Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

BB (Blemish Balm) kreme

Pojdi na stran 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26
gabrijela87
Starost: n/aPridružen: 13. apr 2012Prispevkov: 35Kraj: okolica CeljaStatus:Offline
Objavljeno: 7. jun 2012 17:13
Povezava do prispevka

To drži, vendar ne za to kremo, ki sem jo navedla.

Naj še enkrat napišem. Garnier ima DVE BB kremi.

1. BB krema za normalno kožo (to je ta, ki je sedaj v akciji)
2. BB krema za mešano in mastno kožo (to je ta, o kateri sem sama zgoraj podala mnenje in jo uporabljam)

Med njima je, kar velika razlika (tudi to sem opisala zgoraj). Tako, da za vnaprej prosim, če bo še katera podajala mnenje oz. jo bo kaj zanimalo v zvezi z Garnier kremo naj navede za katero gre.



violetka je napisal/aRazen, če me punce tukaj ne prepričajo, da naj raje naročim Missho Wink


Violetka odvisno kakšen tip kože imaš. Nekatere so za normalno kožo, druge za suho in tretje za mastno/mešano. Priporočam, da malo pogledaš kakšni koži so namenjene.

 

Združeni zaporedni sporočili. gabrijela87, ŠE ENKRAT te lepo prosim, če uporabljaš funkcijo 'spremeni'. Torej, če si kaj pozabila napisati oz. želiš kaj dodati, imaš na voljo gumb Popravi/Izbriši to sporočilo. Hvala.

bubica10

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate, ko bodo razmišljali o poštenosti, ljubezni in pokončnosti. (H. Jackson Brown)
0
Nazaj na vrh
burja
Starost: 42Pridružen: 16. dec 2009Prispevkov: 79Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2012 12:35
Povezava do prispevka
Namen si imam kupiti to novo Garnier BB kremo za mešano in mastno kožo, saj bi se rada čez poletje znebila pudra.
 
A ve katera kakšne so sestavine in če je primerna za nosečnice? Sedaj ko sem noseča sem blazno občutljiva kaj nanašam na kožo.
 
Hvala!
0
Nazaj na vrh
Anjaaa89
Starost: n/aPridružen: 21. jan 2012Prispevkov: 5Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. jun 2012 13:17
Povezava do prispevka
Tudin sama uporabljam Garnier BB kremico za mešano in mastno kožo in
je N E V E R J E T N A ! Blazno lahka tekstura, prekrivnost je zame odlična (ker drugače ne uporabljam pudrov in podobnih stvari), krema je obstojna in ne izgleda umetno, videz je popolnoma naraven kot da ne bi imela nič na obrazu.
O tej kremi imam same dobre stvari za povedat. Smile
0
Nazaj na vrh
ana25
Starost: 122Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 9323Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. jun 2012 19:55
Povezava do prispevka
Kako pa izgleda ta Garnier krema, vijolična embalaža mogoče? Jo imajo pri MU ali pri negovalni kozmetiki? Ima več odtenkov in kakšnega zelo svetlega?
0
Nazaj na vrh
gabrijela87
Starost: n/aPridružen: 13. apr 2012Prispevkov: 35Kraj: okolica CeljaStatus:Offline
Objavljeno: 14. jun 2012 10:44
Povezava do prispevka
BB garnier krema za mastno in mešano kožo je v podolgovati ozki tubi, pakirana pa je v črni škatlici. Pri nas sta na voljo samo dva odtenka in sicer light in medium. Light je dovolj svetel tudi za tiste bledolične, saj se krema nekako zlije z barvo kože (daje res tak naraven videz in se v bistu sploh ne opazi, da bi imeli kaj na obrazu). Kupiti jo je mogoče praktično povsod od Mullerja, DM, Tuš drogerije do večjih trgovin (Spar, Mercator,..).

Burja za nosečnice nič posebej ne piše. Ta krema je za mešano kožo, saj je nekomogena in brez olj. Tukaj so sestavine če ti to kaj pomaga:

image file name: 2kaf2edb426c.jpg


Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate, ko bodo razmišljali o poštenosti, ljubezni in pokončnosti. (H. Jackson Brown)
0
Nazaj na vrh
burja
Starost: 42Pridružen: 16. dec 2009Prispevkov: 79Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. jun 2012 12:01
Povezava do prispevka
Gabrijela najlepša hvala, da si slikala sestavine. Sama se na to kemijo čisto nič ne spoznam.
 
Če je katera bolj vešča bi lepo prosila ali lahko pokomentira ali je v izdelku kakšna "nezaželena" snov, ki ni glih najbolj fajn v nosečnosti?
 
