Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Jedilniki 4. del

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Golden girl
Starost: 39Pridružen: 28. mar 2007Prispevkov: 59Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. nov 2007 10:26
Povezava do prispevka
Z: cottage, lešniki
M: / (pozabila doma)
K: mešana solata z jajčki, semeni, olivnim oljem
M: kazein, lešniki
V: omleta- 1 rumenjak, beljaki, bazilika, tuna
0
Nazaj na vrh
J.Lo
Starost: 12Pridružen: 7. jan 2005Prispevkov: 7043Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 21. nov 2007 12:30
Povezava do prispevka
-deci jogurta
-pol trojanskega krofa (nisem se mogla upret )
-skuta
-puranji file in solata
-jabolko
-pizza Lumpa

Lumpa, hvala. 

Danes bom še jaz poskusila to tvojo pizzo, pa da vidimo.
0
Nazaj na vrh
Lumpa
Starost: 41Pridružen: 2. nov 2004Prispevkov: 7406Kraj: VrhnikaStatus:Offline
Objavljeno: 21. nov 2007 12:49
Povezava do prispevka
Hehe babe..picomanija na PL
Spet se mi je na bolš poslabšal.
0
Nazaj na vrh
katey
Starost: 44Pridružen: 27. jul 2007Prispevkov: 3902Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. nov 2007 19:38
Povezava do prispevka
Jaz sem tudi danes jedla Lumpa pizzo.
0
Nazaj na vrh
Pikca
Starost: 37Pridružen: 3. avg 2006Prispevkov: 4480Kraj: everywhere aroundStatus:Offline
Objavljeno: 21. nov 2007 21:08
Povezava do prispevka
No, jaz sem se pa ta teden odlocila, da si probam malo postavit jedilnik in pac uredit prehrano, da vidim kako to meni kaj gre, zaenkrat se se preslabo pocutin da bi se sla kaj "ornk" migat. Torej tole sem pojedla danes:
- hypro
- 10 mandljov
- pecen piscancji file s sirom (rok) in zraven popecene bucke
- 10 mandljov
- hy pro
- dva tk jajca

(ja se vidi, da so mi trenutno od oresckov najbolj vsec mandlji, pa da sem cisto nov uporabnik hy proja LOL)

Vsekakor sem navdusena, ker mi je ratalo dan preziveti brez kruha brez katerega ponavadi ne gre. Dajte mal pokomentirat, no.
Nazadnje urejeno 21. nov 2007 22:13; skupaj popravljeno 1 krat
To believe in your choice you don't need to prove that other people's choices are wrong. (P. Coelho)
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. nov 2007 21:56
Povezava do prispevka
1. cottage cheese, zelena paprika
2. tuna v slanici
3. 20 lešnikov
4. ''šmorn''

