotkah Woowee) ter da se ne delajo izbokline pri kolenih.
 
Ene takšne hlače sem kupila v NY, njihova znamka. Že dve leti jih imam in so še vedno kot nove. Sedaj jih ne najdem več.
 
Me lahko napotite kam, da dobim spodnji del trenerke, kot si ga želim?
Tudi pot, dolga tisoč kilometrov, se začne z enim korakom.
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 28. jan 2010 9:00
Povezava do prispevka
Moja izbira je izključno:

Deha Malce dražje sicer, ampak kvalitetno, brezčasno in super lepo

image file name: 2kb18a212e9a.jpg

image file name: 2k698ceaf212.jpg

image file name: 2k645a11c5da.jpg    image file name: 2k37ddd68eea.jpg
image file name: 2k78fa8bad92.jpg  image file name: 2k099a5d0421.jpg

Juicy Couture
image file name: 2k533c2bc00a.jpg

image file name: 2k1efe48aaa2.jpg 

Sicer pa ima letos tudi Mango cool izbiro, pa Fracomina (vse "kopije Juicy)





Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 28. jan 2010 9:09
Povezava do prispevka
Jaz nosim kar legice, večina teh trenerk mi je nagravžnih.
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
glili
Starost: 41Pridružen: 8. jul 2009Prispevkov: 636Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jan 2010 9:44
Povezava do prispevka
Meni so ponavadi všeč Adidasove trenirke in jopice (sploh Stella Mccartney kolekcija). Zelo so mi pa zanimive tudi od Dehe in Danze, so pa še malce dražje.  
0
Nazaj na vrh
mojca
Starost: 42Pridružen: 25. okt 2003Prispevkov: 4866Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jan 2010 12:32
Povezava do prispevka
Jaz pa iščem nekoliko debelejši sp.del trenerke/športne hlače za zimske sprehode,  pa so mi vse ali prekratke ali pa preozke čez bedra. Ima katera od visokih punc kakšen predlog kje naj pogledam? Imela sem krasne Nike in Sergio Taccini, ampak zadnji dve leti ne nadem več nič. No, nekatere so mi prekratke komaj po prvem pranju, tako da imam že kar lepo zbirko prekratkih hlač "za doma".
0
Nazaj na vrh
mare15
Starost: 37Pridružen: 4. jul 2007Prispevkov: 300Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 11. mar 2010 21:26
Povezava do prispevka
Deha ima lepe trenerkice, kje pa jo najdem v Lj? Je res tako draga? V Mango nisem nič hodila gledati... bom šla v Btc... upam da imajo kaj pametnega... 
imejte se radi!!
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Trenirka in ostala športna oblačila
Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.