Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Moje nove pridobitve - III. del

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
dalichka
Starost: 40Pridružen: 15. jun 2007Prispevkov: 554Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. jan 2008 19:24
Povezava do prispevka
Moja NP:
Shiseido kremna senčka Tiger Eye
25EUR mi je čisto preveč za eno samo senčko, a me je ta čisto očarala in tako zapeljive okice naredi
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. jan 2008 20:19
Povezava do prispevka
- Essence Multi vitamin nail hardener
- Essence Nail care pen
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jan 2008 17:58
Povezava do prispevka
NP:
Shiseido Hydro-Powder Eye Shadow H8 Bare pink
Collistar Professional Eye Pencil No. 7
 
Sem imela kupon za 10% popust v Limoniju.
0
Nazaj na vrh
Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jan 2008 18:01
Povezava do prispevka
inga je napisal/a
NP: MAC Sheertone blush ~ Breath of plum
Powder Blush
Tole bi tudi jaz imela,sploh če je takšne barve.Samo ne morem prit do MAC-a.
0
Nazaj na vrh
inga
Starost: 41Pridružen: 30. nov 2004Prispevkov: 2410Kraj: RatečeStatus:Offline
Objavljeno: 6. jan 2008 19:10
Povezava do prispevka
Baby, moj ni tak kot ta na sliki. Nekaj MAC-a sem jaz do zdaj kupila na Ebayu, samo je treba biti pozoren na ponaredke.
Če se ne motim, si ti iz Maribora? Do Graza, kjer se dobi MAC nimaš prav daleč.
Da te bar mogu probuditi...
0
Nazaj na vrh
sarah
Starost: 12Pridružen: 8. mar 2004Prispevkov: 2346Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jan 2008 21:51
Povezava do prispevka
NP: OPI Catherine the grape
Fashion passes. Style remains. -Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
Malina
Starost: 41Pridružen: 15. jan 2004Prispevkov: 5137Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. jan 2008 10:43
Povezava do prispevka
quote:af7b3e3d02="madeira*"
Drugače me pa ful zanima, kako izgleda na vekah tvoja Shiseido senčka, Malina. A bi lahko naredila kakšno slikico, prosim?



ena brez fleša in ena s flešem:

image file name: 2k59bd26b444.jpg

image file name: 2kd8527c3022.jpg
http://odglavedopet.blogspot.com/

"I live in fantasyland... and I have oceanfront property!"
0
Nazaj na vrh
Anina
Starost: 122Pridružen: 15. jan 2006Prispevkov: 7001Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. jan 2008 11:44
Povezava do prispevka
NP:
-Max Factor Miracle touch - podlaga za puder
-Max Factor - puder v stiku
0
Nazaj na vrh
VRTNICA 22
Starost: 40Pridružen: 20. jul 2005Prispevkov: 575Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jan 2008 14:57
Povezava do prispevka
Moje najnovejše NP:
 
image file name: 2k16a460bfd7.jpg
 
(slikano s flesh-om)
 
image file name: 2kf4c80a36af.jpg
 
(slikano brez flesh-a)
 
  • mineralni puder L'oreal True Match Minerals, odtenek W4 Golden Beige (darilo mojega dragega)
  • buki čopič za nanos mineralnega pudra ( originalni L'oreal-ov čopič je tako zanič, da sem si morala kpiti posebej tega; L'oreal-ov je zelo gob in pušča dlake )
  • paletka Dior 5-Colour Eyeshadow, odtenek 060 Silver Goddness iz jesenske kolekcije ( tudi darilo mojega dragega ; sem paletko opazila v Novem Sad-u, vendar je bila tam cena še enkrat višja kot pri nas, zato sem upala da jo bodo pri nas še imeli, saj je LE; sem si jo tako želela, saj so barve zelo lepe in uporabne)
  • paletka IsaDora Eye Shadow Quartet, odtenek 24 Wild Jungle ( po dolgem času sem si kupila IsaDorine senčke, sem že pozabila kako fino mlete so in zelo dobro pigmentirane; tudi barve v moji paletki so zelo uporabne in primerne za različne kombinacije)

Sem zelo zadovoljna z NP, sedaj pa jih moram le še s pridom uporabljati.

 
 
0
Nazaj na vrh
Pikca
Starost: 37Pridružen: 3. avg 2006Prispevkov: 4480Kraj: everywhere aroundStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2008 10:07
Povezava do prispevka
MAC mascara; zoom lash
MAC brushes; 239,219
MAC lipglass; oh baby
To believe in your choice you don't need to prove that other people's choices are wrong. (P. Coelho)
0
Nazaj na vrh
:dune:
Starost: n/aPridružen: 19. feb 2006Prispevkov: 1306Kraj: PlanetStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2008 16:18
Povezava do prispevka
Že nekaj časa stare NP sicer, ampak vseeno:
 
- maskara Lancome virtuose (gladko poseka moje favoritke, ki so sicer še vse v uporabi, ampak gredo proti koncu - te pa so Question Hypnose, Fatale in EFC)
 
- senčke Collistar wet and dry št. 5,6,7 (zlata, bronca in sliva)
 
- senčka HR Picture peach   (kupljena iz druge roke, ampak super, hvala "prodajalki", že ve, katera je bila)
 
- senčka dvojna Shiseido Granite Stone (prav tako iz druge roke in superca, tudi hvala)
 