Trening: 60 minut spinnerja

5. zelena solata z navadnim jogurtom in piščančjimi prsmi v ovoju

Pikca, čisto brez OH ni dobro biti, ker boš kmalu brez energije, zjutraj dodaj k Hy-Proju kake ovsene kosmiče, pa imaš super obrok. Tudi zrnati kruh brez problema zjutraj ješ. Mandlji so super, zdrave maščobe, manjka ti pa še zelenjave in kdaj kak sadež, da neboš ostala čisto brez vitaminov in lahko še kaj maščob v obliki lanenih semen in drugih oreščkov. Sicer jedilnik ni slab, ampak meni se zdi enoličen. Fajn je pa, ker ima na uč za povprečnega človeka ravno prav beljakovin, čeprav Hy-Pro lahko tudi s čim drugimm zamenjaš, recimo skuto, cottage cheese-om, beljakovo omleto, tuno... Sicer pa ti najbolje veš, kaj ti paše jest, o tem, kaj je zdravo, pa lahko tu marsikaj prebereš.
0
Nazaj na vrh
Pikca
Starost: 37Pridružen: 3. avg 2006Prispevkov: 4480Kraj: everywhere aroundStatus:Offline
Objavljeno: 21. nov 2007 22:12
Povezava do prispevka
Hvala lubenica za komentar in priporocila. Ja, glede hy proja, sem ga danes dvakrat jedla zato, ker me je matralo kako priti do tega, da ga spavim iz tekocega v penasto agregatno stanje (sem cisto frisna srecna uporabnica) no in v drugo mi je ratalo! LOL Drugace sem prejsne dni jedla za zajtrk skuto z lanenim semenom in zlicko domace marmelade iz grozdja (mama dela vse z zelo malo sladkoraj itd.), pa ponavadi dopoldan vmes pride se kaksen kaki, ki so trenutno pri nas na udaru, zvecer pa kaksna tuna zraven. Za kosilo pa npr vceraj rizota z jurcki, prejsni dan polnjena paprika, pa tako... da ne bo izgledalo kot, da zivim samo od hy proja in mandljov. Danes se mi tudi pozna, da se tako slabo pocutim in ful nisem bila lacna. Sem si pa kupila full zelenjave, tako da to vsekakor pride na moj jedilnik! Aja, pa pozabila sem napisat, da sem dala na piscanca sirrr! Pa solata bo pogosta, pa pri stari mami sem si ze rezervirala termin, da mi bo prisla prvic pomagat speci kruh!! Da bom jedla potem res kvalitetnega. No, in tako dalje...
To believe in your choice you don't need to prove that other people's choices are wrong. (P. Coelho)
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. nov 2007 22:17
Povezava do prispevka
No, to se pa še bolje sliši, hehe. Na piščanca pa lahko daš sir Sovany iz Eurospina, ki ima zelo malo maščob in veliko beljakovin, pa v stopljenem stanju nor okus po sladki smetani (vsaj meni). Hy-Pro pa najlažje speniš, če dodaš pol vrečke Kremfixa za stepanje smetane in miksaš par minut.  Super pride, pa še zelo se napihne in ga rata veliko. Kruh pa raje kupi, če hočeš, da je res polnozrnat, kot je treba, dober je recimo kak 5-zrnati kruh, pumpernikel, kak fitness kruh... Važno, da je tak bolj ''zbit'', da se res vidijo zdrobljeni koščki žita in ponavadi je precej temen. Pa še sestavo poglej, če jih boš primerjala med sabo.
0
Nazaj na vrh
Pikca
Starost: 37Pridružen: 3. avg 2006Prispevkov: 4480Kraj: everywhere aroundStatus:Offline
Objavljeno: 21. nov 2007 22:29
Povezava do prispevka
Ja, do tega sircka moram nujo prit, samo nazalost imam tu same Mercatorje okoli sebe... kje drugje se pa nikoli ne ustavim po nakupih za hrano, ampak bo tudi to treba. Zdaj prezim nad repki kozic, da jih nekje najdem, da jih naredim po Lumpinem receptu.
Drugace si pa kruh tocno tak opisala, kot ga dela moja mama, tak zbit in nic penast in ne vem kaj se, pa vedno ga dela iz temnih mok (ne vem tocno katerih) in tudi žita doda pa soncnicno seme itd. res pece ful dober kruh in se bom najbrz kar tega drzala...
To believe in your choice you don't need to prove that other people's choices are wrong. (P. Coelho)
0
Nazaj na vrh
Anastazija
Starost: 41Pridružen: 25. jan 2004Prispevkov: 827Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. nov 2007 22:40
Povezava do prispevka
Pikca, kruh si lahko pravtako sama spečeš in bo še boljši od teh v trgovinah. Malo eksperimentiraš pa vidiš kaj je najbolje. Jaz si ga že dolgo sama pečem in mi je super, bolj okusen in tudi dosti ceneje te pride. Zadnje čase si pečem sojinega, ki ga v trgovinah še sploh nisem zasledila.
0
Nazaj na vrh
natopakt
Starost: n/aPridružen: 20. mar 2006Prispevkov: 2807Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. nov 2007 5:44
Povezava do prispevka
1. sojino mleko,cruscam
2.no1.protein čoko/lešnik,10lešnikov
3.morski sadeži v paradižnikovi omaki,solata,2xomega3
--maxxshake čoko/lešnik
4.omleta( 3B,aminopro jogurt/jagoda),5lešnikov in 5mandljev
5.puranji file,solata,2xomega3
Nazadnje urejeno 22. nov 2007 16:33; skupaj popravljeno 1 krat
0
Nazaj na vrh
Lumpa
Starost: 41Pridružen: 2. nov 2004Prispevkov: 7406Kraj: VrhnikaStatus:Offline
Objavljeno: 22. nov 2007 9:12
Povezava do prispevka
-kuhani kosmiči s cimetom in jabolkom
-narastek iz prosene kaše
-narastek iz prosene kaše
-grahatm rezanci v paradižnikovi omaki z gamberi, solata
trening: noge
-no.1 proteini
-solata+pečen pišč. file; 2x omega 3
Spet se mi je na bolš poslabšal.
0
Nazaj na vrh
Lumpa
Starost: 41Pridružen: 2. nov 2004Prispevkov: 7406Kraj: VrhnikaStatus:Offline
Objavljeno: 22. nov 2007 9:19
Povezava do prispevka
Pikca, ti je že Lubenica povedala, da OH čisto črtat iz jednilnika ni pametno, sploh na začetku...postopoma jih zmanjšuj-imej jih v prvi polovici dneva, v popoldanski malici in večerji jih pa črtaj, razn če imaš potem trening, jih nekaj dodaj...
OH niso samo kruh...je tukaj še malo morje izdelkov, ki so boljši...razni kosmiči, kaše, kus kus, pz rezanci....
Po repke kozic pa kr v Hoferja
 
Pa tko da oko je v tvojem jedilniku čisto premalo kalorij....poleg Hy proja zjutraj komot dodaš kosmiče, kakšen sadež. Malici (mandlji) sta prešvoh, kosilo je ok, za večerjo pa komot več kot 2 jajca poješ...dodaj beljake in zelenjavo...na hitro, drugače pa kr jedilnike pridno piši pa jih bomo komentirale
Spet se mi je na bolš poslabšal.
0
Nazaj na vrh
Golden girl
Starost: 39Pridružen: 28. mar 2007Prispevkov: 59Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. nov 2007 9:29
Povezava do prispevka
punce, eno vprašanje- vem,da je Staša tole že enkrat pisala, samo nikakor ne najdem: kako vam uspe spenit kazein? sem poskusla s paličnim z metlico, pa se ni nič dvignil...

moj današnji jedilnik pa z malo več OH, ker sem bla zdej 3 praktično na no carb, in čutim danes, da je čas, da jih dodam v svoj jedilnik. jaz to cikliranje počnem čisto po občutku, prej sem bila recimo 6 dni na low (ne no carb), potem sem v nedeljo imela en obrok off, in danes bom spet malo bolj hidratna in vesela Smile

torej:
z: fitnes kruh, kazein z mlekom
m:zelena frutabela
k: mešana solata z jajčki, semeni, oljem
m: fitnes kruh, cottage, paradižnik
v: kazein, lešniki
0
Nazaj na vrh
Lumpa
Starost: 41Pridružen: 2. nov 2004Prispevkov: 7406Kraj: VrhnikaStatus:Offline
Objavljeno: 22. nov 2007 9:40
Povezava do prispevka
Mislm da ma Staša prav en poseben mixer za te penaste šejke...
Spet se mi je na bolš poslabšal.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Jedilniki 4. del
Stran 1 od 100
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.