Hvala 100% punce za pomoč!
0
Nazaj na vrh
Anja25
Starost: n/aPridružen: 1. dec 2011Prispevkov: 222Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. jun 2012 12:24
Povezava do prispevka
Tudi jaz sem se navdušila nad BB kremami, a sem se v tej poplavi izdelkov izgubila... Prebrala sem tudi celotno tole temo, pa nekako še vedno ne vem, katera bi mi najbolj ustrezala, zato vas prosim, če mi pomagate.
Kar pri BB kremi rabim, je:
- nekomedogenost
- dokaj dobra prekrivnost (drugače uporabljam Bourjois Healthy Mix Serum, tako da naj bi bila prekrivnost kreme vsaj taka, kot je pri tem pudru)
- dewy finish
- rumen odtenek
- primerna za mešano kožo

Ima katera kakšen predlog? Embarrassed
0
Nazaj na vrh
Pulcina
Starost: n/aPridružen: 18. avg 2007Prispevkov: 1519Kraj: ObalaStatus:Offline
Objavljeno: 14. jun 2012 14:35
Povezava do prispevka
Jaz sem si nabavila Missho, odtenek 21 je kot ulit zame. Sem zelo svetla, sneguljčica style, pri MACu imam npr NC15, pri Bourjois Healthy Mix pa 51-ko, za lažjo predstavo.

Prekrivnost je srednja, morda malenkost več kot pri Healthy Mix Serumu, vendar vse te BB kreme povlečejo nekako na sivo, ampak potem se na obrazu to ne pozna, vsaj pri meni ne, pa imam tudi rumen podton, saj se lepo zlijejo s poltjo, tudi če ne zadaneš 100% tvojega odtenka ni problema.
Da lep dewy finiš, jaz se naprimer zjutraj namažem, in ko pridem čez par ur domov imam lepo zdravo kožo, sijočo - ampak ne v smislu mastne kože. Torej matira ne.

Če si zelo zelo svetla obstaja še en svetlejši odtenek, 13-ka, ampak ta je že praktično bel. Ima visok SPF, če je komedogena pa žal ne bi vedla, nimam problemov s tem.


http://femininity.onsugar.com



Dosti pohvaljena je tudi Skin79 Super BB ampak tukaj je, se mi zdi, samo en barvni odtenek ki ni primeren če si izrazito svetla.

alibaba.com


Beauty is not caused. It is.
0
Nazaj na vrh
sonceek
Starost: 31Pridružen: 14. avg 2011Prispevkov: 19Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. jun 2012 19:22
Povezava do prispevka
saj bo vredu če čez BB kremo za mešano/mastno kožo od garniera nanesem puder v prahu? vprašam zato, ker tudi sama nimam izkušenj s temi kremicami, sedaj pa se odločam za nakup  
0
Nazaj na vrh
gabrijela87
Starost: n/aPridružen: 13. apr 2012Prispevkov: 35Kraj: okolica CeljaStatus:Offline
Objavljeno: 15. jun 2012 20:56
Povezava do prispevka
Ja, seveda je vredu če nanes črez puder v prahu. Jaz kadar vem, da bom nekje celi dan vedno  nanesem še transparentni puder v prahu, saj tako dosežem mat učinek res deluje nekaj ur. Če pa si naneseš puder v prahu boš s tem dosegla še boljšo prekrivnost.
Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate, ko bodo razmišljali o poštenosti, ljubezni in pokončnosti. (H. Jackson Brown)
0
Nazaj na vrh
armyBITCH
Starost: 38Pridružen: 17. maj 2006Prispevkov: 1678Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 18. jun 2012 8:18
Povezava do prispevka
Jaz sem si kupila Missho in Garniejevo(za mastno kožo) in moram reči da mi G 1000x bolj odgovarja, tako glede teksture, kot glede odtenkov.

M mi je kar malo težka, zdi se mi slabo mazljiva, G je pa super, spodaj dam Derma E s hialuronsko in kljub temu da imam bolj suho kožo mi je zdaj ko je toplo ravno prav.

Missho bom prodala, tako da če je katera zainteresirana ZS (je pa odtenek 23).

Za moje pojme je tole odkritje leta.
Life begins at the end of your comfort zone
0
Nazaj na vrh
Anja25
Starost: n/aPridružen: 1. dec 2011Prispevkov: 222Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. jun 2012 9:33
Povezava do prispevka
Pulcina, hvala, zelo si mi pomagala. Hug
0
Nazaj na vrh
Cheeks
Starost: 36Pridružen: 22. feb 2010Prispevkov: 935Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. jun 2012 17:15
Povezava do prispevka
Včeraj sem si kupila novo Garnierjevo BB kremo za mastno kožo (ker pač avtomatično moram preizkusiti vsako novo podlago).

Moram reči, da me je zelo pozitivno presenetila, sploh v primerjavi z navadno, ki je bila katastrofa za mojo kožo. Ta je pa kot popolnoma drug izdelek, super se vpije, lepo izenači ten, matira, tekstura je lahka, pigment zelo lepo razporejen. Danes sem jo imela na obrazu in se je kar obdržala v vročini, pa imam zelo mastno kožo. Sicer sem se svetila, ampak ne na tisti cakey način.

Barva (svelejša) mi sicer ne odgovarja, ker sem res bela in že pri pudrih težko kaj najdem, ampak trenutno, ko sem umetno porjavela, se mi lepo zlije s kožo.

Priporočam v preizkus
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 20. jun 2012 17:28
Povezava do prispevka
Cheeks, super info.



Punce, super bi bilo, če bi te izdelke predlagale in ocenile na KMM.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
anamarija
Starost: 37Pridružen: 28. maj 2006Prispevkov: 951Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. jun 2012 18:01
Povezava do prispevka
Samo je K, mar ne?
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
BB (Blemish Balm) kreme
Stran 21 od 47
Pojdi na stran 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.