- svinčniki s shimmrom od Bourjois v črni, sivi in bronz barvi.
0
Nazaj na vrh
Malina
Starost: 41Pridružen: 15. jan 2004Prispevkov: 5137Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2008 16:31
Povezava do prispevka
Dune, lahko še malo opišeš Virtuose? me zelo mika, ampak cena je pa ogabna in si je zanalašč ne kupim: 29 € !!!
http://odglavedopet.blogspot.com/

"I live in fantasyland... and I have oceanfront property!"
0
Nazaj na vrh
inga
Starost: 41Pridružen: 30. nov 2004Prispevkov: 2410Kraj: RatečeStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2008 17:16
Povezava do prispevka
Pikca je napisal/aMAC mascara; zoom lash
MAC brushes; 239,219
MAC lipglass; oh baby
 
Jaz bi pa slikco.
Da te bar mogu probuditi...
0
Nazaj na vrh
:dune:
Starost: n/aPridružen: 19. feb 2006Prispevkov: 1306Kraj: PlanetStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2008 17:16
Povezava do prispevka
Ja, se strinjam, cena je ogabna (pravi izraz). Jaz dekorative skoraj ne kupujem več pri nas, se mi zdi,  da se je vse blazno podražilo. Imam to srečo, da se nekaj mojih dobrih prijateljev precej "klati" okrog po službenih potovanjih in se mi običajno ponudijo, da mi kaj prinesejo iz kakšnega dutyja s tujih letališč.......tako da sedaj prakticiram bolj to varianto. Seveda pa vse prej sprobam v domačih parfumerijah. Se mi zdi, da je precej stvari kar nekaj evrov cenejših, sploh pa se to opazi prej teh Lancomovih travel paketkih.
 
Torej maskaro sem dobila iz Švice, stala je 19,90, kar mi zdi še prebavljivo. Naročila sem jo na blef, nisem je prej sprobala, ampak ker sem bila do sedaj z L. maskarami zelo zadovoljna in jih redno uporabljam že več kot 10 let, sem bila prepričana, da tale tudi ne bo razočarala.
 
Torej, dobila sem jo konec decembra, parkrat uporabila, pa ni bilo nekega posebnega efekta, vendar je bila še čisto nova in še zelo mokra. No, po kakšnih 14 dneh pa  se je razvilo tisto pravo: nanos je zelo enostaven, mogoče se je potrebno potruditi pri notranjih kotičkih očesa, trepalnice ZELO ZELO priviha, definitivno bolj kot klešče, privihane tudi ostanejo, tudi zgosti zelo opazno, vendar nič ne zlepi, vsaj meni ne, pa tudi neverjetno podaljša. Sama to dosežem s tremi hitrimi nanosi in potem še malo popravim v kotičkih.
Skratka, jaz bi rekla, da je tri v enem in sicer podaljša, zgosti in priviha in vse troje zelo očitno! Naredi tak izgled, kot tiste ukrivjene filmske trepalnice (seveda z bolj obilnim nanosom).
Barva je kar močno črna, mislim da se imenuje noir sensuel. Obstaja menda še v rjavi in modri barvi.
Krtačka je precej ukrivljena, krasno ujame kompleten lok trepalnic. Ščetine so zelo gosto in enakomerno posejane, vendar ne v smislu, da gredo spiralno okrog krtačke (kot naprimer pri Hypnose).
Edini mali minusek ji dam zato, ker mi pikice barve s trepalnic pa nanosu ostanejo na vekah, ampak to zato, ker jih tako ukrivi, da se dodaknejo vek! Ampak te mikro  pikice odstranim s palčko, namočeno v odstranjevalec.
Odstranjujem jo pa z dvofaznim odstranjevalcem od L'Oreala, k iga uporabljam za vse maskare.
Za orientacijo: trenutno imam doma še Hypnose, Fatale in EFC (ki so sicer že v zadnjih vzdihljajih). Slednji dve sem kupila že drugič oziroma EFC že tretjič, vendar jih Virtuose gladko prekaša v vseh pogledih!
Skratka, za moj okus najboljša maskara trenutno.
 
Upam, da sem ti podala dovolj izčrpno poročilo, če te še kaj zanima, vprašaj (trenutno nimam nobenega v tujini, drugače bi rade volje še zate naročila eno po tej ceni!).
0
Nazaj na vrh
Malina
Starost: 41Pridružen: 15. jan 2004Prispevkov: 5137Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2008 18:23
Povezava do prispevka
dune, hvala, res si se potrudila !! se strinjam, da je med 19 in 29 € kar precejšnja razlika. tudi jaz vedno izkoristim skok v tujino (svoj ali od koga drugega ;)) za nakupe dražje dekorative, saj se mi zdi že 5 € opazna razlika v ceni, lahko pa rečem, da je marsikateri artikel točno toliko cenejši v tujini kot pri nas.
sliši se drugače naravnost fantastično, namreč točno to tudi sama pričakujem od HG maskare, in sicer podaljšanje, volumen in privihanje. tudi meni je Hypnose ena izmed najboljših maskar, le da me jezi, ker se dokaj hitro posuši. no, vsekakor bom Virtuose poskusila, vendar je ne bom kupila pri nas.

http://odglavedopet.blogspot.com/

"I live in fantasyland... and I have oceanfront property!"
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Moje nove pridobitve - III. del
Stran 1 od 100
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Mirno lahko rečemo, da je dogodek Met Gala največja modna noč!